صفحه 19 از 44 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan_ نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید. من برای دوره دکترا با فاند در هلند پذیرش گرفتم و دانشگاه رو راضی کردم تا 6 ماه مدرک موقت ارائه بدم (که نیاز به لغو تعهد و پرداخت هزینه نداره) و بعد از شش ماه مدرک اصلی رو... الان شنیدم حتی اگه دانشگاه اون ور و سفارت هلند اوکی باشه و ویزا بده از طرف ایران اجازه خروج ندارم تا هزینه تحصیل رایگان رو ندم و لغو تعهد نکنم. همچین چیزی صحت داره؟ مرسی
    مادامی که لنگ سربازی باشید، بله!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    مادامی که لنگ سربازی باشید، بله!
    ممنون از پاسختون. عذر میخام بابت این که صورت سوال کامل نبود. من معافیت پزشکی هم دارم. پس با این حالت نگران این موضوع نباشم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan_ نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. عذر میخام بابت این که صورت سوال کامل نبود. من معافیت پزشکی هم دارم. پس با این حالت نگران این موضوع نباشم؟
    خواهش میکنم.
    با این اوصاف مشکل خیلی کمتر میشه. تا زمانی که گذرتون به وزارت علوم نیفته (که با توجه به معافیت نمیفته) نیازی نیست پولی بابت مدارک پرداخت کنید
    ولی حواستون به این هم باشه که برخی سفارت ها بدون گرفتن مدارک تحصیلیتون بهتون ویزا نمیدن! (نمیدونم هلند چجوریه)

Junior Member

خواهش میکنم.
    با این اوصاف مشکل خیلی کمتر میشه. تا زمانی که گذرتون به وزارت علوم نیفته (که با توجه به معافیت نمیفته) نیازی نیست پولی بابت مدارک پرداخت کنید
    ولی حواستون به این هم باشه که برخی سفارت ها بدون گرفتن مدارک تحصیلیتون بهتون ویزا نمیدن! (نمیدونم هلند چجوریه)
    مرسی

فکر کنم یه نکته راجع به سفارت هلند بگم براتون جالب باشه
    سفارت هلند برخلاف سفارت کشوری مثل آلمان، بیشتر نقش یک واسط برای پیک آپ کردن ویزا داره. به این معنی که بعد از اینکه در دانشگاه پذیرفته شدین دانشگاه از شما یک اسکن پاسپورت و یک اسکن از مدرک میخاد. بعد از اون مسئول HR دانشگاه با اداره مهاجرت هلند (که داخل خود هلنده) مکاتبه میکنه و در نهایت بین دو تا چهار هفته ویزا صادر میشه. وقتی این اداره اوکی کنه یعنی همه چی تمومه و فقط حضور در سفارت برای چسبوندن ویزا است (در زمان درخواست شما به سفارت مراجعه نمیکنی!) البته بقول شما ممکنه این مشکل در اداره مهاجرت هلند پیش بیاد که طبیعتاً از طریق دانشگاه مطلع میشم برای پیگیری دانشنامه... تا ببینیم چه پیش آید

بازم مرسی

Junior Member

خیلییی فوریی! دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند. من 31/4/92 فارغ التحصیل شدم و چون پذیرش داشتم اقدام به گرفتن معافیت تحصیلی کردم ولی ویزام واسه ترم پاییز 2013 نیومد، که مجددا واسه ترم بعد یعنی بهار 2014 اقدام کردم که پذیرش و ویزام اومد و امروز که واسه مجوز خروج رفتم پیش آقای پاداشی گفت چون از تاریخ معافیت تحصیلیت 6 ماه گذشته نمیتونی از کشور خارج بشی، ولی من خودم از آقای پاداشی شنیده بودم که میشه معافیت تحصیلی رو تمدید کرد!!! چون من تا 31/4/93 مشمول نیستم آیا راهی هست؟؟؟ میشه کاری کرد؟؟ توروخدااا زودتر جواب بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    برای خروج از کشور یک سوال داشتم.
    در صورتی که همسر کسی که سربازی نرفته پذیرش بگیره برای اون فرد هم اجازه خروج از کشور داده می شه؟!!

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده در وزارت علوم برای معافیت تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_r نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای خروج از کشور یک سوال داشتم.
    در صورتی که همسر کسی که سربازی نرفته پذیرش بگیره برای اون فرد هم اجازه خروج از کشور داده می شه؟!!
    نه دوست عزیز! شما به عنوان مشمول، خودتون باید شخصا شامل یکی از معافیت های موجود باشید یا دوره ی سربازی رو سپری کنید تا اجازه خروج دریافت کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,KNTU

سلام دوستان

من پاسپورتو تو آبان گرفتم و مجوز خروجم 62 روزه بود یعنی تا دی که ویزام تازه اومده بعد رفتم وزارت علوم نامه جدید داد که ببرم اداره گذرنامه منتها من الان پاسپورتمو دادم برا پیکاپ، میشه با کپی اون برم اداره گذرنامه برا تمدید خروجی؟چون هفته بعد که برم تاریخ نامه برا ی هفته پیش هست می گم نکنه اذیت کنن
    اگه میشه فوری جواب بدید

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan__m نمایش پست ها
    سلام دوستان

من پاسپورتو تو آبان گرفتم و مجوز خروجم 62 روزه بود یعنی تا دی که ویزام تازه اومده بعد رفتم وزارت علوم نامه جدید داد که ببرم اداره گذرنامه منتها من الان پاسپورتمو دادم برا پیکاپ، میشه با کپی اون برم اداره گذرنامه برا تمدید خروجی؟چون هفته بعد که برم تاریخ نامه برا ی هفته پیش هست می گم نکنه اذیت کنن
    اگه میشه فوری جواب بدید
    اگه از نظر زمانی برای سفرت مشکلی پیش نمیاد، عجله نکن! صبر کن تا پاسپورت برسه به دستت و با اصل پاسپورت برو.
    تاریخ صدور نامه اهمیتی نداره، تاریخ انقضاش مهمه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering,KNTU

اگه از نظر زمانی برای سفرت مشکلی پیش نمیاد، عجله نکن! صبر کن تا پاسپورت برسه به دستت و با اصل پاسپورت برو.
    تاریخ صدور نامه اهمیتی نداره، تاریخ انقضاش مهمه.
    یعنی دوباره نرم وزارت علوم برا گرفتن ی نامه جدید?
    سفرم ۳۱ فروردین هستش ولی می خوام مشکلی پیش نیاد. شما می دونید این مجوز خروجی که وزارت علوم میده برا تمدید خروجی اونا چند ماه خروج رو تمدید می کنن?
    کتشکر از راهنماییتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)