صفحه 85 از 91 نخستنخست ... 357576777879808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 901

موضوع: سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات پیرامون تهیه بلیط برای ایتالیا

برای هر مسیری با ایران ایر رفتن بدترین گزینست! من یک بار با ایران ایر پروازهای خارجی رفتم دیگه ابدا این اشتباه رو نمیکنم! مگه مغزم ایراد داره تا وقتی امارات و لوفتازرا و آلیتالیا و .... هستند! حتی ترکیش هم نه! من به یک مهماندار ترکیش یکبار گفتم آب بیار برام گفت دو دقیقه دیگه پذیرایی میکنیم! گفتم ویفت اینه همین الان آب بیاری . خیلی هم باهاش تند برخورد کردم چون یک مهماندار حق نداره اینو بگه در جالی که با پروازهای دیگه فقط کافیه اشاره بدی! آب که هیچی! هرچی بخوای! در کسری از ثانیه میارن! من به شخصه ادب و برخورد و تکریم مسافر مهمانداران امارات رو خیلی میپسندم . اینقدرم باهاشون توی برخی مسیرای خاص رفتم دوست شدیم با هم اصلا

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Hume نمایش پست ها
    برای هر مسیری با ایران ایر رفتن بدترین گزینست! من یک بار با ایران ایر پروازهای خارجی رفتم دیگه ابدا این اشتباه رو نمیکنم! مگه مغزم ایراد داره تا وقتی امارات و لوفتازرا و آلیتالیا و .... هستند! حتی ترکیش هم نه! من به یک مهماندار ترکیش یکبار گفتم آب بیار برام گفت دو دقیقه دیگه پذیرایی میکنیم! گفتم ویفت اینه همین الان آب بیاری . خیلی هم باهاش تند برخورد کردم چون یک مهماندار حق نداره اینو بگه در جالی که با پروازهای دیگه فقط کافیه اشاره بدی! آب که هیچی! هرچی بخوای! در کسری از ثانیه میارن! من به شخصه ادب و برخورد و تکریم مسافر مهمانداران امارات رو خیلی میپسندم . اینقدرم باهاشون توی برخی مسیرای خاص رفتم دوست شدیم با هم اصلا
    درود
    اینجا بحث دوستاشتن زیاد کاربرد نداره بحثه بودجه و دانشجو بودن هست کسی که توریستی میره اوکی هست ولی کسی که دانشجویی هست همیشه دنبال پرواز ارزون و خوب هست.
    الان در حال حاظر رفت و برگست ترکیش 550 یورو هست در حالی که همین مسیر را ایران ایر آفر گذاشته 150 یورو پس مسلما همه دومی را انتخاب میکنند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    اینجا بحث دوستاشتن زیاد کاربرد نداره بحثه بودجه و دانشجو بودن هست کسی که توریستی میره اوکی هست ولی کسی که دانشجویی هست همیشه دنبال پرواز ارزون و خوب هست.
    الان در حال حاظر رفت و برگست ترکیش 550 یورو هست در حالی که همین مسیر را ایران ایر آفر گذاشته 150 یورو پس مسلما همه دومی را انتخاب میکنند.
    البته این هم مطلب درستیه من از زاویه دید خودم مطرح کردم. ولی به شخصه حاضرم همون ما به التفاوت رو از جیب بدم اما با ایران ایر نه. آدم حس میکنه با اتوبوس داره سفر میکنه.
    موفق باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

سلام دوستان

من باید اوایل سپتامبر برم تورین و چون خودم تبریزم میخوام برم استانبول و از اونجا برم.
    پروازهای استابول-تورین رو که چک کردم خیلی گرونتر از استانبول-میلان هست.
    حالا موندم که اگه برم میلان ، اونجا قطار یا اتوبوس با قیمت مناسب برای تورین میتونم گیر بیارم؟ یا میتونم از قبل بلیت قطار یا اتوبوس میلان به تورین رو بگیرم؟
    چون دفعه اولمه که میرم و نمیشناسم که از میلان چطوری باید برم تورین.

واینکه اصلاً این روش با توجه به اینکه بار زیاد (چمدون + لپ تاپ + گیتار و ...) دارم به صرفه هست برام؟ یا قیمت 2-3 برابری پرواز مستقیم رو بدم و مستقیم برم تورین؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad403 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من باید اوایل سپتامبر برم تورین و چون خودم تبریزم میخوام برم استانبول و از اونجا برم.
    پروازهای استابول-تورین رو که چک کردم خیلی گرونتر از استانبول-میلان هست.
    حالا موندم که اگه برم میلان ، اونجا قطار یا اتوبوس با قیمت مناسب برای تورین میتونم گیر بیارم؟ یا میتونم از قبل بلیت قطار یا اتوبوس میلان به تورین رو بگیرم؟
    چون دفعه اولمه که میرم و نمیشناسم که از میلان چطوری باید برم تورین.

واینکه اصلاً این روش با توجه به اینکه بار زیاد (چمدون + لپ تاپ + گیتار و ...) دارم به صرفه هست برام؟ یا قیمت 2-3 برابری پرواز مستقیم رو بدم و مستقیم برم تورین؟
    درود
    از نبریز بهترین گذینه میتونه همون تبریز استانبول تورین یا میلان باشه حالا قیمت ها رو باید خودتون چک کنید.
    بله قطار هست و بهتر از اتوبوس هست میتونید از این سایت چک کنید و ساعت و قیمتهاش دستتون بیاد.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

درود آقا بهنام و سپاس از پاسخگویی و راهنمایی های خوب شما
    من برای تاریخ 10 اگوست نتیجه ویزام مشخص میشه ... مقطع ارشد هستم و دانشگاه سیه نا ...
    خودم هم مشهد هستم و اول اکتبر هم شروع ترم ام هست .
    به نظر شما چه زمانی اقدام کنم برای رزرو یا خرید بلیط ؟! ... از کدوم شرکت هواپیمایی ؟! ...
    مثل بیشتر دانشجوها هم هزینه بلیط برام مهمه و اینکه بتونم بار بیشتری ببرم و ...
    ضمنا به نظر شما تاریخ بلیط برای چندم سپتامبر باشه ؟
    ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید ... با سپاس فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    Political Science - KIAU

دوستان؛
    برای فهمیدن قیمت‌ها، روز و ساعت پرواز‌ها، زمان معطلی بین دو پرواز و ...، می‌تونید از اینترنت استفاده کنید!
    از:
    Google flight
    Chipoair
    Skyscraper
    و...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط POLSCistudent نمایش پست ها
    دوستان؛
    برای فهمیدن قیمت‌ها، روز و ساعت پرواز‌ها، زمان معطلی بین دو پرواز و ...، می‌تونید از اینترنت استفاده کنید!
    از:
    Google flight
    Chipoair
    Skyscraper
    و...
    یه سایت هم هست edreams نمیدونم چرا بعضی وقتا قیمتاش پایین تر! از قیمت سایت خود ایلاین هست؟! من همین چند هفته پیش امارات رو خریدم قیمتش از سایت خود شرکت پایین تر بود حدود 30 یورو.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط paripejman نمایش پست ها
    درود آقا بهنام و سپاس از پاسخگویی و راهنمایی های خوب شما
    من برای تاریخ 10 اگوست نتیجه ویزام مشخص میشه ... مقطع ارشد هستم و دانشگاه سیه نا ...
    خودم هم مشهد هستم و اول اکتبر هم شروع ترم ام هست .
    به نظر شما چه زمانی اقدام کنم برای رزرو یا خرید بلیط ؟! ... از کدوم شرکت هواپیمایی ؟! ...
    مثل بیشتر دانشجوها هم هزینه بلیط برام مهمه و اینکه بتونم بار بیشتری ببرم و ...
    ضمنا به نظر شما تاریخ بلیط برای چندم سپتامبر باشه ؟
    ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید ... با سپاس فراوان
    درود
    10 روز تا دو هفته قبل شروع کلاس ها زمان مناسبی برای اومدن هست.
    برای سینا یا میتونید پروازهای ایرانی بخری و برید میلان و از میلان با قطار برید سینا یا میتونید ترکیش یا پگاسوس برای بولونیا یا پیزا بگیرید و از اونجا برید به سینا.(ترکیش 30کیلو پگاسوس 23کیلو پرواز ایرانی هم بعضی ها 30 بعضی ها 40 کیلو)

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    از نبریز بهترین گذینه میتونه همون تبریز استانبول تورین یا میلان باشه حالا قیمت ها رو باید خودتون چک کنید.
    بله قطار هست و بهتر از اتوبوس هست میتونید از این سایت چک کنید و ساعت و قیمتهاش دستتون بیاد.
    ممنون آقا بهنام
    من این سایت رو نگا کردم. فقط نمیدونم کدوم ایستگاه Milan و Torino رو انتخاب کنم.
    میخوام از فرودگاه Milan Malpensa یا Milan Bergamo (باتوجه به پروازم فرق میکنه) برم دانشگاه Politecnico di Torino و نتوستم پیدا کنم کدوم ایستگاه ها رو باید انتخاب کنم.
    اگه درمورد اسم ایستگاهها هم راهنماییم کنین ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)