صفحه 2 از 44 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

کلا برای نظامی‌ها (و طبیعتا سربازانی که جاهای حساس بودند) بر حسب ارتباطی که با اسناد و اطلاعات داشتند از 6 ماه تا 10 سال ممنوعیت خروج هست. البته با سرعت تحولات سریع معمولا دیگه به اون دوره‌های بالا نمی‌رسه.
    سریال کارت که برای من حداقل همون کارت ملیه ولی در هر صورت می‌شه به همون روشی که در بالا گفته‌ام چک کرد تا مشخص بشه. در هر صورت احتمالش که هست. البته سربازی که چنین مشکلی داشته رو من نمی‌شناسم ولی بعضی از دوستام که امریه‌ی وازرت دفاع و این‌ها بودند رو می‌دونم که ممنوعیت دارند.
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

سلام
    می خواستم بپرسم که کسانی که به صورت قانونی به کشوری دیگری می روند و بعد از انجا به صورت غیر قانونی به کشور سومی ، پس از بازگشت به کشور با لیزز پاس از کشور سوم ، ایا به صورت دائمی ممنوع الخروج می شوند یا به صورت موقت و با جریمه رفع می شه ؟ با توجه به ورود غیر قانونی به کشور سوم و بازداشت در انجا و با نظر به اینکه در کشور سوم انگشت نگاری شده ام اما از اسم واقعی خودم استفاده نکرده ام شرایط به چه صورت است ؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

من نمي‌دونم ولي اگر آشنايي داريد بگوييد به اداره‌ي گذرنامه‌ي نيروي انتظامي مراجعه كند يا اينكه اگر خارج از كشور هستيد به سفارتي از ايران برويد و بپرسيد....
    به گمانم اگر آن‌ها نامه‌ي ورود بدهند مشكلي نباشد...
    شايد با بهانه آوردن و ... مشكل كشور ثالث رفع شود. در هر صورت
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

Junior Member

سلام.
    من يکي از دوستام ازش شکايت شده در مورد شرکت Quest يا هون به اصطلاح هرمي و الان پروندش راکده و هرباري يک ابلاغيه مياد دمه خونشون.
    ميخواستم ببينم احتمالش هست ممنوع الخروج هم شده بشه؟
    اگر آره بايد چيکار کنه؟
    ممنون ميشم راهنمايي کنيد.

Junior Member

سلام. یک سوالی داشتم. من می خوام قبل از خرید بلیط مطمئن باشم که به دلایل قضایی ممنوع الخروج نیستم و می خوام به اداره گذرنامه مراجعه کنم. منتها چون مشکل سربازی هم هنوز دارم (الان دانشچو هستم)، می ترسم که بگن به دلیل سربازی ممنوع الخروجی و گذرنامه مو بگیرن. کسی تجربه مشابه داره؟ وقتی میریم اداره گذرنامه در مورد ممنوع الخروجی می پرسیم منظور هر نوع ممنوع الخروجی هست یا فقط موارد امنیتی و قضایی؟

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad3000 نمایش پست ها
    سلام. یک سوالی داشتم. من می خوام قبل از خرید بلیط مطمئن باشم که به دلایل قضایی ممنوع الخروج نیستم و می خوام به اداره گذرنامه مراجعه کنم. منتها چون مشکل سربازی هم هنوز دارم (الان دانشچو هستم)، می ترسم که بگن به دلیل سربازی ممنوع الخروجی و گذرنامه مو بگیرن. کسی تجربه مشابه داره؟ وقتی میریم اداره گذرنامه در مورد ممنوع الخروجی می پرسیم منظور هر نوع ممنوع الخروجی هست یا فقط موارد امنیتی و قضایی؟
    وقتی برید اونجا یه اداره مجزا دارند که برای ممنوعیت خروج هست اگر به لحاظ سربازی مشکل دارید ازتون نمی گیرند پاسپورت رو اگر قانونی صادر شده باشه. چون مسلما وقتی صادر شده مشکل نداشتید. وگرنه به مشمول به همین راحتی ها پاس نمی دهند. به هر حال کاری باهاتون ندارند و می تونید برید سوال بپرسید. سالن شماره سه باجه 4. وقت می ده بهتون بعد می رید برا سوال و مشاوره.
    شاد باشید
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Junior Member

سلام اقا کمک....من واسه پاسم اقدام کردم 18 سالم کامل نشده دی 18 تموم میشه میرم تو 19 که مشمول میشم بعد مرده گفت که 1 بار اجازه خروج داره و باید بیاد بعد رفتم وزارت علوم شهرک غرب.هیچی اون گفت که میتونی بری از اموزش پرورش مجوز بگیری بری و بیای 15 تومن هم بزاری حالا میخوام ببینم راهی هست که 15 تومن رو نزارم؟
    لطفا کمک کنین...

Junior Member

سلام من یک مشکلی داشتم که واقعا نمی دونستم توی کدوم قسمت از فروم مطرح کنم
    من کارشناسی ارشد هستم و میخوام برای دکتری پاییز 2012 کانادا آمریکا و استرالیا اقدام کنم برای همین میخاستم اوایل آبان GRE و اواخر آبان برای ایلتس ثبت نام کنم،3 هفته است که شروع کردم به خوندن.
    همسر من نظامی هست و اجازه خروج ازکشور رو نداره البته ایشون خودش هم مایله که استعفا بده(من از قوانین و مقررات ویزا این جور چیزا اطلاعات دقیقی ندارم فکر میکنم 6 ماه تا 1 سال طول میکشه بتونن استعفا بگیرن ودر ضمن الان دارن دانشگاه کارشناسی ناپیوسته میخونن و به جز این ترم 3 ترم دیگه دارن) اما چون من شاغل نیستم میخوایم بعد از اینکه پذیرش گرفتن من قطعی شد استعفا بدن. من خودم دوست دارم بریم آمریکا اما ایشون تا استعفا نده نمیتونه بره خارج از کشور برای مصاحبه ویزا.
    با فرض اینکه پذیرش منok بشه میشه من برم ایشون 6 ماه بعد اتمام درسشون بیان؟ فکر میکنید بهترین کاری که من میتونم بکنم چیه؟ فقط روی ایلتس تمرکز کنم و بی خیال GRE بشم وآمریکا یا هردو تا رو بخونم و امتحان بدم؟ کسی اطلاعات دقیقی راجع به مسایل مربوط به خروج از کشور برای نظامیان داره؟
    ببخشید طولانی شد

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط vajihe2 نمایش پست ها
    کسی اطلاعات دقیقی راجع به مسایل مربوط به خروج از کشور برای نظامیان داره؟
    ببخشید طولانی شد
    والا من اطلاعات دقیقی ندارم ولی شنیدم بعد از استعفا تا چند سال حق خروج از کشورو ندارن تا اطلاعاتی که دارن از اعتبار ساقط بشه اما این بستگی به رده و درجه ایشون هم داره

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز
    امیدوارم کسی اینجا باشه که بتونه به سواله من جواب بده
    من چند وقته که تو یوزارت دفاع بصورت پیمانی مشغول شدم همون 6 ساله خودمون
    میخوام بدونم اگر پذیرش از یکی از دانشگاه های خارج داشته باشم و از این کار انصراف بدم میتونم از کشور خارج بشم
    تو سایت وزارت علوم دیدم کسی که پذیرش داشته باشه بهش معافیت تحصیلی میدن دز ضمن گذرنامه هم براش آماده میکنن
    آیا اگر از این کار انصراف بدم مشکل خروج ندارم چون شنیدم تا دو سال به این افراد اجازه خروج از کشور رو نمیدن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)