صفحه 21 از 44 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

سلام دوستان. من پس از اعلام نتایج عمره دانشجویی از طریق معافیت تحصیلی و دادن تعهد نامه مجوز خروج از کشور توسط پیگیری های ستاد عمره برام صادر شد و با مراجعه به پلیس +10 گذرنامه رو گرفتم و به رابط عمره دانشگاه تحویل دادم. پس از این قضایا تونستم طرح جایگزین خدمت سربازی نخبگان (10 ماه+45 روز) رو بگیرم و از طریق بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به یک ارگان برای انجام طرح معرفی بشم و میخوام انجام طرح رو شروع کنم. آیا الان که مجوز خروج از کشورم صادر شده و گذرناممو تحویل دادم از نظر خروج از کشور مشکلی هست یا خیر؟ چون شنیدم میگن وقتی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی میشی به نوعی سرباز اونجا هستی. ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    من و خانمم هر جفتمون دانشجوی ارشد هستیم. خانمم قصد ادامه تحصیل phd رو داره ولی من بیشتر برای کار دوست دارم برم. حالا یه سوال دارم و اونم اینه که با توجه به اینکه سربازی دارم بعد از ارشد، اگه خانمم پذیرش بگیره برای phd، من هم می تونم بعد از اتمام درسم با خانمم به عنوان همراه برم ؟ خانمم یه ترم زودتر از من تموم می کنه و من وقتی درسم تموم شه یه سال تا سربازی وقت دارم

ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

سلام ببخشید برای دختر مجرد بالای 18 سال برای خروج از کشور اجازه قیم لازمه? این قانونی که تصویب کردن چی شد?

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط aidama نمایش پست ها
    سلام ببخشید برای دختر مجرد بالای 18 سال برای خروج از کشور اجازه قیم لازمه? این قانونی که تصویب کردن چی شد?
    خیر. تصویب نشد.

Junior Member ali2010ahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بیمه دانشگاه علامه طباطبایی

سلام
    من مشکل خدمت دارم.می خواستم بدونم برای گرفتن پذیرش برای ارشد فقط ترجمه ی شناسنامه کافیه یا ترجمه ی کارت ملی هم لازمه ؟ و اینکه ترجمه اش باید رسمی باشه یا غیر رسمی؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام، من هفته آینده عازم ایران هستم، معافیت پزشکی هم دارم. برای خروج مجدد از کشور نیازی هست که کار خاصی انجام بدم یا فقط باید کارت معافیتمو تو کنترل گذرنامه نشون بدم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1812003 نمایش پست ها
    سلام، من هفته آینده عازم ایران هستم، معافیت پزشکی هم دارم. برای خروج مجدد از کشور نیازی هست که کار خاصی انجام بدم یا فقط باید کارت معافیتمو تو کنترل گذرنامه نشون بدم؟
    شما دفعه ی قبل چطوری خارج شدی؟

Junior Member

سلام آیا ممکنه به دلیل کارکردن در موضوع خاصی در پایان نامه ممنوع الخروج شد؟

با سلام
    اگه با اشتغال به تحصیل به بهانه ه سفر سیاحتی پاسپورت گرفته شود ولی خروج از کشور انجام نشود آیا اگر بعد از دریافت پاسپورت آن شخص انصراف داده و در خارج از کشور در همان مقطعی که اینجا مشغول به تحصیل بوده( با اشتغال ه آن پاس گرفته) و انصراف داده ، نامه پذیرش بگیرد و کار ها ه نظام وظیفه و سایر کارها رو انجام دهد برای خروج مشکل دارد؟ 15 میلیون وثیقه باید گذاشته شود؟
    پاسپورتی که به بهانه سفر سیاحتی داده می شود آیا تاریخ دارد یا مثل پاس معمولی 5 ساله است؟
    با سپاس

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Eddie نمایش پست ها
    با سلام
    اگه با اشتغال به تحصیل به بهانه ه سفر سیاحتی پاسپورت گرفته شود ولی خروج از کشور انجام نشود آیا اگر بعد از دریافت پاسپورت آن شخص انصراف داده و در خارج از کشور در همان مقطعی که اینجا مشغول به تحصیل بوده( با اشتغال ه آن پاس گرفته) و انصراف داده ، نامه پذیرش بگیرد و کار ها ه نظام وظیفه و سایر کارها رو انجام دهد برای خروج مشکل دارد؟ 15 میلیون وثیقه باید گذاشته شود؟
    پاسپورتی که به بهانه سفر سیاحتی داده می شود آیا تاریخ دارد یا مثل پاس معمولی 5 ساله است؟
    با سپاس
    خیر مشکلی ندارد،
    بله باید 15 میلیون تومان وثیقه گذاشته شود،
    خیر، تمامی پاسپورت ها یکسان هستند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)