صفحه 10 از 44 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    پنج سال بعد از عدم تمکین به ابلاغ(چه بدستتان رسیده باشد یا نرسیده باشد) به شرطی که مالیات بالای یک میلیون تومان باشد.
    ممنون. سورس این اطلاعات رو از کجا بدست آوردید؟ من یک بار پس از این که 2 سال از عدم پرداخت مالیات گذشته بود از کشور خارج شدم و اتفاقی هم نیفتاد.

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmaghami نمایش پست ها
    ممنون. سورس این اطلاعات رو از کجا بدست آوردید؟ من یک بار پس از این که 2 سال از عدم پرداخت مالیات گذشته بود از کشور خارج شدم و اتفاقی هم نیفتاد.
    کتاب قانون مالیاتهای مستقیم را می توانید مطالعه کنید و یا به ممیز مالیاتی رجوع کنید و بپرسید
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2013 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط hyderabad نمایش پست ها
    با پاسپورت تشریف می برید اداره گذرنامه تهران، اونجا تو اتاقک کوچولو یه متصدی خانم هست ، پاسپورت رو چک میکنه ،بهتون میگه که ممنوع الخروج هستید یا نه ! اگر باشید، پاسپورتتون همونجا گرفته میشه، اگرهم دستور بازداشت همراهش باشه که همونجا خفتتون می کنند ، اگر هم مشکلی به امید خدا نداشته باشید که بهتون پس میدن و میگن هیچ خبری نیست. البته قبلش فکر کنم یه فرم هست باید پر کنید واسه درخواستتون.

همین
    با کارت ملی تشریف ببرید. به هیچ عنوان هم خفت نمیکنند!! ممنوعیت خروج با مجرم و تحت تعقیب بودن فرق میکنه. کسی که بدهی مالیاتی داره مجرم محسوب نمیشه و تا قرار بازداشت براش صادر نشده باشه کسی نمیتونه خفتش کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2013 - ویزا آفیس آنکارا)

سلام
    یه سوال داشتم

من چند ماه پیش یک وام گرفتم که به صورت مشارکتی هست و کل اقساط بصورت یکجا در سررسید یکساله بازپرداخت میشه
    حالا که قصد خروج از کشور دارم آیا ممکنه ممنوع الخروج باشم؟
    ممنون میشم اگر کمک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanavat نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم

من چند ماه پیش یک وام گرفتم که به صورت مشارکتی هست و کل اقساط بصورت یکجا در سررسید یکساله بازپرداخت میشه
    حالا که قصد خروج از کشور دارم آیا ممکنه ممنوع الخروج باشم؟
    ممنون میشم اگر کمک کنید.
    در این جا هیچ پاسخ قطعی دریافت نخواهید کرد و بهترین راه، استعلام از خود اداره گذرنامه است.

سخت است فهماندن چیزی به کسی که در قبال نفهمیدنش پول میگیرد.(احمد شاملو)

سلام ببخشید من یه سوال داشتم ممنون می شم کمک کنین
    من رفتم میدون سپاه سوال کردم که من لیسانسم داره تموم میشه بعد از این که فارغ التحصیل شم می تونم تو فرژه یک ساله پول بزارم برای امتحان toefl از کشور خارج شم افسر گفت می تونین مشکلی نیست ...چند بار دیگه هم پرسیدم تا مطمئن شم باز گفت مشکلی نیست من که شاخ دراوردم !!! واقعا می شه ؟ راست گفت ؟؟؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط annihilator نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یه سوال داشتم ممنون می شم کمک کنین
    من رفتم میدون سپاه سوال کردم که من لیسانسم داره تموم میشه بعد از این که فارغ التحصیل شم می تونم تو فرژه یک ساله پول بزارم برای امتحان toefl از کشور خارج شم افسر گفت می تونین مشکلی نیست ...چند بار دیگه هم پرسیدم تا مطمئن شم باز گفت مشکلی نیست من که شاخ دراوردم !!! واقعا می شه ؟ راست گفت ؟؟؟
    سلام
    اگر مطالب قبلی همین فروم در تاپیک های مرتبط رو می خوندید میدیدید که هم میشه هم خیلی ها این کار و کردند.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

دوستان من چند هفته پیش گذرنامه ام رو دریافت کردم برای اولین بار.
    این به این معنی هست که ممنوعیت خروج ندارم دیگه؟ اگر داشتم حتماً بهم گذرنامه نمیدادند. درسته یا لازمه باز برم اداره گذرنامه استعلام کنم؟
    سرباز هم بودم، جای حساس هم نبودم، خدمتم هم اول دی ماه تموم شده. کارتم هم اومده.

دوستان،اگه پروژه واسه وزارت دفاع انجام بدی و کسری بگیری(نه امریه)، و ( همزمان خدمت تو سپاه یک جای معمولی بری و نه حساس و از کسری پروژه استفاده کنی )،واسه خروج کشور و پذیرش تو کانادا مشکل ایجاد میکنه؟تو روز مصاحبه چی؟ممنون..

Banned

بچه ها من ترم هفت ارشدم درسم طول دادم که بتونم تافل و جی از ای بدم ولی الان فهمیدم که تو سنوات نمی تونم خروج از کشور بگیرم و هیچ کاری عملا نمی تونم بکنم حتی اینجام نمی تونم دکترا بخونم کسی تجربه ای چیزی داره می تونه کمکم کنه دارم می ترکم الان از المان پذیرش با فاند دارم یعنی کاری نمی تونم بکنم واقعا؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)