صفحه 11 از 44 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

کسی میدونه ممنونعیت خروج بر اساس اداره مالیات از چقدر بیشتر باشه اعمال میشه؟

دوستان این ماجرای اجازه دختران چیه؟ حقیقت داره؟ من دارم میرم ایران. باید برای برگشتم این اجازه را بگیرم؟
    از خانومایی که اخیرا اومدن کسی این اجازه نامه رو گرفته؟
    مرسی

من هفته پیش با یه کپی از گذرنامه و اصل کارت ملی به اداره گذرنامه شهرستانمون رفتم و استعلام قبل از مسافرت کردم و خوشبختانه هیچ موردی نداشتم

Junior Member

دوستان سلام من دو تا سوال دارم:
    1-متاسفانه اخبار ضد و نقیضی وجود داره من افسر گذرنامه اداره پلیس +10 صحبت کردم و اون گفت هیچگونه اجازه پدر لازم نیست برای خروج دختر مجرد بالای 18 سال. اما گویا لازمه..ممکنه کسی که تجربه داره منو آگاه کنه کدوم درسته؟ و اگر لازمه اجازه نامه محضری باید بگیرم؟
    2- میشه لطفا جریان این استعلام قبل سفر رو برام بگید اونم لازمه برای همه پسر و دختر؟ اگر بله چجوری می تونم بگیرم؟
    پیشاپیش از لطفتون ممنون

سلام
    من اداره گذرنامه بودم، به کل گیر بودند و میگفتند فقط و فقط خود شخص باید با اصل گذرنامه مراجعه کند (ولی بستگی به حال و حوصله افسری دارد که پشت میز نشسته و ... ممکنه با کپی پاسپورت و کارت ملی هم کار رو راه بندازه)

سخت است فهماندن چیزی به کسی که در قبال نفهمیدنش پول میگیرد.(احمد شاملو)

نکته: اگر شما با قید وثیقه خارج بشید و دیر برگردید، بین 6 ماه تا یکسال ممنوع الخروج میشوید

نقل قول نوشته اصلی توسط anita67 نمایش پست ها
    دوستان سلام من دو تا سوال دارم:
    1-متاسفانه اخبار ضد و نقیضی وجود داره من افسر گذرنامه اداره پلیس +10 صحبت کردم و اون گفت هیچگونه اجازه پدر لازم نیست برای خروج دختر مجرد بالای 18 سال. اما گویا لازمه..ممکنه کسی که تجربه داره منو آگاه کنه کدوم درسته؟ و اگر لازمه اجازه نامه محضری باید بگیرم؟
    2- میشه لطفا جریان این استعلام قبل سفر رو برام بگید اونم لازمه برای همه پسر و دختر؟ اگر بله چجوری می تونم بگیرم؟
    پیشاپیش از لطفتون ممنون

من هم ضد و نقیض زیاد شنیدم ولی شما میتونی مراجعه کنی پلیس +10 و درخواست صدور گذرنامه بدی
    اگر گذرنامه بهتون دادند یعنی مشکل خروج ندارید

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط Profession@l نمایش پست ها
    کسی میدونه ممنونعیت خروج بر اساس اداره مالیات از چقدر بیشتر باشه اعمال میشه؟
    پنج سال بعد از ابلاغ در صورتی که مالیات بیشتر از ده میلیون ریال باشد سر ممیز می تواند پرونده شما را به دادگاه ارجاع داده و شما را ممنوع الخروج کند.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط abola نمایش پست ها
    پنج سال بعد از ابلاغ در صورتی که مالیات بیشتر از ده میلیون ریال باشد سر ممیز می تواند پرونده شما را به دادگاه ارجاع داده و شما را ممنوع الخروج کند.
    درود بر شما
    این موضوع در ماده 202 قانون مالیات های مستقیم عینا به صورت زیر آمده است:
    مادة 202 ـ وزارت امور اقتصادي و دارايي يا سازمان امور مالياتي کشور مي‌تواند از خروج بدهکاران مالياتي که ميزان بدهي ‌قطعي آنها از ده ميليون (10,000,000) ريال بيشتر است از کشور جلوگيري نمايد. حکم اين ماده در مورد مدير يا مديران مسئول‌ اشخاص حقوقي خصوصي بابت بدهي قطعي مالياتي شخص حقوقي اعم ‌از ماليات بر درآمد شخص حقوقي يا ماليات‌هايي که به موجب اين‌قانون شخص حقوقي مکلف به کسر و ايصال آن مي‌باشد و مربوط‌ به دوران مديريت آنان بوده نيز جاري است‌. مراجع ذيربط با اعلام وزارت يا سازمان مزبور مکلف به اجراي اين‌ ماده مي‌باشند.
    تبصره ـ در صورتي که مؤديان مالياتي به قصد فرار از پرداخت ‌ماليات اقدام به نقل و انتقال اموال خود به همسر و يا فرزندان‌ نمايند سازمان امور مالياتي کشور مي‌تواند نسبت به ابطال اسناد مذکور از طريق مراجع قضايي اقدام نمايد.
    این مطلب را در وبسایت سازمان امور مالیاتی کشور در این لینک می توانید مشاهده نمایید.
    تا جایی که من دیدم،در قانون مالیاتهای مستقیم و بخشنامه های مربوط به آن هیچ اشاره ای به این پنج سال نشده، شما این پنج سال رو کجا دیدین؟
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

نقل قول نوشته اصلی توسط mahspice نمایش پست ها
    درود بر شما
    این موضوع در ماده 202 قانون مالیات های مستقیم عینا به صورت زیر آمده است:

این مطلب را در وبسایت سازمان امور مالیاتی کشور در این لینک می توانید مشاهده نمایید.
    تا جایی که من دیدم،در قانون مالیاتهای مستقیم و بخشنامه های مربوط به آن هیچ اشاره ای به این پنج سال نشده، شما این پنج سال رو کجا دیدین؟
    من از یک وکیل شنیدم که ظاهرا این قانون عوض شده و مبلغ از 10.000.000 ریال خیلی بالاتر شده. ممنون میشم اگه کسی اطلاع دقیق داره بگه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)