صفحه 2 از 91 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 901

موضوع: سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

Exclamation پاسخ : خطوط هوايي از ايران به ايتاليا

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    مرسی من اینو نمی دونستم
    چند تا سوال دیگه
    1-از میلان میشه بلیط اینترنتی برای ایران خرید
    2- شما که میگید مثلا ترکیش یا ایران ایر ما باید در اینترنت سرچ کنیم تا ارزان ترین را پیدا کنیم یا بهترین مورد از نظر تاریخ و زمان سپس به آژانس بگیم اونو واسمون رزو کنه یا این روش هم جواب نمیده و باید همونی که آژانس میگه را بگیریم
    3-پس بلیط دو سره از میلان به ایران وایران به میلان اینترنتی هم به مشکل بر می خوره
    1- بله، چرا که نه!
    2- ببنید توی هر پرواز بسته به هر ایرلاینز بلیط ها تقسیم بندی می شوند. کلاسیفیکیشن های مختلفی وجود دارد که هر کدام با حروف خاصی مشخص می شوند. مثلاً ما بلیط 30 روزه 45 روزه 90 روزه یک ساله انواع بیزینس و یا فرست کلاس داریم. بلیط ها از ارزانترین Rate شروع می شوند تا گرانترین. معمولاً بلیط های ارزان قیمت که نیمی از Seat (صندلی) های یک پرواز را تشکیل می دهند سریع به فروش می روند. هر چه بلیط ارزانتر باشد یعنی کلاسیفیکیشن پایینتری داشته باشد، امکاناتش کمتر است یعنی شما مدت کمتری می توانی توی رزرو نگهش داری و یا برای تغییر تاریخ و یا کنسل بلیط باید جریمه ی بیشتری پرداخت کنی. پس خرید بلیط ارزان قیمت همیشه هم به نفع آدم نمی باشد. پروازهای چارتر که ارزانترین Rate را دارند با مراجعه نکردن مسافر به فرودگاه به کلی سوخت می شوند و امکان تغییر تاریخ و یا کنسلی آن وجود ندارد در عوض بلیط فرست کلاس را می توانید بدون پرداخت هیچ نوع جریمه ای تغییر تاریخ دهید و یا اصلاً پای پرواز حاضر نشوید.
    تا شما تاریخ رفت و برگشتتان را دقیقاً مشخص نکنید نمی توانید دقیقاً قیمت بلیط را در بیاورید. قیمت بلیط می تونه به شانس شما و تلاش آژانس مسافرتی هم بستگی داشته باشه تا بتواند توی پایین ترین ریت پرواز براتون جا پیدا کند.
    به نکته های زیر توجه کنید:
    *هرگز از دو آژانس مختلف نخواهید که روی یک ایرلاینز براتون رزرو بگیرد. این کار شما ممکن هر دو رزرو را باطل کند و حتی پس از خریداری بلیط براتون مشکل ساز شود چون رزرو جای دیگر را کنسل نکردید.
    * اگر میخواهید پایینترین نرخ را پیدا کنید از آژانس بخواهید که پایینترین نرخ را براتون پیدا کند اگر توی پایین ترین نرخ جا نداد ازش بخواهید که توی مدت رزرو و حتی پس از خرید بلیط سعی کند تا بلیط را با پایین ترین نرخ پرواز جا به جا کند
    * بلیط های که در اینترنت به فروش می رسند هیچ وقت پایینترین نرخ یک پرواز نمی توانند باشند. در آخر برای میلان پرواز قطری را چک کنید بلیط های ارزانتری را ممکن است پیدا کنید. باز هم تکرار می کنم قیمت یک بلیط به تاریخ ها و به کلاسیفیکیشنی که در آن لحظه جا میدهد دارد.
    3- هیچ مشکلی ندارد

در ضمن شما اگر ویزای دانشجویی دارید احتیاج به خرید بلیط برگشت ندارید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خطوط هوايي از ايران به ايتاليا

اینجا معمولا بچه ها حتی خود اروپایی ها برای پرواز ارزون از ryanair استفاده میکنند. البته این پرواز فقط اروپا رو پوشش میده و گاهی هم بلیط های مجانی یا با قیمت 5 و 10 و ... یورو میده
    برای ایران رفتن نمی شه ازش استفاده کرد ولی خیلی از دوستان من با این پرواز تا کشور های نزدیک ایران مثل ترکیه اومدند و بعد از اونجا زمینی رفتند ایران.
    http://www.ryanair.com/site/IT/

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط goldeng نمایش پست ها
    اینجا معمولا بچه ها حتی خود اروپایی ها برای پرواز ارزون از ryanair استفاده میکنند. البته این پرواز فقط اروپا رو پوشش میده و گاهی هم بلیط های مجانی یا با قیمت 5 و 10 و ... یورو میده
    برای ایران رفتن نمی شه ازش استفاده کرد ولی خیلی از دوستان من با این پرواز تا کشور های نزدیک ایران مثل ترکیه اومدند و بعد از اونجا زمینی رفتند ایران.
    http://www.ryanair.com/site/IT/
    اطلاعي درباره سفر با كشتي به ايتاليا و قيمت آن داريد و چند روز طول ميكشه آيا گرون تره يا ارزون تر؟

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

سلام مجموعه خاطرات یکی از دوستان را میخوندم که با پرواز رایان ایر http://www.ryanair.com/site/EN/ که دوست عزیزمون http://shortcut-italy.blogfa.com/ درباره اون توضیح دادن رسیدم که جالب بود

http://www.writeage.com/europe_itinerary_part05.html

Junior Member

پیش فرض سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

برای ویزا باید بلیطمون دوطرفه باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات - دانشگاه گیلان

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم جهت اخذ ويزاي ايتاليا

نقل قول نوشته اصلی توسط song نمایش پست ها
    حرف سر این مسئله زیاده. اما خودم که پرسیده بودم گفتش که اگه نامه پذیرش دارین یه طرفه باشه اشکال نداره. رفتم بلیط بخرم خانومه گفت ممکنه پلیس فرودگاه گیر بده.
    Arta

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط arta_irsma نمایش پست ها
    حرف سر این مسئله زیاده. اما خودم که پرسیده بودم گفتش که اگه نامه پذیرش دارین یه طرفه باشه اشکال نداره. رفتم بلیط بخرم خانومه گفت ممکنه پلیس فرودگاه گیر بده.
    اره آژانسی ها خیلی اصرار می کنند که باید دو طرفه باشه حتی یکیشون گفت که واست تاریخ برگشت رو سال دیگه می زنه (یه ساله!) ... اما مشکلی نباید داشته باشه ... من دوشنبه می رم سفارت ! ... می پرسم خبر می دم !

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات - دانشگاه گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    اره آژانسی ها خیلی اصرار می کنند که باید دو طرفه باشه حتی یکیشون گفت که واست تاریخ برگشت رو سال دیگه می زنه (یه ساله!) ... اما مشکلی نباید داشته باشه ... من دوشنبه می رم سفارت ! ... می پرسم خبر می دم !
    پس لطف میکنی بپرسی که تاریخ ویزا کی می خوره تو پاسپورتمون؟ یعنی از کی می تونیم وارد بشیم؟
    Arta

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    تهران - تورین چند ؟ چه airline یی ؟
    من با آل ایتالیا رزرو کردم همون مسیری که گفتی ... ! گفت مستقیم نداره ! ...
    نه مستقیم نداره ، اکثر ما همون 2 سپتامبر رو رزرو کردیم ، 1 ساعت فرودگاه رم هستیم

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط song نمایش پست ها
    نه خیر نیازی نیست. میتونید یکطرفه بگیرید.
    اما به صرفه ترین حالت اینه که شما دو طرفه با برگشت Open یکساله بگیرید. چون اینطوری قیمت برگشتتون تقریباً نیم بها میشه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)