صفحه 15 از 44 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

سلام
    دوستان بنده میخواستم برم اداره‌ی گذرنامه و استعلام بگیرم برای ممنوعیت خروج از کشور ولی متاسفانه کارت ملی یا شناسنامه همراهم نیست و در دسترس هم نیست. حالا با کارت پایان خدمت کپی پاسپورت و کپی شناسنامه و کپی کارت ملی میتونم برم و جواب بگیرم؟
    پ.ن : من نمیخوام اصل گذرنامه رو دوباره تحویل اونا بدم و استرس داشته باشم حالا بهم برمیگردونن یا نه

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hmny نمایش پست ها
    سلام
    دوستان بنده میخواستم برم اداره‌ی گذرنامه و استعلام بگیرم برای ممنوعیت خروج از کشور ولی متاسفانه کارت ملی یا شناسنامه همراهم نیست و در دسترس هم نیست. حالا با کارت پایان خدمت کپی پاسپورت و کپی شناسنامه و کپی کارت ملی میتونم برم و جواب بگیرم؟
    پ.ن : من نمیخوام اصل گذرنامه رو دوباره تحویل اونا بدم و استرس داشته باشم حالا بهم برمیگردونن یا نه

متوجه نگرانیتون هستم ولی فکر میکنم فقط خود فرد با در دست داشتن اصل گذرنامه میتونه استعلام بگیره.
    با این حال بهترین راه اینه که شانستون رو امتحان کنید (با همون کپی هایی که در اختیار دارید).

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

سلام
    همونطور که darklord عزیز گفت فقط با اصل گذرنامه میشه استعلام گرفت برای اینکه متوجه بشید مشکلی برای خروج دارید یا نه. ( هیچ چیز دیگه ای لازم نیست )
    جایی رو هم که من رفتم، اداره‌ی گذرنامه‌ی شهرآرا بود، ساختمان شماره‌ی ۳، طبقه‌ی اول. همونجا بهتون میگه مسئولش که مشکلی دارید یا نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum university of technology

سلام دوستان.
    نمیدونم اینجا جای مناسب واسه پرسیدن سوالم هست یا نه!!
    همسر من 1.5 ساله که در حال تحصیل در آمریکاست، قبل از رفتنش ما عقد کردیم و الان که چند تا سفر به دبی و ... دارم میترسم که چون اجازه قانونی از همسرم ندارم به من اجازه خروج ندن. کسی هست که اطلاع داشته باشه؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام
    اجازه همسر موقع دریافت گذرنامه لازمه، جای دیگه چک نمیشه. مگه این که همسر خودش اقدام بکنه که البته ربطی به شرایط شما نداره.
    صرف نظر از این موضوع من همیشه از همه خواهش میکنم یکی دو روز قبل از سفر برن اداره گذرنامه و بررسی کنن که آیا ممنوع الخروج هستن یا خیر.
    چند ساعت اتلاف وقت و مقداری هزینه رفت و آمد تا اداره گذرنامه در مقابل حالتی که خدایی نکرده تو فرودگاه به مشکلی بخورید هیچه.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    اجازه همسر موقع دریافت گذرنامه لازمه، جای دیگه چک نمیشه. مگه این که همسر خودش اقدام بکنه که البته ربطی به شرایط شما نداره.
    صرف نظر از این موضوع من همیشه از همه خواهش میکنم یکی دو روز قبل از سفر برن اداره گذرنامه و بررسی کنن که آیا ممنوع الخروج هستن یا خیر.
    چند ساعت اتلاف وقت و مقداری هزینه رفت و آمد تا اداره گذرنامه در مقابل حالتی که خدایی نکرده تو فرودگاه به مشکلی بخورید هیچه.
    موفق باشید
    مرسی از راهنماییتون.یعنی اگر توی اداره گذرنامه هیچ مشکلی نباشه،امکان نداره موقع خروج توی فرودگاه مشکلی پیش بیاد؟چون من گذرناممو وقتی گرفتم که مجرد بودم.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط athenaV نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون.یعنی اگر توی اداره گذرنامه هیچ مشکلی نباشه،امکان نداره موقع خروج توی فرودگاه مشکلی پیش بیاد؟چون من گذرناممو وقتی گرفتم که مجرد بودم.
    خواهش میکنم.
    اداره گذرنامه و فرودگاه از یک سیستم چک می کنن.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member meysam_ak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام دوستان.....
    یه سوال خیلی پیش پا افتاده داشتم.......چه کنم دیگه سواله برام خب!
    اگه کسی بخواد اپلای کنه و کارت معافیت داشته باشه باید هزینه ای برای خروج از کشور بپردازه؟
    اگه کارشناسی و ارشد رو روزانه خونده باشه هم باید هزینه اضافی دیگری رو بپردازه؟
    یعنی می خوام بگم آزاد کردن مدرک لیسانس یا فوق با داشتن کارت معافیت ارتباطی داره؟؟یا هر کدوم مقوله ای جدا هستند که برای هر کدومشون باید هزینه بشه؟
    راستی عضو بودن در بسیج و از این جور جاها تاثیر(منفی) در اپلای داره؟
    بازم میگم شرمنده بابت سوالات ابتدایی ام.........
    ممنون میشم دوستان کمک کنند....

Junior Member

پیش فرض اجازه خروج از ایران 2 هفته قبل از انقضای ویزا

سلام
    ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه.
    من بلیط رفت و برگشت به ایران گرفتم ولی برگشتم به استرالیا درست 2 هفته قبل از این هست که ویزای دانشجوییم منقضی بشه.
    حالا می خواستم بدونم تو ایران موقع خروج مشکلی برام ایجاد نمیشه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_ak نمایش پست ها
    سلام دوستان.....
    یه سوال خیلی پیش پا افتاده داشتم.......چه کنم دیگه سواله برام خب!
    اگه کسی بخواد اپلای کنه و کارت معافیت داشته باشه باید هزینه ای برای خروج از کشور بپردازه؟
    اگه کارشناسی و ارشد رو روزانه خونده باشه هم باید هزینه اضافی دیگری رو بپردازه؟
    یعنی می خوام بگم آزاد کردن مدرک لیسانس یا فوق با داشتن کارت معافیت ارتباطی داره؟؟یا هر کدوم مقوله ای جدا هستند که برای هر کدومشون باید هزینه بشه؟
    راستی عضو بودن در بسیج و از این جور جاها تاثیر(منفی) در اپلای داره؟
    بازم میگم شرمنده بابت سوالات ابتدایی ام.........
    ممنون میشم دوستان کمک کنند....
    با توجه به اینکه معافیت دارید دیگه نیازی به پرداخت وثیقه نیست ولی باقی هزینه ها از جمله آزاد کردن مدرک دانشگاه روزانه باید پرداخت بشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)