صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 57

موضوع: كساني كه از Memorial پذيرش دارند و عازم هستند

پیش فرض كساني كه از Memorial پذيرش دارند و عازم هستند

سلام به دوستان

از دوستاني كه امسال عازم دانشگاه Memorial هستند خواهش مي كنم اگر تمايل دارند اسم و مشخصاتشون رو اينجا بذارن تا با هم بيشتر آشنا بشيم...

پیش فرض پاسخ : كساني كه از Memorial پذيرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط kiaei نمایش پست ها
    سلام به دوستان

از دوستاني كه امسال عازم دانشگاه Memorial هستند خواهش مي كنم اگر تمايل دارند اسم و مشخصاتشون رو اينجا بذارن تا با هم بيشتر آشنا بشيم...
    من خودم : كيايي دانشجوي phd مهندسي مخابرات

سلام . منصور هستم ، واسه دکترای مدیریت از مموریال پذیرش دارم . راستش پذیرش من دیروز به دستم رسیده و از اونجا که کلا بی خیالش شده بودم ، تازه دارم فروم رو زیر و رو می کنم که اطلاعات جمع کنم . شاید مهم ترین دغدغه ام الان این باشه که آیا فاند 14000 پیشنهادی ، جوابگوی هزینه های تحصیل و زندگی هست یا نه ؟ با توجه به لیست هزینه ها ، این طور به نظر نمیاد ؟ آیا شما تلاشی کردین که سر فاند با دانشگاه چونه بزنین ؟ نتیجه ای داشته ؟ برای ویزا اقدام کردین یا نه ؟

Junior Member

سلام من هم برای ارشد علوم کامپیوتر پذیرش دارم. البته پذیرش منم دیر به دستم رسید و تازه می خوام مدارکمو برای ویزا پست کنم. اگر ویزام بیاد عازم ام.

سلام به همه
    من سرحدي هستم. دانشجوي PhD مديريت عمليات كه براي سپتامبر 2010 از مموريال پذيرش دارم. من به دليل سربازي، دفاع پايان نامه ارشد و... يكمي كارم طول كشيد ولي هفته بعد مداركم رو پست ميكنم. خوشحال ميشم اگه دوستان اطلاعات بيشتري علي الخصوص راجع به زمان رفتن، گرفتن بليط و محل اسكان رو در اين فروم بگذارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan sarhadi نمایش پست ها
    سلام به همه
    من سرحدي هستم. دانشجوي PhD مديريت عمليات كه براي سپتامبر 2010 از مموريال پذيرش دارم. من به دليل سربازي، دفاع پايان نامه ارشد و... يكمي كارم طول كشيد ولي هفته بعد مداركم رو پست ميكنم. خوشحال ميشم اگه دوستان اطلاعات بيشتري علي الخصوص راجع به زمان رفتن، گرفتن بليط و محل اسكان رو در اين فروم بگذارند.
    سلام . اگه منظورتون از مدیریت عملیات همون Operations Management باشه ، بنابراین هم رشته هستیم . شما چقدر فاند گرفتین ؟ خوشحالم که مدارک تون جور شده و امیدوارم بقیه مراحل هم به خوبی طی بشه . در تماس باشین حتما

نقل قول نوشته اصلی توسط mansour_hb نمایش پست ها
    سلام . اگه منظورتون از مدیریت عملیات همون Operations Management باشه ، بنابراین هم رشته هستیم . شما چقدر فاند گرفتین ؟ خوشحالم که مدارک تون جور شده و امیدوارم بقیه مراحل هم به خوبی طی بشه . در تماس باشین حتما
    سلام آقاي منصور
    بله منظورم همون بود و من هم خوشحالم. اميدوارم كه اوضاع براي شما به خوبي پيش بره و مشكلي پيش نياد. در مورد سوالتون بايد بگم كه من فاند كامل دارم. راستي،‌شما چه زماني ميخواهيد مداركتون رو بفرستيد؟ مداركتون آماده است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mansour_hb نمایش پست ها
    سلام . منصور هستم ، واسه دکترای مدیریت از مموریال پذیرش دارم . راستش پذیرش من دیروز به دستم رسیده و از اونجا که کلا بی خیالش شده بودم ، تازه دارم فروم رو زیر و رو می کنم که اطلاعات جمع کنم . شاید مهم ترین دغدغه ام الان این باشه که آیا فاند 14000 پیشنهادی ، جوابگوی هزینه های تحصیل و زندگی هست یا نه ؟ با توجه به لیست هزینه ها ، این طور به نظر نمیاد ؟ آیا شما تلاشی کردین که سر فاند با دانشگاه چونه بزنین ؟ نتیجه ای داشته ؟ برای ویزا اقدام کردین یا نه ؟
    با توجه به اينكه مي گن تو اين شهر لرزونيه و واقعا شهريه دانشگاه خيلي كمتر از دانشگاههاي ديگه است (اين رو هم استادم بهم گفت هم خودم با همه دانشگاههاي كانادا مقايسه كردم) و حتي خوابگاهش هم هزينش دقيقا نصف خوابگاه تو Ottawa است... فكر مي كنم كافي باشه.

دوستان عزيزي كه نگران خوابگاه هستند در مورد خوابگاه on campus و off campus تو اين دانشگاه من يه ايميلي از يكي از دانشجوهاي ايراني اونجا دريافت كردم ديدم بد نيست با شما به اشتراك بذارم

In case of prices on-campus and off-campus are almost the same. the university
    doesnt offer any off-campus residence but there is an office which they have
    updated list vacant places and can help you when you arrive. Do not pay
    anything for rent or booking any off campus place from Iran you should see the
    place first. In case of security on and off campus are almost the same because
    St.John's is a really safe city and houses which mostly students rent and
    become roommates with others are close to the university which I can say is the
    safest region of the St.John's. The university offers temporary housing,when u
    have arrived first u can stay there for a month and look for a place. If u want
    to be on campus apply online for them as soon as possible in order to put you
    in
    the reservation list.
    I strongly suggest you to read all of the links and information in this
    website(its the best reference).

http://www.mun.ca/isa/new/

Good luck

Junior Member

سلام دوستان. تبريك به خاطر پذيرش!
    من هم فيزيك ،مستر،ّFall2010، از ممو. پذيرش گرفتم. نامه ي منم يه كم دير به دستم رسيد و مداركمو 23 خرداد dhl كردم سفارت، كه تا الان خبري نشده...
    اين اطلاعات شايد به دردتون بخورند: ظاهرأ هر دو هفته يك بار حدود 420$ به دانشجوهايي كه فاند كامل دارند ميدن كه 400 تا 500 تاش كرايه خونه ميشه بقيه ي اونم خرج يه زندگي خيلي معمولي بدون "ولخرجي"؛ هزينه ي دانشگاه و ... رو هم خودشون از فاند كم مي كنند. واسه خونه هم شديدا توصيه شده كه اول بريم اونجا بعد كرايه كنيم و اگه تا الان واسه خوابگاه apply نكرديد بعيده كه ديگه گير بياد. اما اگه مي خواهيد امتحان كنيد شانستون واسه Burton's Pond بيشتره.
    ديگه اين كه ظاهرأ شهر St.John's واسه زندگي دانشجويي عاليه چون خيلي آرومه و به قول يكي از دوستان "تفريحي جز درس خوندن نداريم"!

موفق باشيد...
    مهرتوس
    ویرایش توسط Mehrtoos : July 2nd, 2010 در ساعت 09:30 PM

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین