صفحه 90 از 91 نخستنخست ... 40808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 901

موضوع: سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

سلام
    براي رسيدن به siena به مقصد كدوم شهر بليط بگيرم و بهترين راه كدومه؟
    ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan021_m نمایش پست ها
    سلام
    براي رسيدن به siena به مقصد كدوم شهر بليط بگيرم و بهترين راه كدومه؟
    ممنون
    درود
    شما برای روم بلیط تهیه کنید و از روم هم با قطار تشریف میبرید سیِنا.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    شما برای روم بلیط تهیه کنید و از روم هم با قطار تشریف میبرید سیِنا.
    ممنون از پاسخ
    فلورانس نزديكتر نيست؟؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan021_m نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ
    فلورانس نزديكتر نيست؟؟؟
    فلورانس فرودگاهش بین المللی نیست و باید از روم یا میلان با پرواز برید که نمیصرفه و محدودیت بار دارند.
    بهترین گذینه همونی هست که گفتم یا میتوانید برید پیزا از پیزا با ترین برید که یکم سخت میشه از فرودگاه پیزا برید به استیشن پیزا و شما که بار اول میایید بهترین گزینه روم هست که از اونجا هم با قطار برید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

سلام برای یه پرواز رفت و برگشت ده روزه از تهران به ایتالیا چه ایرلاینی رو پیشنهاد میدین. قیمت واسم مهمه.. مناسب باشه. توی صفحات قبلی پروازهای ایرلاین های ترکیه رو دیدم اما از کدوم اژانس یا سایت باید خریداری کنم؟
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    سلام برای یه پرواز رفت و برگشت ده روزه از تهران به ایتالیا چه ایرلاینی رو پیشنهاد میدین. قیمت واسم مهمه.. مناسب باشه. توی صفحات قبلی پروازهای ایرلاین های ترکیه رو دیدم اما از کدوم اژانس یا سایت باید خریداری کنم؟
    درود
    نمیشه گفت کدوم ارزون یا گرونه چون بستگی به افری که میزارن داره شاد تو اون تاریخ افر باشه شاید نه.
    میتونید از موتورهای جستجو گر پرواز مانند چیپوایر ، اسکای اسکنر و غیره چک کنید.
    همچنین از خود سایت ایرلاین ها هم میتوانید چک کنید.

من یک سوال داشتم ببخشید اگه من از خود سایت هواپیمایی خارجی از تهران به رم بلیط رزرو کنم و از خود سایت اصلی خارجی بخرم معتبره و تو فرودگاه امام خمینی از من قبول میکنن ، ببخشید اصلا تجربه ندارم میخوام با خط روسیه برم از این سایت میتونم رزرو و پرینت کنم؟
    www.aeroflot.ru
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط bicycleran نمایش پست ها
    من یک سوال داشتم ببخشید اگه من از خود سایت هواپیمایی خارجی از تهران به رم بلیط رزرو کنم و از خود سایت اصلی خارجی بخرم معتبره و تو فرودگاه امام خمینی از من قبول میکنن ، ببخشید اصلا تجربه ندارم میخوام با خط روسیه برم از این سایت میتونم رزرو و پرینت کنم؟
    www.aeroflot.ru
    درود
    بله از تمام خطوط هوایی و سایت های رزرو بلیط در صورت داشتن کردیت کارت میتوانید خریداری کنید. اگر از سایتی که مربوط به خود ایرلاین نمی باشد قصد رزرو دارید قبل از تهیه بلیط حتما از وب سایت مربوط به ایرلاین چک کنید. و حتما راجع به ترانزیت هم سرچ کنید که مشکلی در ویزا نباشه.

سلام دوستان
    بهترین مسیر برای رفتن به تورین چیه؟
    اگه از تهران به میلان بلیط بگیریم، از میلان به تورین با اتوبوس چقدر راهه و از کجا باید سوار شیم و بلیط اتوبوس تهیه کنیم؟
    لطفا راهنمایی کنید که باید برای کدوم فرودگاه میلان بلیط بگیریم و بعد از پیاده شدن در فرودگاه میلان باید کجا بریم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Amir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بهترین مسیر برای رفتن به تورین چیه؟
    اگه از تهران به میلان بلیط بگیریم، از میلان به تورین با اتوبوس چقدر راهه و از کجا باید سوار شیم و بلیط اتوبوس تهیه کنیم؟
    لطفا راهنمایی کنید که باید برای کدوم فرودگاه میلان بلیط بگیریم و بعد از پیاده شدن در فرودگاه میلان باید کجا بریم؟؟
    فرودگاه میلان بعد از پاسپورت چک و گرفتن چمدان ها به سمت خروجی شماره 4 یا 5 یادم نیست دزست اما در داخل سالن نه خارج از سالن بلیط فروشی برای بلیط اتوبوس هست که دکه بلیط فروشیش مثل اتاقک اتوبوس هست شکل یک اتوبوس طراجی شده که قابل شناسایی هست. قبل از امدن ساعت های حرکت اتوبوس از فرودگاه به شهر مورد نظر توجه کنید. و از دکه بلیط فروشی سوال کنید که ایستگاه شماره چند باید بایستید تا اتوبوس بیاد.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)