صفحه 81 از 91 نخستنخست ... 317172737475767778798081828384858687888990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 901

موضوع: سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

Member d989 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک / ازاد کرج

پیش فرض پاسخ : سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinjc نمایش پست ها
    منظورم این نیست کی کی برم. منظورم اینه که اگر مثلا 10 فبریری میخوام برم مثلا یک ماه قبلش بخرم اکیه ؟
    دوست عزیز منظور بهنام جانم فک میکنم همین بود . شما هر چه قبل تر از زمان پرواز بلیط بگیری قیمت بلیط برات ارزوتر در میاد. شما میتونی حتی از چند ماه قبل ترشم بلیطت رو اوکی کنی .

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinjc نمایش پست ها
    منظورم این نیست کی کی برم. منظورم اینه که اگر مثلا 10 فبریری میخوام برم مثلا یک ماه قبلش بخرم اکیه ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط d989 نمایش پست ها
    دوست عزیز منظور بهنام جانم فک میکنم همین بود . شما هر چه قبل تر از زمان پرواز بلیط بگیری قیمت بلیط برات ارزوتر در میاد. شما میتونی حتی از چند ماه قبل ترشم بلیطت رو اوکی کنی .
    همون طور هم که دوستمون گفتن منظور من این بود که هر چقدر میتونی زودتر بگیر که ارزونتر در بیاد هر چقدر که میگذزه و صندلی ها پر میشن اونقدر گرونتر میشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

درود دوستان بلیط جمعه ٢٩ اسفند ایران ایر به مقصد میلان قیمتش چنده؟ و الان میفروشنش؟ بلیط برگشت هم جمعه ١۴ فروردین ٩۴ باشه... در کل پرواز دیگه ای پیشنهاد میکنید؟؟ ما بچه کوچیک داریم پرواز با stop نمیخوایم سختمونه.... ممنون از راهنماییتون
    رشته مکانیک لیسانس 6 امتیازی زبان B2/B2 همسر رشته صنایع صفر امتیازی A2/B1تاریخ فایل نامبر : 23 سپتامبر 2011 یک فرزند. درخواست اپدیت 22 دسامبر 2014 دریافت CSQ اگوست 2015 سابمیت مدیکال 5 فوریه 2016 پاس ریکویست 24 اگوست 2016 تاریخ لندینگ 23 اکتبر 2016 تاریخ صدور PR شش 6 مارچ 2017

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط javi1354 نمایش پست ها
    درود دوستان بلیط جمعه ٢٩ اسفند ایران ایر به مقصد میلان قیمتش چنده؟ و الان میفروشنش؟ بلیط برگشت هم جمعه ١۴ فروردین ٩۴ باشه... در کل پرواز دیگه ای پیشنهاد میکنید؟؟ ما بچه کوچیک داریم پرواز با stop نمیخوایم سختمونه.... ممنون از راهنماییتون
    بدون استاپ فقط ایران ایر به میلان داره که اونم باید زنگ بزنین قیمت بگیرین از خودشون چون هیچ مرجعی نداره و اگر بخواین با استاپ بیاین بهترین ترکیش هست درسته گرونه ولی هم استاپ کوتاهی داره و هم میارزه به پولی که میدید
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member sh_sh_r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    energy Engineering

سلام دوستان....اضافه بار کیلویی چنده؟؟؟؟به نظرتون میشه 10 کیلو رو یه جوری رد کرد و اضافه بار نداد؟؟؟ کسی راجع به فریت بار هم اطلاعاتی داره؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_sh_r نمایش پست ها
    سلام دوستان....اضافه بار کیلویی چنده؟؟؟؟به نظرتون میشه 10 کیلو رو یه جوری رد کرد و اضافه بار نداد؟؟؟ کسی راجع به فریت بار هم اطلاعاتی داره؟؟؟؟
    من نزدیکه 60 کیلو بار آوردم. 30 کیلو که تحویل دادم، 10 کیلو وزن کوله ام بود و 20 کیلو هم ساک داخل کابین.
    کوله و ساک داخل کابین گذاشتم پیش خانواده و بعد از اینکه بارم تحویل دادم اونا رو ازشون گرفتم و بردم داخل هواپیما.

Junior Member sh_sh_r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    energy Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alimsh86 نمایش پست ها
    من نزدیکه 60 کیلو بار آوردم. 30 کیلو که تحویل دادم، 10 کیلو وزن کوله ام بود و 20 کیلو هم ساک داخل کابین.
    کوله و ساک داخل کابین گذاشتم پیش خانواده و بعد از اینکه بارم تحویل دادم اونا رو ازشون گرفتم و بردم داخل هواپیما.
    اره میدونم خودم چند بار این کارو کردم ولی پروازم به اروپا نبوده////حالا میترسم اونور گیر بدن بگن چرا این ساکت اتیکت نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_sh_r نمایش پست ها
    اره میدونم خودم چند بار این کارو کردم ولی پروازم به اروپا نبوده////حالا میترسم اونور گیر بدن بگن چرا این ساکت اتیکت نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته خیلی کم پیش میاد که اتیکت بزنن کوله داخل رو. ولی بعضی وقتا مسئول پرواز موقع سوار شدن میاد جلوی در ورودی هواپیما و اگه به وزن وسایل مشکوک بشه ممکنه دوباره چک کنه. چند کیلو بار بیشتر ارزش تقلب کردن و دردسر کشیدن نداره.
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

Junior Member

سلام دوستان. کسی این یکی دو هفته از رم نمیاد تهران یه مدرک برای من بیاره؟ لطفا پیام خصوصی بدین، خیلی اضطراریه. مرسی.

سلام دوستان، کسی هست که برای سفر به میلان با "ایران ایر" رفته باشه یا قیمت بلیط یکطرفه ش رو بدونه؟
    من شنیدم ایران ایر برای میلان پرواز مستقیم و بدون توقف داره... درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)