صفحه 72 از 91 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 901

موضوع: سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

Member alireza83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی آزاد تهران مرکز

پیش فرض پاسخ : سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوست عزیزم تا اونجایی که من پرسیدم هیچ جا واسه شما بلیط رزرو نمیکنه خودتون برین تو سایت یه ایرلاینی که پرواز داره آی دی بسازین رزرو کنین و ازش پرینت بگیرین نشونشون بدید جاهای دیگه اگه انجام بدن هم ازتون 30 40 هزار تومن حداقل پول میگیرن
    درسته بهترین کار همینه من خودم امروز از سایت ترکیش رزرو کردم تا یک ماه هم اعتبار داره.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza83 نمایش پست ها
    درسته بهترین کار همینه من خودم امروز از سایت ترکیش رزرو کردم تا یک ماه هم اعتبار داره.
    لینکش رو هم بذارید(آخه بس که گرفتاریم نمی رسیم) لطفا و توضیح کوتاهی هم بدین کجاهاش گیر و گور داشت یا اسکن مدارک خاصی می خواد؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    لینکش رو هم بذارید(آخه بس که گرفتاریم نمی رسیم) لطفا و توضیح کوتاهی هم بدین کجاهاش گیر و گور داشت یا اسکن مدارک خاصی می خواد؟
    نیاز به هیچی نداره. وارد سایت میشید از آسیا ایران را اتنخاب میکنید. همون صفحه اول مبدا و مقصد و تاریخ را میزنید سرچ میکنید بعد پروازها را نشان میده یکی را انتخاب کنید و مشخصات را وارد کنید آخر صفحه یک گزینه داره فکر کنم pay later بود همونو میزنید. به همین سادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza83 نمایش پست ها
    نیاز به هیچی نداره. وارد سایت میشید از آسیا ایران را اتنخاب میکنید. همون صفحه اول مبدا و مقصد و تاریخ را میزنید سرچ میکنید بعد پروازها را نشان میده یکی را انتخاب کنید و مشخصات را وارد کنید آخر صفحه یک گزینه داره فکر کنم pay later بود همونو میزنید. به همین سادگی
    بسیار ممنون دوست من از کمک و راهنمائیت.
    به نظر شما بهترین تاریخ واسه رزرو با توجه به اینکه سپتامبر باید تو ایتالیا باشیم، حوالی اواخر آگوست هست؟ (حالا با توجه به اینکه میگین یه ماه هم اعتبار داره)

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pama نمایش پست ها
    به نظر شما بهترین تاریخ واسه رزرو با توجه به اینکه سپتامبر باید تو ایتالیا باشیم، حوالی اواخر آگوست هست؟ (حالا با توجه به اینکه میگین یه ماه هم اعتبار داره)
    راستش چون رشته من از یک سپتامبر یکی از کلاساش شروع میشه من هم برای 30 یا 31 اوت بلیط میگیرم که اونجا باشم شما هم طبق شروع کلاس برنامه ریزی کنید. راستی من از ترکیش بلیط نمیگیرم چون گرونه من خودم از پگاسوس میگیرم. این ترکیش را فقط برای سفارت گرفتم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط pama نمایش پست ها
    الان که صوری هستش الانش رو رزرو بکن وقتی خواستی بری اون موقع اصلیش رو میگیری.
    بعداش هم کسانی که رزرو میکنن نگه دارن مثلا یه هفته مونده به رفتنشون به سفارت رزرو کنن.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator

دوستان وقتی هم بلیط رزرو میکنید به تاریخی که سفارت اعلام کرده نگاه کنید بعد رزرو کنید یعنی بلیطی که رزرو میکنید باید مابین 16 تا 30 آگوست باشه برگشت رو هم یه 6 ماه اونورتر بزنید.
    الان که دارید برای سفارت میزنید بر اساس تاریخی که سفارت اعلام کرده بزنید و بلیط اصلی رو بر اساس کلاسهاتون که کی شروع میشه و باید چقدر زودتر اونجا باشید خریداری میکنید.
    موفق باشید
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

دوستان عزیز تاریخ 16آگوست قابل قبول نیست و باید بعد این تاریخ مثلا 17 باشه
    درضمن به من گفتن یک طرفه هم قابل قبوله اما خرج که نداره 2طرفه رزرو کنید خیالتون راحت باشه

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vkh نمایش پست ها
    دوستان عزیز تاریخ 16آگوست قابل قبول نیست و باید بعد این تاریخ مثلا 17 باشه
    درضمن به من گفتن یک طرفه هم قابل قبوله اما خرج که نداره 2طرفه رزرو کنید خیالتون راحت باشه
    دوست عزیزم ما بین 16 تا 30 یعنی از 17 تا 29
    امسال سفارت قاطی کرده و به هر کس یه حرفی میزنه همه هم دو طرفه رزرو میکنیم که مشکلی پیش نیاد.

Junior Member shalize آواتار ها

سلام ... من برای نوامبر بلیط گرفتم ... قیمت پایه چون تا اون زمان خیلی وقت دارم ... هتل هم رزرو کردم اما هرچی تماس میگیرم سفارت اشغاله دم سفارت رفتم کسایی که اونجا بودن گفتن اصلا تلفنی وقت نمیدم و باید بری اژانس منم نمیخام پول مفت بدم مطمینا این تلفن ازاد میشه دیگه ؟
    من وقت زیاد دارم ...

بعد یه سوال دیگه پرواز برگشت استاپ داره ینی برای سوخت تو یه کشور دیگه میشینه خود ازانس جوابی نداد .... برای سفر پاریس با ایران ایر استاپ داشت چون فرانسه سوخت نمیده به ایران و پرواز برگشت من نه ساعت و نیم طول کشید ... خنده داره
    ویرایش توسط tommy angelo : May 24th, 2014 در ساعت 12:26 PM دلیل: 2 پست دنباله یکدیگرند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)