صفحه 18 از 44 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد برق _کنترل _دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

سلام به همه ی دوستان
    من دانشجوی ترم سوم کارشناسی ارشد برق گرایش کنترل دانشگاه آزاد هستم
    میخواستم برای ادامه تحصیل بعد از دوره کارشناسی ارشد (برای دکترا) برای دانشگاه های خارج اقدام کنم
    خدمت سربازی هم نرفتم
    فکر کنم با گذاشتن وثیقه میشه از کشور خارج شد . ولی اگه خارج بشم ، میتونم در طی دوره تحصیل یا هروقت که بخوام ، به ایران رفت و آمد کنم ؟
    یا کلا دیگه نمیتونم برگردم؟ یا اگه برگردم ، دیگه نمیتونم خارج بشم ؟ ....
    کسی اطلاعات راجع به این موضوع داره
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

دوستان برای کسایی که با معافیت تحصیلی خارج شدند، اگه در طول تحصیل برای کنفرانس مجبور شیم ویزایی بگیریم وقتی بیایم ایران برای خروج مشکل پیدا میکنیم؟ منظورم اینه افسری که چک میکنه نمیگه تو مثلا تو فلان کشوری این ویزای جدید چیه تو اون دوران گرفتی؟ کسی تجربه مشابه داره؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط r_n_s_s نمایش پست ها
    دوستان برای کسایی که با معافیت تحصیلی خارج شدند، اگه در طول تحصیل برای کنفرانس مجبور شیم ویزایی بگیریم وقتی بیایم ایران برای خروج مشکل پیدا میکنیم؟ منظورم اینه افسری که چک میکنه نمیگه تو مثلا تو فلان کشوری این ویزای جدید چیه تو اون دوران گرفتی؟ کسی تجربه مشابه داره؟
    تا زمانی که به "فلسطین اشغالی" سفر نکرده باشید، هیچ مشکلی نخواهد بود.

Junior Member

ممنون darklord یعنی میشه ویزای مثلا آمریکا رو از اوروپا گرفت رفت برای یک کنفرانس و مشکلی نیست؟ شما دیدید اینکارو کسی بکنه و بره ایران بتونه خارج شه؟

Junior Member

سلام. دانشجوی مشمول که در خارج از کشور درس میخوانده، اگر فارق التحصیل بشود و برگردد به ایران ، تا چه موقعی ممنوع الخروج نیست؟ آیا در آن بازه با حفظ وثیقه ی قبلی امکان ترد دارد؟

Junior Member

سلام
    خواهشا هر كس اطلاع داره كمك كنه...
    من، جون ٢٠١٤ براي كارشناسي ارشد بايد آلمان باشم چون بورسيه دآآد شده ام. طبيعتا از نظر سربازي هم مشمول هستم ديگه ولي خب معافيت تحصيلي دارم...
    با توجه به اينكه دانشجوي كارشناسي "شبانه" هستم و ديگه نيازي به آزاد كردن مدرك ندارم، اگر تا اون موقع درسهام تموم شده باشه ولي مدرك كارشناسيم رو هنوز دانشگاه صادر نكرده باشه، آيا به من اجازه ي خروج از كشور ميدند؟
    خواهشا راهنمايي كنيد كه چطور ميتونم بفهمم كه بايد چكار كنم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadam نمایش پست ها
    سلام
    خواهشا هر كس اطلاع داره كمك كنه...
    من، جون ٢٠١٤ براي كارشناسي ارشد بايد آلمان باشم چون بورسيه دآآد شده ام. طبيعتا از نظر سربازي هم مشمول هستم ديگه ولي خب معافيت تحصيلي دارم...
    با توجه به اينكه دانشجوي كارشناسي "شبانه" هستم و ديگه نيازي به آزاد كردن مدرك ندارم، اگر تا اون موقع درسهام تموم شده باشه ولي مدرك كارشناسيم رو هنوز دانشگاه صادر نكرده باشه، آيا به من اجازه ي خروج از كشور ميدند؟
    خواهشا راهنمايي كنيد كه چطور ميتونم بفهمم كه بايد چكار كنم؟
    روندی هست برای تشکیل پرونده در وزارت علوم و تمدید مدت معافیت تحصیلی، که اگه این روند رو دنبال کنید و معافیت تحصیلی رو دریافت کنید دیگه مشکلی برای خروج نخواهد بود. در اون روند کسی واقعا نمیخواد اصل مدرک شما رو ببینه فقط مهم اینه که شما پولهای لازم رو پرداخت کرده باشی.
    سری به این تاپیک بزن و مطالبش رو مرور کن، جوابت رو میگیری.

من یه سوال داشتم برای خروج یه دختر از کشور اجازه پدرش لازمه حتما؟ چرا پاک شد این پست؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mbamozaffari نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم برای خروج یه دختر از کشور اجازه پدرش لازمه حتما؟ چرا پاک شد این پست؟
    اگر مجرد و بالای 18 سال هستید خیر نیازی نیست،
    اگر مجرد و زیر 18 سال هستید بله نیاز هست،
    و اگر متاهل هستید در هر سنی اجازه شوهر نیاز هست.

* پاک نشد، رفته بود صفحه ی قبل. ولی الآن به دلیل تکراری بودن پاک شد.

Junior Member

سلام. خسته نباشید. من برای دوره دکترا با فاند در هلند پذیرش گرفتم و دانشگاه رو راضی کردم تا 6 ماه مدرک موقت ارائه بدم (که نیاز به لغو تعهد و پرداخت هزینه نداره) و بعد از شش ماه مدرک اصلی رو... الان شنیدم حتی اگه دانشگاه اون ور و سفارت هلند اوکی باشه و ویزا بده از طرف ایران اجازه خروج ندارم تا هزینه تحصیل رایگان رو ندم و لغو تعهد نکنم. همچین چیزی صحت داره؟ مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)