صفحه 13 از 44 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط meriii نمایش پست ها
    سلام به همگی
    یه سوال فنی داشتم.
    من ترم دیگه کارشناسیم تمومه حالا اگر بخام برم آلمان دوباره کارشناسی بخونم میتونم از کشور خارج شم یا فقط باید ادامه تحصیل باشه؟
    شما در هر مقطع فقط یک بار مجاز به استفاده از معافیت تحصیلی هستید .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : صدور ویزای کار به جای ویزای دانشجویی و احتمال مشکل برای خروج مجدد

سلام من رو ویزام بجای دانشجو ورکر نوشته هست میخواستم بدونم با گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه میشه مهر خروج از کشور گرفت؟ خیلی متشکر میشم که تجربه خودتونو به من منتقل کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط meamari2 نمایش پست ها
    شما در هر مقطع فقط یک بار مجاز به استفاده از معافیت تحصیلی هستید .
    سلام . من دانشجوی ارشد هستم . دو سال هم از پایان کارشناسیم تموم شده. ایا می تونم برای ادامه تحصیل ارشد با وثیقه از کشور خارج بشم

Junior Member

سلام
    کسانی که شبانه بودند و هنوز بدهی دارند به دانشگاه بابت وام تحصیلی، آیا برای خروج ممنوعیت ندارند؟ در واقع اقساط باقیمانده آیا مشکل ساز نمیشه؟

سلام دوستان
    من برای استخدام پیمانی 6سال(ارشد مکانیک-جایگزین سربازی) برای شرکت صها در وزارت دفاع تمام مراحل گزینش رو پشت سر گذاشتم. سوال بنده در مورد ممنوعیت خروجه. آیا اگر پس از این 6سال یا وسط این 6سال بیایم بیرون بازم ممنوع الخروجیم؟ با توجه به این که پروژه های اونجا سریه؟ راستش بنده سوالات دیگه ای داشتم که در حدود 2ماهه دارم دنبال کسی میگردم که ازش بپرسم. اگر کسی رو میشناسید با شرایط مشابه لطفا آدرس یا آی دیشو بدین اظطراریه

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید یه خورده سوالم مرتبط نیس ولی جایی بهتر از اینجا پیدا نکرم که سوالمو مطرح کنم
    کسی میدونه یه خانم برای خروج از کشور به اجازه کی نیاز داره؟ متاهل باشه یا مجرد جطور؟ حالا اگه هس در کدوم مرحله هس، گذرنامه گرفتن یا ویزا یا ترک فرودگاه؟؟؟ اصلن راه پیچومدنم هس؟!! خواهشا اگه کسی مطمئن هس جواب بده

Junior Member

دوستان عزیز آیا بانوان مجرد احتیاج به اذن پدر دارن برای خروج از کشور؟
    اگر بله شرایط تهیه اش چطوریه؟
    .Good,Better,Best. Never Let It Rest

Junior Member

با سلام
    من یکی از خوانندگان خارج از کشور هستم که سال ۸۹ یک آهنگ تقدیم کردم به جنبش سبز که البته در موردش در شبکه VOA و همینطور رادیو فردا مصاحبه هایی داشتم . در فکر برگشتن به ایران هستم البته فقط برای مدت کوتاهی که خانواده رو ببینم . معاون دادستانی کل کشور چندی پیش گفته هموطنان مقیم خارج که نگران وضعیت ممنوع الخروجی خود هستند میتوانند وکیل یا یکی از اقوام خود را به دادستانی کل کشور بفرستند و در آنجا بهشون دقیق میگن که آیا این آدم ممنوع الخروج هست یا نه . میخواستم بدونم آیا واقعا در دادستانی کل کشور کسی پاسخگو هست و اگر هست میشه به این حرفها اطمینان کرد و در صورتی که گفتند مثلا ممنوع الخروج نیست واقعا این صحت داره یا مثل همیشه نمیشه به اینها اطمینان کرد مثلا بگن ما ممنوع الخروج نیستیم بعد بیاییم اونجا پاسپورتمونو بگیرن بگن ممنوع الخروجی ؟ دقت کنید که سوال من دو قسمت هست ۱: آیا کسانی که خارج از کشور هستند میتوانند اقوام خودشونو بفرستن به دادستانی کل کشور برای استعلام ممنوع الخروجی همانطور که معاون دادستانی کل کشور گفته ؟ یا باید خود آدم اونجا باشه ؟ ۲: آیا میشه اطمینان کرد یعنی مثلا اگه گفتن طرف ممنوع الخروج نیست احتمال اینکه در بدو ورود باز هم پاسپورت رو توقیف کنند هست؟ یعنی میخواهم بدونم به غیر از دادستانی کل کشور نهاد دیگری هم میتواند ممنوع الخروج کنه ؟که وقتی از دادستانی میپرسی اونها بگن ممنوعه الخروج نیست اما بعد معلوم شه یه نهاد دیگه ممنوع الخروج کرده؟ چون در کشور ما تا جایی که یادمه نهادهای موازی زیاد هستند که خودشون واسه خودشون قانون وضع میکنند

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ganshooh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یه خورده سوالم مرتبط نیس ولی جایی بهتر از اینجا پیدا نکرم که سوالمو مطرح کنم
    کسی میدونه یه خانم برای خروج از کشور به اجازه کی نیاز داره؟ متاهل باشه یا مجرد جطور؟ حالا اگه هس در کدوم مرحله هس، گذرنامه گرفتن یا ویزا یا ترک فرودگاه؟؟؟ اصلن راه پیچومدنم هس؟!! خواهشا اگه کسی مطمئن هس جواب بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط miri نمایش پست ها
    دوستان عزیز آیا بانوان مجرد احتیاج به اذن پدر دارن برای خروج از کشور؟
    اگر بله شرایط تهیه اش چطوریه؟
    خانم های مجرد بالای 18 سال، برای خروج از کشور نیاز به دریافت هیچ نوع اجازه ای ندارند.
    خانم های متاهل، در زمان دریافت پاسپورت نیاز به کسب اجازه از شوهر دارند.

* در صورتی که برای خانم های متاهل به هر دلیلی شوهر حاضر به ارائه اجازه خروج نشود، امکان شکایت و دریافت رای مثبت دادگاه مبنی بر خروج وجود دارد (برای مثال خروج از کشور برای موارد پزشکی).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد برق قدرت دانشگاه آزاد واحد الکترونیک

من این ترم از نظام وظیفه برای یک ترم سنوات بدون غیبت برای ادامه تحصیل در دانشگاه گرفتم
    آیا نظام وظیفه اجازه خروج از کشور رو به من میده؟ چون که یه جایی خوندم که کسایی که سنوات گرفتن دیگه اجازه خروج بهشون داده نمیشه تا بعد از پایان خدمت
    آیا این موضوع صحت داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)