صفحه 82 از 91 نخستنخست ... 327273747576777879808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 901

موضوع: سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

پیش فرض پاسخ : سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad127 نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی هست که برای سفر به میلان با "ایران ایر" رفته باشه یا قیمت بلیط یکطرفه ش رو بدونه؟
    من شنیدم ایران ایر برای میلان پرواز مستقیم و بدون توقف داره... درسته؟
    یک طرفش چند ماه پیش فکر کنم حدود 1.100 بود ولی دو طرفش به صرفه تر بود. در ضمن پروازهاش هم فقط جمعه هاست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی و تکنولوژی دوخت لباس

سلام عزیزان
    طولانی ترین زمانی که برای ویزای توریستی میدن چقدره؟6ماه هست؟ می خوام با توجه به این زمان تاریخ بلیط رو مشخص و تهیه کنم

سلام
    آیا بهتره بلیط رفت و برگشت بگیریم یا فقط رفت کفایت می کنه (بیشتر از نظر سفارت یا غیره می پرسم نه هزینه) ؟
    اگر نیاز به گرفتن بلیط برگشت هست چند ماه بعد بگیرم خوبه مثلا بعد از اتمام ترم اول یا مثلا واسه عید نوروز چند روز بیام و برگردم؟
    پیشاپیش ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.sedaghat نمایش پست ها
    سلام
    آیا بهتره بلیط رفت و برگشت بگیریم یا فقط رفت کفایت می کنه (بیشتر از نظر سفارت یا غیره می پرسم نه هزینه) ؟
    اگر نیاز به گرفتن بلیط برگشت هست چند ماه بعد بگیرم خوبه مثلا بعد از اتمام ترم اول یا مثلا واسه عید نوروز چند روز بیام و برگردم؟
    پیشاپیش ممنون
    درود
    صد در صد رفت بگیرین چون معلوم نیست کی میخوای برگردی.
    موقع برگشتن از ایتالیا رفت و برگشت میگیری.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان . من برای 7 سپتامبر باید castiglion dellapescaia در استان توسکانی باشد . دوستان می تونند من راهنمایی کنند چطور خودم باه این شهر برسونم ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad583 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من برای 7 سپتامبر باید castiglion dellapescaia در استان توسکانی باشد . دوستان می تونند من راهنمایی کنند چطور خودم باه این شهر برسونم ؟
    درود
    شما پروازتون اگه از تهران هستید با پگاسوس اگه شهرستان هستید با ترکیش به مقصد پیزا میگیرید که تو استانبول استاپ داره بعد از پیزا با اتوبوس میرید به مقصد.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    شما پروازتون اگه از تهران هستید با پگاسوس اگه شهرستان هستید با ترکیش به مقصد پیزا میگیرید که تو استانبول استاپ داره بعد از پیزا با اتوبوس میرید به مقصد.
    سلام . اطلاع دارید از پیزا تا castiglion dellapescaia چند ساعت راهه ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad583 نمایش پست ها
    سلام . اطلاع دارید از پیزا تا castiglion dellapescaia چند ساعت راهه ؟
    تقریبا 150 کیلومتر هست.

دوستان گرامی،
    اطلاع دارید ارزان ترین روش خرید بلیط به رم چطور هست؟
    شنیدم سایت اینترنتی هست که در ایران دفتر دارن و پس از خرید اینترنتی می تونیم از دفترشون درخواست صدور بلیط را بدیم. آیا اطلاعی دارید؟
    آیا خرید بلیط از سایت http://www.cheapoair.com/ (با داشتن کارت بانکی بین المللی) برای ما در ایران معتبر هست؟

Junior Member Sinamsv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر | پلی‌تکنیک تورین

بهترین سامانه حضوری/اینترنتی دنیا خود سایت گوگل هست که تمام پروازهایی که به شهرهای مختلف دنیا انجام میشه رو در یک دیتابیس واحد و بسیار بزرگ جمع آوری کرده .
    شما از هر کجا به هر کجا که میخواید برید کافیه نوع پرواز و اطلاعاتتون رو وارد کنید، گوگل فلایت خودش براتون مناسبترین/ارزان‌ترین خط هوایی رو لیست میکنه :

https://www.google.com/flights

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)