صفحه 7 از 91 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 901

موضوع: سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

پیش فرض پاسخ : سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    چرا پیمان جان؟
    منطقی از چه لحاظی؟
    20.08.2010

قیمت هم 300 یورو...
    شما مثل اینکه از تهران بخواهید برید کرمانشاه اول برید تبریز بعد از تبریز برید کرمانشاه

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    شما مثل اینکه از تهران بخواهید برید کرمانشاه اول برید تبریز بعد از تبریز برید کرمانشاه
    شما خودت پیشنهادی نداری که در صورت ممنوع شدن این هواپیماهای ایران‌ایر از کدوم مسیر بریم که هم خیلی گرون در نیاد هم همون تاریخ مثلا 21 آگوست برسیم میلان ؟
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    شما خودت پیشنهادی نداری که در صورت ممنوع شدن این هواپیماهای ایران‌ایر از کدوم مسیر بریم که هم خیلی گرون در نیاد هم همون تاریخ مثلا 21 آگوست برسیم میلان ؟
    نگران نباشید. اولا همه پرواز ها ممنوع نشده، و دیگه اینکه فقط ایران ایر که نیست. اگر از آژانس ها بپرسید می بینید که پرواز های دیگه ای مثل القطریه هم هست... در ضمن، من با آژانس که تماس گرفتم فقط یک روز جابجایی در پرواز پیش اومده بود... و احتمالا مشکل حادی پیش نمی یاد...

You can also check Turkish Airlines

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    نگران نباشید. اولا همه پرواز ها ممنوع نشده، و دیگه اینکه فقط ایران ایر که نیست. اگر از آژانس ها بپرسید می بینید که پرواز های دیگه ای مثل القطریه هم هست... در ضمن، من با آژانس که تماس گرفتم فقط یک روز جابجایی در پرواز پیش اومده بود... و احتمالا مشکل حادی پیش نمی یاد...
    آخه دقیقا هواپیماهای تهران-میلان ایران‌ایر همون airbus 320 هست که جزو ممنوع شده‌هاست ! احتمالش زیاده لغو شه.. بقیه پروازها هم هرچه نزدیـک‌تر شیم گرون‌تر میشن و احتمال پر شدنشون بیشتر.. به نظر منم همین ترکیه که جناب Pearson گفت جایگزین خوبیه.
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

آخه دقیقا هواپیماهای تهران-میلان ایران‌ایر همون airbus 320 هست که جزو ممنوع شده‌هاست ! احتمالش زیاده لغو شه.. بقیه پروازها هم هرچه نزدیـک‌تر شیم گرون‌تر میشن و احتمال پر شدنشون بیشتر.. به نظر منم همین ترکیه که جناب Pearson گفت جایگزین خوبیه.
    فعلا که آژانس ها می گن هیچ مشکلی نیست! من به این امید هستم که واقعا همینطور باشه...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

من نمی خوام انرژی منفی بدم اما بهتره یه کم بچه ها احتیاط کنند ... من بودم ریسک نمی کردم ... همین الان بلیط رو عوض کنید اگر می شه ... دوستم پرواز تهران-لندن ش رو با 300 تومن هزینه بیشتر عوض کرد ... آژانسی ها حرف دلگرم کننده زیاد می زنند ...

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    من نمی خوام انرژی منفی بدم اما بهتره یه کم بچه ها احتیاط کنند ... من بودم ریسک نمی کردم ... همین الان بلیط رو عوض کنید اگر می شه ... دوستم پرواز تهران-لندن ش رو با 300 تومن هزینه بیشتر عوض کرد ... آژانسی ها حرف دلگرم کننده زیاد می زنند ...
    من هم موافق هستم، به نظر من در اینجور موارد اصلا نباید ریسک کرد.حداقل دوستانی که هنوز بلیط نگرفتند دیگه دور و بر ایران ایر نرن! اونهایی هم که بلیط ایران ایر رو دارند پروازشون و هواپیماشون رو چک کنند و اگه لازم بود دوباره در زمینه ایرلاینشون تصمیم گیری کنند.این انرژی منفی نیست عزیزان، بلکه پیش بینی مشکلات احتمالی و جلو گیری از استرس های بی مورد در زمان رفتن هستش.
    I am not in this site anymore.Alireza

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    من هم موافق هستم، به نظر من در اینجور موارد اصلا نباید ریسک کرد.حداقل دوستانی که هنوز بلیط نگرفتند دیگه دور و بر ایران ایر نرن! اونهایی هم که بلیط ایران ایر رو دارند پروازشون و هواپیماشون رو چک کنند و اگه لازم بود دوباره در زمینه ایرلاینشون تصمیم گیری کنند.این انرژی منفی نیست عزیزان، بلکه پیش بینی مشکلات احتمالی و جلو گیری از استرس های بی مورد در زمان رفتن هستش.
    به نظرتون این مساله مشکلی برای صدور ویزای افرادی که بلیط ایران ایر رزرو کردن ایجاد میکنه؟ (البته منظورم همون پذیرفته شدگان ایتالیاست)
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnkh7 نمایش پست ها
    به نظرتون این مساله مشکلی برای صدور ویزای افرادی که بلیط ایران ایر رزرو کردن ایجاد میکنه؟ (البته منظورم همون پذیرفته شدگان ایتالیاست)
    نه عزیزم، این قضیه به ویزا ربطی نخواهد داشت.نگران نباشی.
    I am not in this site anymore.Alireza

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)