صفحه 8 از 44 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

سلام دوست عزیز
    برای خروج از کشور محدودیتی به دلیل داشتن بیماری وجود نداره
    ولی برای ورود به بعضی کشورها ( و برای بعضی از انواع ویزا ) محدودیت هست
    علاوه بر مورد گرفتن اقامت کشورها، در مورد گرفتن ویزای تحصیلی از کشورهایی مثل کانادا هم نیاز به انجام آزمایشات پزشکی هست
    البته در صورتی که اون بیماری واگیردار نباشه یا درمان بطور کامل انجام شده باشه، مشکلی پیش نمیاد در روند صدور ویزا
    و صرف معاف شدن به دلیل اون بیماری هیچ موردی نداره
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط namira نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان محترم
    سوالی داشتم و از دوستانی که تجربه دارن تقاضا میکنم پاسخ بدن
    آیا نوع معافیت پزشکی در خروج از کشور برای تحصیل یا کار و یا هر دلیل دیگه ای تاثیر میذاره؟
    یعنی مثلا ممکنه اگه معافی پزشکی به دلیل بیماری های مزمن مثل هپاتیت باشه امکان خروج از کشور و یا ورود به کشورهای دیگه وجود نداشته باشه؟

Junior Member Martine آواتار ها

با سلام
    دختر, مجرد و 22 ساله هستم و پاسپورت هم گرفتم. می خواستم پروسه پذیرش واسه ارشد رو شروع کنم اما پدرم راضی نیستن. آیا ایشون می تونن منو ممنوع الخروج کنن؟چیزی که من از تاپیک های قبلی متوجه شدم اینه که الان با پاسم می تونم خارج شم یعنی تو فرودگاه بهم گیر نمیدن. این موضوع(اینکه اجازه پدر نمیخوان) خیلی برام عجیبه چون این موضوع معروفه که بدون اجازه پدر نمیشه از کشور خارج شد!!!
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Martine نمایش پست ها
    با سلام
    دختر, مجرد و 22 ساله هستم و پاسپورت هم گرفتم. می خواستم پروسه پذیرش واسه ارشد رو شروع کنم اما پدرم راضی نیستن. آیا ایشون می تونن منو ممنوع الخروج کنن؟چیزی که من از تاپیک های قبلی متوجه شدم اینه که الان با پاسم می تونم خارج شم یعنی تو فرودگاه بهم گیر نمیدن. این موضوع(اینکه اجازه پدر نمیخوان) خیلی برام عجیبه چون این موضوع معروفه که بدون اجازه پدر نمیشه از کشور خارج شد!!!
    ممنون
    با سلام
    چند ماه پیش خواهر منم که اتفاقا همسن شما هس برای کاری به ترکیه سفر کرد. برای اون نه رضایت پدر خواستن نه چیز دیگه ای. ولی اگه نظر منو میخواهی هیچ کاری بدون رضایت پدر و مادر باید انجام نشه.

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Martine نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون
    سلام، نه ، پدرتون نمیتونن همچین کاری بکنن، همونطور که گرفتن پاسپورت هم نیازی به اجازه پدر نداره
    موفق باشید
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member Martine آواتار ها

ممنون بابت پاسختون, آیا پدر می تواند دختر مجرد را ممنوع الخروج کند؟( یک سوال کنجکاوانه )

سلام دوستان
    من از امریکا پذیرش دارم و وثیقه گذاشتم برای خروج. ولی چون ویزام نیومده مجبور شدم دیفر کنم به ترم بعد که ژانویه شروع میشه. 6ماهه خروجم آبان تموم میشه و یکسال معافیت بعد از تحصیلم دی ماه.
    میخواستم ببینم برای تمدید تاریخ خروجم مشکلی نیست؟ درسته که 6ماه دیگه تمدید میکنن؟ و باید دوباره 20-I رو تو سایت نشا بزارم؟ یا همینجوری برم وزارت علوم؟

در زمان اطلاع از ممنوع الخروجی از اداره گذرنامه اگر فرد ممنوع الخروج باشد گذرنامه را ضبط میکنند. میشه از اداره ثبت به جای اداره گذرنامه اطلاع پیدا کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : صدور ویزای کار به جای ویزای دانشجویی و احتمال مشکل برای خروج مجدد

منم یک سوال مشابه دارم که هر چی انجمن ها رو گشتم جوابی براش پیدا نکردم. ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه:
    برای اجازه خروج نامه اشتغال به تحصیل کافیه یا باید ویزا هم حتما دانشجویی باشه؟
    من با معافیت تحصیلی از خدمت و با ویزای دانشجویی خارج شدم ولی الان ویزای کار گرفتم. البته هنوز دوره دکتری رو تموم نکردم و دانشجوی تمام وقت هستم (نامه اشتغال به تحصیل دارم)، ولی قبل از اتمام دوره دکتری مشغول به کار شدم. کسی میدونه اگه برم ایران به مشکل بر می خورم یا نه؟
    ممنون

Member

سلام دوستانهمسر بنده به عنوان همراه من که واسه تحصیل میرم کانادا یکی دو ماه دیگه عازمه.(فقط به عنوان ویزیتور و همراه من) ایشون کارشناسی رشته روزانه تهران رو داره اما واسه تحصیل نمیخواد بیادواسه خروج از کشور همسرم عم باید مدرکشو آزاد کنم؟ (همون تحصیل رایگان) یا ربطی نداره و نمیخواد.ممنون

Junior Member Carolina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    سلام، نه ، پدرتون نمیتونن همچین کاری بکنن، همونطور که گرفتن پاسپورت هم نیازی به اجازه پدر نداره
    موفق باشید

سلام دوستان
    تورو خدا بگین این خبر جدید درباره ی اجباری شدن اجازه نامه ی پدر برای خروج از کشور دختران مجرد درسته یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)