صفحه 25 از 44 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

سلام.

من 25 سالمه و ازدواج کردم. تنها قصد دارم برم. آیا نیاز هست اجازه بگیرم؟! یعنی باید به صورت رسمی جایی ثبت شده باشه؟ چجوری باید اجازه بگیرم از همسرم؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    اگر مجرد و بالای 18 سال هستید خیر نیازی نیست،
    اگر مجرد و زیر 18 سال هستید بله نیاز هست،
    و اگر متاهل هستید در هر سنی اجازه شوهر نیاز هست.

* پاک نشد، رفته بود صفحه ی قبل. ولی الآن به دلیل تکراری بودن پاک شد.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid_b نمایش پست ها
    سلام.

من 25 سالمه و ازدواج کردم. تنها قصد دارم برم. آیا نیاز هست اجازه بگیرم؟! یعنی باید به صورت رسمی جایی ثبت شده باشه؟ چجوری باید اجازه بگیرم از همسرم؟
    مرسی
    زمان دریافت پاسپورت، تو فرمی که پر میکنید 1 بخش هست که شوهرتون باید به صورت رسمی امضاش کنند. اگه پاسپورت دارید یعنی اینکه پیشتر این اجازه رو دریافت کردید و دیگه نیازی نیست اقدامی انجام بدین.
    * تشریف ببرید پلیس +10 بگید برای دریافت پاسپورت اومدین یه پوشه با 2 تا فرم میدن بهتون همه چی توش واضحه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    زمان دریافت پاسپورت، تو فرمی که پر میکنید 1 بخش هست که شوهرتون باید به صورت رسمی امضاش کنند. اگه پاسپورت دارید یعنی اینکه پیشتر این اجازه رو دریافت کردید و دیگه نیازی نیست اقدامی انجام بدین.
    * تشریف ببرید پلیس +10 بگید برای دریافت پاسپورت اومدین یه پوشه با 2 تا فرم میدن بهتون همه چی توش واضحه.
    ممنون از پاسخ.
    من زمانی که مجرد بودم پاسپورت گرفتم. الان ازدواج کردم. حالا نیاز هست که شوهرم اجازه خروج از کشور به من بده. یا همون موقع پدرم اجازه داده کافیه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid_b نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ.
    من زمانی که مجرد بودم پاسپورت گرفتم. الان ازدواج کردم. حالا نیاز هست که شوهرم اجازه خروج از کشور به من بده. یا همون موقع پدرم اجازه داده کافیه؟
    خواهش میکنم.
    با توجه به اینکه وضعیت تاهل در پاسپورت ذکر نمیشه، تا زمانی که بخواید تمدیدش کنید میتونید از همین پاسپورت استفاده کنید.

(* این رو هم برای اطلاع سایر دوستان عرض کنم که شما تا زمانی که بالغ -بالای 18 سال- و مجرد باشید نیاز به اجازه گرفتن از کسی ندارید، اگه اجازه از پدر دارید به معنی این بوده که پاسپورت رو زیر 18 سالگی دریافت کردید.)

سلام. یه سوال در مورد خانم های متاهل دارم و خروج از کشور.

خواهر من چند ساله سنگاپور زندگی می کنه. پاسپورت اش را هم قبل از ازدواج گرفته و از کشور خارج شده باهاش یکبار. الان با همسرش دان میرن آمریکا. ولی همسرش مستقیم میره و خودش قراره بیاد ایران و بعد بره ولی همسرش ایران نمیاد. سفیر ایران در سنگاپور بهشون یه فرم اجازه خروج همسر داده که اینجا پیوست کردم و اجازه خروج همیشگی داده. می خواستم ببینم این فرم:

۱- فقط رای خروج از ایران به سنگاپور معتبره یا ربطی نداره مقصد خروج کجا باشه؟
    ۲- این فرم معادل گواهی محضری در ایران است یا باید در ایران هم جایی تایید بشه؟

فرم رضایتنامه خروح همسر و فرزندان:
    https://mega.co.nz/#!58pBRLLJ!ICpy8X...6hTTsVhja2ljXA

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط arman_kenby نمایش پست ها
    سلام. یه سوال در مورد خانم های متاهل دارم و خروج از کشور.

خواهر من چند ساله سنگاپور زندگی می کنه. پاسپورت اش را هم قبل از ازدواج گرفته و از کشور خارج شده باهاش یکبار. الان با همسرش دان میرن آمریکا. ولی همسرش مستقیم میره و خودش قراره بیاد ایران و بعد بره ولی همسرش ایران نمیاد. سفیر ایران در سنگاپور بهشون یه فرم اجازه خروج همسر داده که اینجا پیوست کردم و اجازه خروج همیشگی داده. می خواستم ببینم این فرم:

۱- فقط رای خروج از ایران به سنگاپور معتبره یا ربطی نداره مقصد خروج کجا باشه؟
    ۲- این فرم معادل گواهی محضری در ایران است یا باید در ایران هم جایی تایید بشه؟

فرم رضایتنامه خروح همسر و فرزندان:
    https://mega.co.nz/#!58pBRLLJ!ICpy8X...6hTTsVhja2ljXA
    1. مقصد مهم نیست.
    2. این رو دقیق نمیدونم ولی احتمالا باید تایید بشه (شاید همون سفارت انجامش بده)، چون در ایران هم اجازه ی خروج به همسر باید تایید شده باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ممنوعیت خروج از کشور

سلام. خانمم در حال پذیریش برای PHD هست و من هم دارم ارشد می خونم. اگه ایشون پذیرش بگیره، با توجه به سربازی من بعد از ارشد، من می تونم به عنوان همراه با ایشون برم ؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط gigamax نمایش پست ها
    سلام. خانمم در حال پذیریش برای PHD هست و من هم دارم ارشد می خونم. اگه ایشون پذیرش بگیره، با توجه به سربازی من بعد از ارشد، من می تونم به عنوان همراه با ایشون برم ؟
    متاسفانه خیر.
    شما باید خودتون یکی از انواع معافیت ها رو دریافت کنید (برای نمونه شما هم پذیرش دکتری بگیرید و به دنبالش معافیت تحصیلی دریافت کنید).

Junior Member

سلام دوستان
    اگه کسی میتونه کمک کنه لطفا
    من دانشجوی دوره کارشناسی در داخل هستم،معافیت تحصیلیم تا بهمن تمدید شده،یعنی وارد سنوات ارفاقی شدم،میخوام تو این مدت که معافیتم تمدید شده تویستی یه سفر برم،تو سایت نظام وظیفه خوندم که تو سنوات ارفاقی هم میشه خارج شد ولی امروز با امور دانشجویی دانشگاه تماس گرفتم گفت نمیشه،خوب من الان باید چیکار کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

دوستان من یه سوال دارم من یه ساله المان تحصیل کردم و یکم از روند کارها دورم. میخواستم بدونم به طور کلی لازمه کار خاصی در مورد خروج از کشور انجام بدم؟من وثیقه ۱۵ رو گذاشته بودم و معافیت تحصیلی گرفتم و هر شش ماه هم برگه ثبت نام رو اپ کردم. حالا که کاری که لازم نیست ؟و سال بعد که مسترم تموم شد باید دوباره بیام و برای دکترا تمدید کنم (فکر کنم از توی سایت تو قسمت تغییر دانشگاه و...) درسته؟چون یادمه سال پیش موقع انجام مراحل افرادی که سال دومشون بود میمدن اداره گزرنامه برای کاراشون.یادم نیس برای چه کاری دی:
    اگر سوالم مربوط به این قسمت نیست مسئولین راهنماییم کنن ...ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)