صفحه 40 از 44 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

پیش فرض پاسخ : ممنوعیت خروج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl141414 نمایش پست ها
    سلام اگه ضامن دوم بابام باشم تا اتمام اقساط بانک ممنوعیت خروج از کشور دارم؟ و 2.خدمت کردن در وزارت دفاع یا س پ ا ه باعث ندادن ویزا یا ممنوعیت خروج میشود آیا؟لطفا همه دوستان لطفا زودتر جواب بدن اگه یکی از دوستان جواب داد لطفا بقیه هم نظر خودشون و حتی اگه شک دارن بدن ممنون
    ضامن بودن ربطی به خروج نداره. اگر اینطور بود که این همه فرار مالیاتی و بانکی نبود از کشور!
    در مورد دوم هم باز بعیده مشکلی باشه. یا ویزای دیپلماتیک بهت میدن اونم برای کشورهای خیلی محدود وگرنع از نظر پاسپورت تا جایی که میدونم مشکلی پیش نمیاد مگر اینکه مشکل دار باشید

Member

دوستان دختر مجرد، برای خروج از کشور، توی فرودگاه، به اجازه ی پدر نیاز دارن؟ لطفا فقط خانمهای مجردی که تجربه شو دارن، جواب بدن؟!!!

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

خیر به هیچ عنوان! شما اگه از 18 سال گذشته باشید دیگه همه چی دست خودتون هست. تازگیها هم دوباره دولت همین بحث رو تایید کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    دوستان دختر مجرد، برای خروج از کشور، توی فرودگاه، به اجازه ی پدر نیاز دارن؟ لطفا فقط خانمهای مجردی که تجربه شو دارن، جواب بدن؟!!!

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام
    همونطور که دوست خوبم گفتن نه نیازی نیست.
    فقط اگر پدر محترم شما رو ممنوع الخروج کنن اجازه نمیدن از مرز عبور کنین و ممنونع الخروج محسوب میشید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام
    همونطور که دوست خوبم گفتن نه نیازی نیست.
    فقط اگر پدر محترم شما رو ممنوع الخروج کنن اجازه نمیدن از مرز عبور کنین و ممنونع الخروج محسوب میشید.
    خشید، به چه جرمی میتونه ممنوع الخروج کنه؟ بی علت هم میتونه، سلیقه ای؟!!!!! باید چیکار کرد، وقتی پذیرش گرفتی؟!!!!!!
    بب

Banned

طبق ماده ۱۸ قانون گذرنامه که اگر زن غیرشوهردار، به سن ۱۸ سالگی رسید،مثل مردان نیازی به اذن ولی نداره چه برای صدور گذرنامه چه برای خروج از کشور..اون قضیه ممنوع الخروجی مربوط میشه به سن کمتر از 18 سال و استناد به ماده 42 قانون حمایت از خانواده(بخاطر بحث حضانت و ...) و بند یک ماده 18 قانون گذرنامه مشمول دختران زیر 18 سال ...لذا مشکلی برای دختران 18 سال به بالا ایجاد نمیشه.

برای اطلاعات بیشتر میتونن این لینکو مطالعه کنین..

http://www.mfa.gov.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=24222

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

خشید، به چه جرمی میتونه ممنوع الخروج کنه؟ بی علت هم میتونه، سلیقه ای؟!!!!! باید چیکار کرد، وقتی پذیرش گرفتی؟!!!!!!
    بب
    سلام
    اقای جهان96 کاملا توضیح دادن.
    یه دوست دیگه هم بهم گفتن که این سن بالای هجده سال ممنوع الخروجیش ممکن نیست.
    من اومدم تصحیح کنم که بابای ادم نمیتونه ادمو ممنوع الخروج کنه وقتی بالای هجده سال باشی.
    پس خیالتون راحت.
    فقط من ازونجا خبر دارم این ممنوع الخروجی دختر بالای هجده سالو که دوست دوستم، باباش ممنوع الخروجش کرد (نمیدونم دلیلش چی بود، بالای هجده سالم بود دختره) و دختره خودکشی کرد.
    همین.
    نمیدونم که دلیل میخواد ممنوع الخروجی یا نه. نمیدونم.
    این مشاهداتم بود.
    موفق باشید.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

سلام دوستان ؛
    همسر و فرزندم (۷ ساله) قرار است برای مدت کوتاهی(کمتر از یک ماه) بدون من(پدر ) به ایران سفر کنند ، آیا ممکن است در بازگشت از تهران در فرودگاه خروج فرزندم با مشکل مواجه شود؟ در کانادا سفارت هم نداریم تا در مورد مجوز احتمالی اقدام کنم. راه حل یا تجربه ای دوستان دارند؟ محل اقامت مندرج در پاسپورت ما همچنان ایران است.
    پیشاپیش ممنون از پاسختان

Junior Member

سلام ممنون میشم به سوال من پاسخ بدید،
    من بعد از چهار سال تحصیل در کانادا به ایران برگشتم، هنگامی که از ایران خارج شدم متاهل بودم و حدودا دو سال پیش غیابی و با وکالت مادرم طلاق گرفتم. من هنگام ازدواج حق خروج از کشور داشتم که حتی موقع ی خروج مشکلی برام پیش نیومد. آلان هم درسم تو کانادا تموم شده و ویزای کاری دارم و حدود یک ماه دیگه تاریخ برگشتم با کاناداست.
    سوال من این هست که آیا باید به اداره گذرنامه واقع در شهرآرا برم برای مجوز خروج از کشور؟ آیا اصلا نیاز به مجوز دارم؟ میدرنم که برای مجوز باید شناسنامه و کارت ملی ارایه بدم، آیا داشتن کارت ملی و شناسنامه قدیمی مشکل ایجاد میکنه که باید اونهارم تعویض کنم؟ چقدر برای تعویض شناسنامه و کارت ملی زمان میبره؟

]سپاس گزارم

Junior Member

با سلام یه سوال داشتم اینکه آیا کسی که تاریخ اعتبار گذرنامش تموم شده باشه دوباره بخواد تمدید کنه اگه ممنوع الخروج باشه دیگه براش گذرنامه صادر یا تمدید نمیکنن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)