صفحه 79 از 91 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 901

موضوع: سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

Moderator

پیش فرض پاسخ : سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط DoctorGoebbels نمایش پست ها
    سلام. درخصوص اضافه بار پگاسوس سوال داشتم:
    چه تفاوتی بین خرید اضافه بار از سایت پگاسوس ویا پرداخت نقدی جریمه اضافه بار توی فرودگاه امام هست؟ آیا کسی تجربه پرداخت اضافه بار تو فرودگاه رو داشته؟ کدوم مقرون به صرفه تره؟ قیمت سایت پگاسوس 8 دلار برای هر کیلو هست....
    آیا یکی دو کیلو اضافه بار رو نادیده میگیرن؟ یا تا گرم آخرش رو حساب میکنن....
    درود
    نه یکی دو کیلو رو کاری ندارن از اینترنت نگیر چون بیخود میشه.
    شما برو اونجا تو فرودگاه اگه اضافه بار داشتی اگه زیاد بود اون مسئول چک اینی که هست اگه آدم خوبی باشه و چونه بزنی کمتر بهت مینویسه و میری به ایستگاه پگاسوس و اونجا اضافه بار رو پرداخت میکنی و میای.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    نه یکی دو کیلو رو کاری ندارن از اینترنت نگیر چون بیخود میشه.
    شما برو اونجا تو فرودگاه اگه اضافه بار داشتی اگه زیاد بود اون مسئول چک اینی که هست اگه آدم خوبی باشه و چونه بزنی کمتر بهت مینویسه و میری به ایستگاه پگاسوس و اونجا اضافه بار رو پرداخت میکنی و میای.
    سلام آقا بهنام، ممنونم از پاسختون، گویا شما تجربه این کار رو داشتین. ممکنه بفرمایین که آفیسر پگاسوس کیلویی چند حساب میکنن با ما؟؟!!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط DoctorGoebbels نمایش پست ها
    سلام آقا بهنام، ممنونم از پاسختون، گویا شما تجربه این کار رو داشتین. ممکنه بفرمایین که آفیسر پگاسوس کیلویی چند حساب میکنن با ما؟؟!!
    من که از ترکیه میرفتم یه کشور دیگه پروازم با پگاسوس بود گفت بهم 8 کیلو اضافه بار داری منم گفتم دانشجوام و اینا کلی وسایل دارم مجبورم ببرم و یه لطفی کنین و اینا گفت باشه حالا برات 4 کیلو میزنم برو پرداخت کن و بیا.
    منم رفتم دفتر پگاسوس و 4 کیلو اضافه باری رو پرداخت کردم مبلغش دقیق یادم نیست بعدش آوردم و تموم.

یه خاطره دیگه هم بگم که میشه این کار هارو کرد :دی
    یه بارم من چمدونم و وزن کردم دیدم یا خدا بازم زیاده هر چی شلوار و بلوز داشتم رو از چمدونم در آوردم گذاشتم تو یه کیسه, چمدون رو تحویل دادم بعدش اون کیسه رو به همراه کیف نوت بوک و یه کیفه دستی بردم تو :دی
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

بچه ها من به بلیتم یک طرفه هست .میگن فرودگاه گیر میدن هنوز نمیدونم دو طرفاش کنم یه نه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nelika نمایش پست ها
    بچه ها من به بلیتم یک طرفه هست .میگن فرودگاه گیر میدن هنوز نمیدونم دو طرفاش کنم یه نه؟
    همون کافیه نیازی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS.c in mechanical Engineering (polytechnic university of turin)

سلام.
    من بیلیتم رو ز ترکیش گرفتم برای میلان که تو استامبول توقف داره، ما توقفش کمه، یعنی من 6:15 میرسم استامبول و 8 از اونجا دپارتچر دارم. حالا نگرانیم اینه که نکنه نرسم تو این مدت به پروازم( به قول خوشون 1 ساعت و 45 دقیقه وقت کانکشن دارم که وقت کمی محسوب میشه. حالا به نظر شما پروازم رو عوض نکنم؟ استرس دارم.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid_inc نمایش پست ها
    سلام.
    من بیلیتم رو ز ترکیش گرفتم برای میلان که تو استامبول توقف داره، ما توقفش کمه، یعنی من 6:15 میرسم استامبول و 8 از اونجا دپارتچر دارم. حالا نگرانیم اینه که نکنه نرسم تو این مدت به پروازم( به قول خوشون 1 ساعت و 45 دقیقه وقت کانکشن دارم که وقت کمی محسوب میشه. حالا به نظر شما پروازم رو عوض نکنم؟ استرس دارم.
    نه دوست عزیز شما قرار نیست کاری انجام بدی که نیاز به وقت داشته باشی از یه gate خارج میشی و وارد یه gate دیگه میشی هر چقدر زمان کم باشه اونقدر برای شما آوانتاژداره.
    مشکل بار هم نداری همون میلان بارت رو تحویل میگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid_inc نمایش پست ها
    سلام.
    اگه پرواز از ایران تاخیر نداشته باشه، زیاد هم هست! خیلی هم خوبه چون حوصله تون نوی آتاتورک سر نمیره.

سلام
    دوستان من ميخوام از تهران بيليط بگيرم به ميلان و از فرودگاه ميلان برم بولونيا از چه طروقى ميتونم برم؟ بار اولم هست و ايتاليايي بلد نستم. ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa3777 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من ميخوام از تهران بيليط بگيرم به ميلان و از فرودگاه ميلان برم بولونيا از چه طروقى ميتونم برم؟ بار اولم هست و ايتاليايي بلد نستم. ممنون
    از ایستگاه قطار میلان (centrale) که به راحتی میشه رفت بولونیا. از فرودگاه به centrale هم همیشه اتوبوس هست.
    در ضمن پگاسوس (flypgs)‌ و احتمالن ترکیش‌ایر پرواز به بولونیا دارن. شاید بهتر باشه از اون طریق برید بولونیا.
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)