صفحه 16 از 44 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Junior Member meysam_ak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

ممنونم......حالا هزینه آزاد کردن مدرک کارشناسی و ارشد چقدر هست؟؟.........همه این کسایی که رفتن این مبلغو پرداخت کردند؟............راهی برای پرداخت نکردنش وجود نداره؟..........
    راستی ارزش وثیقه ای که گفتید حدودا چقدر بوده و هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    خانم های مجرد بالای 18 سال، برای خروج از کشور نیاز به دریافت هیچ نوع اجازه ای ندارند.
    خانم های متاهل، در زمان دریافت پاسپورت نیاز به کسب اجازه از شوهر دارند.

* در صورتی که برای خانم های متاهل به هر دلیلی شوهر حاضر به ارائه اجازه خروج نشود، امکان شکایت و دریافت رای مثبت دادگاه مبنی بر خروج وجود دارد (برای مثال خروج از کشور برای موارد پزشکی).

سلام منم همین سوال این خانم ها رو دارم. با یه سرچ تو گوگل می بینیم که انگار مجلس چنین فانونی رو تصویب کرده. البته مخالفان زیادی داشته این طرح و خواستار تجدید نظر یا تعدیلش شدن.

میشه لطفا اگر کسی اطلاعات درست و دقیقی (بنا بر تجربه یا اطلاع از قوانین) داره بگه که آیا در زمان حاضر این اجازه لازمه و اگر آره, شرایط تهیه ش چطوره و به کدوم مرجع باید مراجعه کرد؟ ممنون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_ak نمایش پست ها
    ممنونم......حالا هزینه آزاد کردن مدرک کارشناسی و ارشد چقدر هست؟؟.........همه این کسایی که رفتن این مبلغو پرداخت کردند؟............راهی برای پرداخت نکردنش وجود نداره؟..........
    راستی ارزش وثیقه ای که گفتید حدودا چقدر بوده و هست؟
    خواهش میکنم،
    هزینه بسته به سال ورود شما داره و هر سال متغیره.
    بله همه باید پرداخت کنن وگرنه نمیتونید مدرکتون رو دریافت کنید.
    راه پرداخت نکردنش هم کار کردن در داخل ایران هست، مهم نیست کجا و برای کی، فقط باید در یک شرکت پس از فارغ التحصیلی کار کرده باشید. مدت زمان کار بسته به اینکه منطقه 1 یا 2 یا 3 باشید متفاوت هست و برای منطقه ی 1 که کمترین میزان هست دقیقا به اندازه ی ترم هایی هست که در دانشگاه بودید. به این معنی که اگه 8 ترم تحصیلی طول کشیده کارشناسی بگیرید در صورتی که پس از فارغ التحصیلی به مدت 8 ترم (4 سال) در داخل ایران کار کرده باشید (برای شرکت) دیگه نیازی به پرداخت هزینه ی مدرک کارشناسی نخواهد بود.

* تاکید میکنم که کاری که حین تحصیل انجام شده باشه (مهم نیست چه مقطعی) قابل قبول نیست.

متاسفانه اطلاعات بیشتری ندارم (در مورد ضرایب و غیره).

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام منم همین سوال این خانم ها رو دارم. با یه سرچ تو گوگل می بینیم که انگار مجلس چنین فانونی رو تصویب کرده. البته مخالفان زیادی داشته این طرح و خواستار تجدید نظر یا تعدیلش شدن.

میشه لطفا اگر کسی اطلاعات درست و دقیقی (بنا بر تجربه یا اطلاع از قوانین) داره بگه که آیا در زمان حاضر این اجازه لازمه و اگر آره, شرایط تهیه ش چطوره و به کدوم مرجع باید مراجعه کرد؟ ممنون
    زمانی که برای دریافت پاسپورت اقدام میکنید باید یه فرم مشخصات رو پر کنید که پایینش یه کادر هست که باید توسط همسرتون امضا بشه. در مورد روند دادگاهیش اطلاعی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    زمانی که برای دریافت پاسپورت اقدام میکنید باید یه فرم مشخصات رو پر کنید که پایینش یه کادر هست که باید توسط همسرتون امضا بشه. در مورد روند دادگاهیش اطلاعی ندارم.
    من در مورد خانمهاي مجرد پرسيدم. خانمهاي مجرد براي گرفتن پاسپورت مشكلي ندارند همونطور كه من گرفتم، ولي گويا براي خروج از كشور بايد از پدر اذن داشته باشن كه ميخواستم راجع به اين موضوع مطمئن شم و بدونم به چه ترتيبي هست. مرسي

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    من در مورد خانمهاي مجرد پرسيدم. خانمهاي مجرد براي گرفتن پاسپورت مشكلي ندارند همونطور كه من گرفتم، ولي گويا براي خروج از كشور بايد از پدر اذن داشته باشن كه ميخواستم راجع به اين موضوع مطمئن شم و بدونم به چه ترتيبي هست. مرسي
    تا جایی که اطلاع دارم ( حدود 6 ماه پیش) اگر خانم مجرد بالای 18 سال باشید، نیاز به اذن هیچ کس ندارید.

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : اجازه خروج از ایران 2 هفته قبل از انقضای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط parvin_nrz نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه.
    من بلیط رفت و برگشت به ایران گرفتم ولی برگشتم به استرالیا درست 2 هفته قبل از این هست که ویزای دانشجوییم منقضی بشه.
    حالا می خواستم بدونم تو ایران موقع خروج مشکلی برام ایجاد نمیشه؟
    "قبل" از انقضاست دیگه!
    نه! چه مشکلی باشه؟ برمیگردین استرالیا و همونجا ویزا رو تمدید میکنید.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون
    می ترسم چون فقط 2 هفته هست اجازه خروج ندن به من

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط parvin_nrz نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    می ترسم چون فقط 2 هفته هست اجازه خروج ندن به من
    خواهش میکنم، این که به اونها ربطی نداره!
    حتی اگه 1 روز هم باقی مونده باشه، مشکلی نیست. نگران نباشید.

به خاطر اینکه خیالت راحتتر بشه فرض کن من میخوام برم انگلیس، ویزاش رو هم دارم. بعد اول برم ترکیه و بعد از ترکیه برم انگلیس. کی میخواد جلوم رو بگیره؟
    ویزا فقط تو کشور مقصد کنترل "جدی" میشه (البته به جز آمریکا که همیشه قر و اطوارش زیاده و خودش رو خیلی تحویل میگیره).

درود
    از کجا بفهمیم ممنوع الخروج هستیم یا نه !؟
    و چطوری میتونیم از ممونعیت بیایم بیرون ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)