صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 57

موضوع: كساني كه از Memorial پذيرش دارند و عازم هستند

پیش فرض پاسخ : كساني كه از Memorial پذيرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    دوستانی که پذیرش گرفتند آیا این مبلغ فاند با لحاظ کردن شهریه هست؟
    یعنی با کم کردن شهریه خالص چقدر میشه که میگند کافیه؟
    چون به نظر اگر بدون لحاظ کردن شهریه باشه کمی کم باشه نه؟
    سلام مبلغ 20000$ بدون شهریه است اما با توجه به اینکه شهریه این دانشگاه نسبت به بقیه دانشگاهها کمتر است مبلغ خوبی به شمار میرود. بطور مثال شهریه اکثر رشته ها در مقطع دکتری 887$ در ترم است و در سال حدود 17000$ باقی مانده خواهد شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-دانشگاه تهران

سلام. من از یه استاد تو این دانشگاه اکی گرفتم و نمره زبانم 75 شده، به استادم گفتم، گفت زیاد مهم نیست بفرست. حالا به نظرتون دانشگاه نمیاد بگه حداقل زبان رو نیاوردی، کجا داری میایی؟

Junior Member

سلام. من برای ژانویه 2016 پذیرش دارم با 20000 دلار فاند از مموریال برای دکتری. 22 اکتبر ای میل از دانشگاه دریافت کردم. با تو جه به فرصت باقی مونده کم میخام دیفر کنم برای ترم بعد. به نظرتون با همین نامه پذیرش (که هنوز به دستم نرسیده) برم کارامو انجام بدم وزارت علوم و نظام وظیفه و...یا نه درخواست دیفر بدم نامه جدید بدن بعدا برم دنبال این کارا؟ در ضمن آفر رو هنوز اکسپت نکردم. لینکی که داده بود یک PDF بود اینو به کجا باید بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nitro نمایش پست ها
    سلام. من برای ژانویه 2016 پذیرش دارم با 20000 دلار فاند از مموریال برای دکتری. 22 اکتبر ای میل از دانشگاه دریافت کردم. با تو جه به فرصت باقی مونده کم میخام دیفر کنم برای ترم بعد. به نظرتون با همین نامه پذیرش (که هنوز به دستم نرسیده) برم کارامو انجام بدم وزارت علوم و نظام وظیفه و...یا نه درخواست دیفر بدم نامه جدید بدن بعدا برم دنبال این کارا؟ در ضمن آفر رو هنوز اکسپت نکردم. لینکی که داده بود یک PDF بود اینو به کجا باید بفرستم؟
    سلام با توجه به نظر استاد راهنما عمل کنید
    اما برای شروع با همون اسکن اقدام کنید چون اصل نامه ممکنه یه ماه دیگه بیاد چون با پست معمولی میاد میتونید اقداماتتون رو شروع کنید و بعدا اقدام کنید اما در مورد نظام وظیفه رو نمیدونم یکم بیشتر سرچ کنید اما واسه ویزا همین اسکن کافیه
    برای اکسپت فرم هم پرش کنید و به ادرسی که بالای صفحه فرم هست بفزستید فکر کنم این باشه: gradapply@mun.ca
    موید باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط a313 نمایش پست ها
    سلام. من از یه استاد تو این دانشگاه اکی گرفتم و نمره زبانم 75 شده، به استادم گفتم، گفت زیاد مهم نیست بفرست. حالا به نظرتون دانشگاه نمیاد بگه حداقل زبان رو نیاوردی، کجا داری میایی؟
    نگران نباشید اگه ایمیلش امدوار کنندست اپلای کنید استاد نقشش اینجا مهمه
    فقط هزینه اپلای و پست مدارک رو در نظر بگیرید
    موید باشید

Junior Member

سلام دوستان من برای fall 2017 از مموریال پذیرش دارم با فول فاند. اگر کسی از دوستان برای fall 2017 عازم سنت جانز هست در خصوصی پیام بدید، خوشحال میشم با هم در ارتباط باشیم.

سلام دوستان.میخواستم بدونم کسی تجربه یا اطلاعاتی راجع به خوابگاههای مموریال داره؟

سلام دوستان. کسی winter 2018 پذیرش داره؟
    من فعلا ویزام نیومده ولی عازم اونجا هستم خوشحال میشم کسی بود در ارتباط باشیم

سلام دوست عزیز. من نمیدونم شما هم او کارت برای خوابگاه دانشجویی رو داخل نامه ی پذیرش دریافت کردین یا نه. ولی من طبق پرش و جویی که کردم گویا این خوابگاه های نوبتیه و خیلی دیر به دانشجویان ( حداقل مستر) تعلق میگیره. شما بهتره از الان نوبت بگیرین تا بعد حدود یه سال نوبتتون بشه. البته ابن اطلاعاتیه که من همینجا تو فروما خوندم دیگه ازجزیئیات قضیه زیاد مطلع نیستم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط tara_abedini نمایش پست ها
    سلام دوستان.میخواستم بدونم کسی تجربه یا اطلاعاتی راجع به خوابگاههای مموریال داره؟

من این تاپیک رو ندیده بودم.من با یه استادی به توافق رسیدم که 12 و خورده ای فاندش هست و چون رییس دپارتمان هستن گفتن کمی هم از پول دپارتمان برام کنار میذارن.خدایی کم نیس؟:/ بعد اب و هوا و کوچیکی شهر چی؟اذیتتون نمیکنه؟
    میکلانژ زندگی خودت باش