صفحه 22 از 44 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    خیر مشکلی ندارد،
    بله باید 15 میلیون تومان وثیقه گذاشته شود،
    خیر، تمامی پاسپورت ها یکسان هستند.
    مرسی از پاسختون
    شنیدم که برای زیارتی پاس نداره و یه کاغد میدن فقط. درسنه آیا؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Eddie نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون
    شنیدم که برای زیارتی پاس نداره و یه کاغد میدن فقط. درسنه آیا؟
    خواهشم میکنم،
    خیر، پاسپورت دریافت میکنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ممنوعیت خروج از کشور

سلام خدمت دوستان مخصوصا جناب darklord:
    من دوتا سوال ابتدایی دارم ولی بالاخره سواله دیگه :
    1.اگر کسی مشکل سربازی نداشته باشه و دانشگاه مقصدش هم به کارنامه رضایت داده باشه و اصل مدرکش نخواد باز برای خروج مشکلی هست؟ آیا بازهم با وزارت علوم (امور دانشحویان) کاری داره؟
    2. برای استفاده از سایر خدمات اموردانشجویان چی؟ مثل برای ارز یا هر چیز دیگه، باید مدرک ازاد شده باشه تا بتونیم استفاده کنیم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط SharifUT نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان مخصوصا جناب darklord:
    من دوتا سوال ابتدایی دارم ولی بالاخره سواله دیگه :
    1.اگر کسی مشکل سربازی نداشته باشه و دانشگاه مقصدش هم به کارنامه رضایت داده باشه و اصل مدرکش نخواد باز برای خروج مشکلی هست؟ آیا بازهم با وزارت علوم (امور دانشحویان) کاری داره؟
    2. برای استفاده از سایر خدمات اموردانشجویان چی؟ مثل برای ارز یا هر چیز دیگه، باید مدرک ازاد شده باشه تا بتونیم استفاده کنیم؟

سلام

1. اگه برای خروج از کشور مشکلی ندارید، خیر دیگه هیچ نیازی به آزادسازی هیچ مدرکی نیست.
    2. اگه مایل به استفاده از خدمات وزارت علوم هستید (نقدی یا غیر نقدی) در این صورت باید تمام مراحل رو طی کنید و مثل سایر دوستان مدارک رو خریداری کنید.

با سلام از ایتالیا پذیرش دارم برای مستر مشمولم هستم تا یه ماهه دیگم وقت دارم برای معرفی به سفارتو اگر به کارای ویزا نرسم میتونم پاسپورتمو با وثیقه بگیرم؟ و میتونم با اون پاسپورت هر جایی خواستم برم و از کشور خارج شم؟؟؟؟

سلام ایا اگه کارفرما باشید و کارگر از شما در اداره کار شکایت کرده باشه این میتونه باعث بشه ممنوع الخروج بشید ؟ مرسی

Junior Member

سلام
    اگه کسی مشکل خروج از کشور داشته باشه به دلیل وام بانکی . از چه طریق میتونه از کشور خارج بشه.؟
    اصلا امکانش هست؟

Junior Member

پیش فرض مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

من یه سوال دارم آیا امکان داره سفارت ایران در خارج از کشور برای کسی پاسپورت صادر نکنه ؟به این علت که طرف مسیحی شده و مرتد محسوب میشه وهمچنین چون خارج از کشور تظاهرات شرکت کرده.ایا لیستی تو سفارت هست که اسامی این افراد را نوشته باشه؟

[/QUOTE]

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMALO نمایش پست ها
    من یه سوال دارم آیا امکان داره سفارت ایران در خارج از کشور برای کسی پاسپورت صادر نکنه ؟به این علت که طرف مسیحی شده و مرتد محسوب میشه وهمچنین چون خارج از کشور تظاهرات شرکت کرده.ایا لیستی تو سفارت هست که اسامی این افراد را نوشته باشه؟
    خیر!
    تا زمانی که شما رسما ترک تابعیت ایرانی نکرده باشید و مایل به بازگشت به تابعیت ایرانی هم نباشید، در سفارتهای ایران در سراسر دنیا براتون پاسپورت صادر میشه.
    (اگه ترک تابعیت کرده باشید هم باید یه فرم اظهار ندامت پر کنید و به تابعیت ایرانی برگردید)

Junior Member

پیش فرض مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    خیر!
    تا زمانی که شما رسما ترک تابعیت ایرانی نکرده باشید و مایل به بازگشت به تابعیت ایرانی هم نباشید، در سفارتهای ایران در سراسر دنیا براتون پاسپورت صادر میشه.
    (اگه ترک تابعیت کرده باشید هم باید یه فرم اظهار ندامت پر کنید و به تابعیت ایرانی برگردید)
    خوب حالا اگه مسیحی شده باشی وتابعیت کشور خارجی رو هم داشته باشی سیاسی هم باشی از بدو ورود به ایران دستگیر میشی؟اینکه میگن مرتد هستی وحکمت اعدامه درسته؟آیا میشه با ترک تابعیت ایرانی و با ویزا ایران اومد و از اجرای حکم فرار کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)