صفحه 20 از 44 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan__m نمایش پست ها
    یعنی دوباره نرم وزارت علوم برا گرفتن ی نامه جدید?
    سفرم ۳۱ فروردین هستش ولی می خوام مشکلی پیش نیاد. شما می دونید این مجوز خروجی که وزارت علوم میده برا تمدید خروجی اونا چند ماه خروج رو تمدید می کنن?
    کتشکر از راهنماییتون

شما یه نامه ی 2 ماهه گرفتی، بعدش اون نامه باطل شده. حالا ویزات اومده و اونها دوباره بهت نامه ی جدید دادن تو این نامه ی جدید یه تاریخ خروج وجود داره تا پیش از اون تاریخ هر وقت بری پلیس گذرنامه برات مهلت خروج رو درج میکنه که این مهلت دقیقا تا همون تاریخی هست که در نامه ذکر شده.

مثال:
    شما 1 فروردین مراجعه میکنی وزارت نامه صادر میشه،
    تاریخ صدور نامه 1 فروردین، متن نامه: نامبره مجاز است از تاریخ 1 فروردین تا 30 اردیبهشت (62 روز) به دفعات از مرزهای مجاز کشور تردد کند.
    شما نامه رو میگیری، ولی با تاخیر زیاد و در تاریخ 20 اردیبهشت مراجعه میکنی به پلیس گذرنامه، نامه از شما گرفته میشه و به شما از 20 اردیبهشت تا 30 اردیبهشت (10 روز) مهلت خروج داده خواهد شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,KNTU

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    شما یه نامه ی 2 ماهه گرفتی، بعدش اون نامه باطل شده. حالا ویزات اومده و اونها دوباره بهت نامه ی جدید دادن تو این نامه ی جدید یه تاریخ خروج وجود داره تا پیش از اون تاریخ هر وقت بری پلیس گذرنامه برات مهلت خروج رو درج میکنه که این مهلت دقیقا تا همون تاریخی هست که در نامه ذکر شده.

مثال:
    شما 1 فروردین مراجعه میکنی وزارت نامه صادر میشه،
    تاریخ صدور نامه 1 فروردین، متن نامه: نامبره مجاز است از تاریخ 1 فروردین تا 30 اردیبهشت (62 روز) به دفعات از مرزهای مجاز کشور تردد کند.
    شما نامه رو میگیری، ولی با تاخیر زیاد و در تاریخ 20 اردیبهشت مراجعه میکنی به پلیس گذرنامه، نامه از شما گرفته میشه و به شما از 20 اردیبهشت تا 30 اردیبهشت (10 روز) مهلت خروج داده خواهد شد.
    ممنون از شما ولی روی نامه تاریخی در این مورد نیست.فقط شماره نامه و تارخ دیروز همین

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan__m نمایش پست ها
    ممنون از شما ولی روی نامه تاریخی در این مورد نیست.فقط شماره نامه و تارخ دیروز همین
    فرمتش ظاهرا یه مقدار تغییر کرده، ولی قطعا باید یه تاریخی برای مهلت خروج وجود داشته باشه (30 اردیبهشت در مثالی که پیشتر زدم) با اداره اعزام تماس بگیرید و اون تاریخ رو ازشون جویا بشین. همه چیز به اون تاریخ مربوط میشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : صدور ویزای کار به جای ویزای دانشجویی و احتمال مشکل برای خروج مجدد

نقل قول نوشته اصلی توسط mkh2013 نمایش پست ها
    سلام من رو ویزام بجای دانشجو ورکر نوشته هست میخواستم بدونم با گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه میشه مهر خروج از کشور گرفت؟ خیلی متشکر میشم که تجربه خودتونو به من منتقل کنید
    دوست عزیز امکان نداره ویزا اشتباهی صادر بشه!!! لاقل اگر سوال دارید صادق باشید تا راهنمایی درست بگیرید. خیر با وبزای کار نمیتونید از وزارت علوم خروح از کشور بگیرید مگر اینکه پسر خالتون کاره ای باشه اونجا باید وایستید 3 سالتون پر شه از قانون جدید استفاده کنید (از وزارت امور خارجه یا سفارت ها) مجوز خروج بگیرید.

Junior Member

با سلام
    کارت سربازی من در حال صدور هستش. به همین خاطر مجوز یک بار خروج برای من صادر شد و پاسپورتم رو هم گرفتم. الان اگر کارتم صادر بشه من باید قبل از خزوج باید برم اداره گذرنامه و این یک بار خروج رو درست کنم. مشکل اینجاست که توی فروم یکجا دیدم که یک نفر توی فرودگاه اجازه خروج بهش نداده بودن چون کارتش صادر شده بود و نرفته بود این یکبار خروج رو درست کنه. حالا من نمیدونم چی کار کنم؟! با این مجوز یک بار خروج اگر یک بار روز پرواز کارتم صادر بشه باید چی کار کنم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1393 نمایش پست ها
    با سلام
    کارت سربازی من در حال صدور هستش. به همین خاطر مجوز یک بار خروج برای من صادر شد و پاسپورتم رو هم گرفتم. الان اگر کارتم صادر بشه من باید قبل از خزوج باید برم اداره گذرنامه و این یک بار خروج رو درست کنم. مشکل اینجاست که توی فروم یکجا دیدم که یک نفر توی فرودگاه اجازه خروج بهش نداده بودن چون کارتش صادر شده بود و نرفته بود این یکبار خروج رو درست کنه. حالا من نمیدونم چی کار کنم؟! با این مجوز یک بار خروج اگر یک بار روز پرواز کارتم صادر بشه باید چی کار کنم؟
    از شما که توقع بیجا ندارن!
    اگه فرصت باشه و اصلاحش نکرده باشید اون موقع ممکنه گیر بدن وگرنه کسی کاری نداره. نگران نباشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد برق قدرت دانشگاه آزاد واحد الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    متاسفانه صحت داره:

8- شرايط كلي مشمولان براي خروج از كشور كدام است؟
    الف : مشمول فاقد غيبت باشد.
    ب : وضعيت تحصيلي مشخصي داشته باشد(دانش آموز- دانشجو – طلبه فارغ التحصيل)
    پ : دانشجويان در سنوات ارفاقي مازاد بر سنوات مجاز تحصيل قرارنداشته باشند.
    ت : وثيقه مورد نياز را به سازمان وظيفه عمومي پرداخته باشند.
    ث : گواهي اشتغال به تحصيل يادرخواست مجوز خروج از كشور را ارايه نمايند.
    ج:مهلت معرفي مشمولان فارغ التحصيل به پايان نرسيده باشد يا داراي برگ اعزام بدون غيبت باشند.

آیا با رفتن به مقطع بالاتر باز هم نمیشه از کشور خارج شد؟ حتی برای ادامه تحصیل؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Masoud_a1367 نمایش پست ها
    آیا با رفتن به مقطع بالاتر باز هم نمیشه از کشور خارج شد؟ حتی برای ادامه تحصیل؟
    اولا توجه کنید که این ها سنوات ارفاقی هست!

23- سقف سنوات هاي مجاز تحصيلي در مقاطع مختلف دانشگاهي ، به چه ميزان مي باشد؟
    جواب : برابر تبصره (1) ماده (33) قانون خدمت وظيفه عمومي ، حداكثر معافيت تحصيلي براي دانش آموزان تا سن بيست سال تمام ودر هر يك از مقاطع تحصيلي كارداني دو و نيم سال، كارشناسي ناپيوسته وكارشناسي ارشد ناپيوسته سه سال، كارشناسي پيوسته پنج سال وكارشناسي ارشد پيوسته شش سال، دكتراي پيوسته هشت سال و دكتراي تخصصي شش سال است.

شما برای مثال اگه کارشناسی هستید، با ورود به ترم 11 وارد سنوات ارفاقی خواهید شد.

بعدش هم اینکه این بند از قانون شل و ول اجرا میشه و شما امیدت رو از دست نده.
    و در نهایت هم اینکه این بند رو اخیرا از روی وب سایت نظام وظیفه حذف کردن، به این معنی که اگه درست تموم بشه (حتی در سنوات ارفاقی) مشکلی نخواهد بود ولی اگه انصراف بدی یا اخراج بشی با مشکل روبرو میشی.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

كسي ١٥ ميليون واسه سفر تفريحي بزاره ولي تو پاسش ويزا ٤ ماه هلند دانشجويي رو داشته باشه تو فرودگاه مشكلي پيش نمياد واسش،؟؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    كسي ١٥ ميليون واسه سفر تفريحي بزاره ولي تو پاسش ويزا ٤ ماه هلند دانشجويي رو داشته باشه تو فرودگاه مشكلي پيش نمياد واسش،؟؟
    خیر .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)