صفحه 12 از 44 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط foreverblue نمایش پست ها
    من از یک وکیل شنیدم که ظاهرا این قانون عوض شده و مبلغ از 10.000.000 ریال خیلی بالاتر شده. ممنون میشم اگه کسی اطلاع دقیق داره بگه
    دوست عزیز، من لینک از وب سایت سازمان امور مالیاتی کشور، و از قانون مالیاتهای مستقیم گذاشتم.
    خیر این قانون عوض نشده، و چیزی توسط مجلس شورای اسلامی کشور تصویب نشده، اگر قانون جدیدی در این رابطه به تصویب می رسید، توسط روزنامه رسمی اعلام می شد. که تاکنون چیزی اعلام نشده
    لطفا بر مبنای مبنای منابع موثق در این زمینه صحبت بفرمایید، صحبت بر مبنای صرفا شنیده ها، مصداق شایعه است که مخالف با قوانین فروم است.
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

نقل قول نوشته اصلی توسط mahspice نمایش پست ها
    دوست عزیز، من لینک از وب سایت سازمان امور مالیاتی کشور، و از قانون مالیاتهای مستقیم گذاشتم.
    خیر این قانون عوض نشده، و چیزی توسط مجلس شورای اسلامی کشور تصویب نشده، اگر قانون جدیدی در این رابطه به تصویب می رسید، توسط روزنامه رسمی اعلام می شد. که تاکنون چیزی اعلام نشده
    لطفا بر مبنای مبنای منابع موثق در این زمینه صحبت بفرمایید، صحبت بر مبنای صرفا شنیده ها، مصداق شایعه است که مخالف با قوانین فروم است.
    مدیر گرامی
    تا جایی که بنده اطلاع دارم این فروم و امثال آن برای تبادل اطلاعات و کسب اطلاعات و سوال پرسیدن است. بنده هم فقط پرسیدم که اینطور شنیده ام، ایا کسی اطلاع دقیق دارد یا نه.
    حال دیگر موضوع شایعه پراکنی و مصداق آن و آموزش آن بحث دیگری است.

در هر صورت، برای اطلاع جنابعالی و سایر دوستان عرض میکنم که در انتهای سال 1391 و قبل از ارائه بودجه 1392، طرح حمایت از تولید (که شامل 40 ماده) برای اصلاح برخی قوانین مالیاتی و سایر قوانین است تحویل هیئت رییسه مجلس گردیده و در مجلس بررسی گردیده و تا جایی که بنده اطلاع داشتم در حال نهایی شدن است. ماده 3 این طرح، به اصلاح همان ماده 202 مصوب سال 1366 به شرح ذیل میپردازد:

ماده 2- ماده (202) قانون مالیات‌های مستقیم مصوب 4/12/1361 به صورت ذیل اصلاح می‌شود:

ممنوع الخروج كردن صاحبان و مديران بنگاه هاي اقتصادي توليدي بخش خصوصي و تعاوني موضوع (2) اين قانون، صرفا در صورتي كه بدهي مالياتي آنها قطعيت يافته و بيش از مبلغ بيست ميليارد ريال باشد، از سوي وزارت امور اقتصادي و دارايي و با اطلاع قبلي ذي نفع صورت خواهد گرفت. مديران و مسئولان اشخاص حقوقي فقط نسبت به ماليات دوران مديريت خود مسئول هستند.

به هر حال، بنده باز هم دارم سوال میکنم که کسی میداند این طرح به کجا رسیده و آیا تصویب شده یا ...؟

سخت است فهماندن چیزی به کسی که در قبال نفهمیدنش پول میگیرد.(احمد شاملو)

نقل قول نوشته اصلی توسط foreverblue نمایش پست ها
    مدیر گرامی
    تا جایی که بنده اطلاع دارم این فروم و امثال آن برای تبادل اطلاعات و کسب اطلاعات و سوال پرسیدن است. بنده هم فقط پرسیدم که اینطور شنیده ام، ایا کسی اطلاع دقیق دارد یا نه.
    حال دیگر موضوع شایعه پراکنی و مصداق آن و آموزش آن بحث دیگری است.

در هر صورت، برای اطلاع جنابعالی و سایر دوستان عرض میکنم که در انتهای سال 1391 و قبل از ارائه بودجه 1392، طرح حمایت از تولید (که شامل 40 ماده) برای اصلاح برخی قوانین مالیاتی و سایر قوانین است تحویل هیئت رییسه مجلس گردیده و در مجلس بررسی گردیده و تا جایی که بنده اطلاع داشتم در حال نهایی شدن است. ماده 3 این طرح، به اصلاح همان ماده 202 مصوب سال 1366 به شرح ذیل میپردازد:

ماده 2- ماده (202) قانون مالیات‌های مستقیم مصوب 4/12/1361 به صورت ذیل اصلاح می‌شود:

ممنوع الخروج كردن صاحبان و مديران بنگاه هاي اقتصادي توليدي بخش خصوصي و تعاوني موضوع (2) اين قانون، صرفا در صورتي كه بدهي مالياتي آنها قطعيت يافته و بيش از مبلغ بيست ميليارد ريال باشد، از سوي وزارت امور اقتصادي و دارايي و با اطلاع قبلي ذي نفع صورت خواهد گرفت. مديران و مسئولان اشخاص حقوقي فقط نسبت به ماليات دوران مديريت خود مسئول هستند.

به هر حال، بنده باز هم دارم سوال میکنم که کسی میداند این طرح به کجا رسیده و آیا تصویب شده یا ...؟

هنوز این ماده قانونی تصویب و ابلاغ نشده، هنوز ماده 202 قانون مالیات های مستقیم به قوت خود باقی است.
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

سلام به همگی
    یه سوال فنی داشتم.
    من ترم دیگه کارشناسیم تمومه حالا اگر بخام برم آلمان دوباره کارشناسی بخونم میتونم از کشور خارج شم یا فقط باید ادامه تحصیل باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : صدور ویزای کار به جای ویزای دانشجویی و احتمال مشکل برای خروج مجدد

دیگه بهتون ارز دانشجویی تعلق نمی گیره
    ولی اگه گواهی اشتغال به تحصیل داشته باشید برای خروجی به مشکل نمی خورید

دوستان هفته پیش برای من اتفاق حیرت انگیزی افتاد که شکه شدم. توی فرودگاه بعد از گرفتن بردینگ کارت و تحویل چمدان افسر گذرنامه به من اجازه خروج نداد علیرغم اینکه پاسم تا 2 سال دیگه اعتبار داشت و استدلالش این بود که من چون پاسم رو توی کویت عوض کرده بودم و 1.5 سال پیش اونجا اقامت داشتم تبعه خارجی محسوب می شدم و نمی تونستم بیش از 1 سال تو ایران بمونم فقط چون تو پاسم نوشته محل اقامت کویت. من از این قانون هیچ اطلاعی نداشتم و سفارت ایران در کویت هم به ما چنین چیزی نگفته بود موقع تعویض پاس. حالا قضیه جالب می شه وقتی که من میرم پلیس +10 و می خوام پاس جدید بگیرم می گن چون پاست اعتبار داره باید بری اداره اتباع خارجی و به اونا نامه بنویسی که پاست رو باطل کنند تا بتونی پاس جدید بگیری . پس دوستان عزیز اگه پاستون رو تو یه کشور دیگه عوض می کنید به این نکته دقت کنید . البته برادرم هم همون سال پاسش رو توی بلاروس عوض کرده بود و سفارت بهش گفته بود وقتی رفتی ایران پاست رو ببر اداره گذرنامه . برده بود پاسش رو که 1 هفته پاسش رو نگه داشتن نمی دونم چیکار کردن روش که سال پیش تونست بدون هیچ مشکل این چنینی از ایران خارج بشه .
    راستی آقایون دقت کنند اینم اتفاقی بود که تو فرودگاه دیدم که برای یه پسری رخ داد و نذاشتن از کشور خارج شه . ایشون کارت پایان خدمت داشت و درخواست کارت الکترونیکی اش رو کرده بود که هنوز نرسیده بود دستش (2 هفته طول می کشه) واسه همین نذاشتن بره گفتن تا صدور کارت الکترونیکی پایان خدمت ممنوع الخروجه.

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم برای رشته هوافضا ممنوعیت ویزا تو کشور های دیگه وجود داره یا نه؟
    ایا بدونن از ایرانی مشکلی پیش میاد؟
    برای مسابقات خارج کشور ایران چه جوری اجازه خروج به پسر ها میده؟با وثیقه؟یا...

سلام دوستان آیا برای بعد از 18 سال برای دختران برای خروج از کشور احتیاج به اجازه پدر هست؟ قبلا که نبوده ولی من اخیرا شنیدم گویا قانون عوض شده. کسی اطلاعی داره؟؟؟ ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

با سلام
    من یک ماه پیش ویزای تحصیلی فرانسه گرفتم و بعد از خرید بلیط و همه کارها دیروز توی فرودگاه به من اجازه خروج ندادند. موضوع هم اینه که 2 سال پیش وقتی از سربازی معاف شدم و قبل از اینکه کارتم بیاد قصد رفتن به ترکیه رو داشتم و برای همین منظور از اداره گذرنامه برگه خروج گرفتم. بعد از یک هفته که از سفر برگشتم کارت معافیتم اومده بود. حالا دیروز توی فرودگاه به من گفتن که باید دوباره به اداره گدرنامه مراجعه می کردم بعد از گرفتن کارت و حالا نمی تونم خارج بشم چون یکبار اجازه خروج داشتم. حالا فردا باید برم اداره گذرنامه.
    آیا می دونید چه کاری باید اونجا انجام بدم و چقدر طول میکشه؟ کسی مورد مشابه داشته؟ واسه پاسپورتم که ویزا توشه مشکلی پیش نمیاد؟ (مثلا پاسپرتم رو بگیرند)
    ممنون میشم هرچه سریعتر کمکمک کنید.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina123 نمایش پست ها
    با سلام
    من یک ماه پیش ویزای تحصیلی فرانسه گرفتم و بعد از خرید بلیط و همه کارها دیروز توی فرودگاه به من اجازه خروج ندادند. موضوع هم اینه که 2 سال پیش وقتی از سربازی معاف شدم و قبل از اینکه کارتم بیاد قصد رفتن به ترکیه رو داشتم و برای همین منظور از اداره گذرنامه برگه خروج گرفتم. بعد از یک هفته که از سفر برگشتم کارت معافیتم اومده بود. حالا دیروز توی فرودگاه به من گفتن که باید دوباره به اداره گدرنامه مراجعه می کردم بعد از گرفتن کارت و حالا نمی تونم خارج بشم چون یکبار اجازه خروج داشتم. حالا فردا باید برم اداره گذرنامه.
    آیا می دونید چه کاری باید اونجا انجام بدم و چقدر طول میکشه؟ کسی مورد مشابه داشته؟ واسه پاسپورتم که ویزا توشه مشکلی پیش نمیاد؟ (مثلا پاسپرتم رو بگیرند)
    ممنون میشم هرچه سریعتر کمکمک کنید.
    سلام
    خیالی نیست، کار شما پنج دقیقه هم کمتر معطلی داره.
    با پاس تون کاری ندارن؛ فقط تو کامپیوتر خودشون یه تیک میزنه!
    نگران نباش
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)