صفحه 27 از 44 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme274 نمایش پست ها
    با سلام . باید بگم بکلی گیج شدم. از یک وکیل پرسیدم گفت این قانون همچنان هست که برای دختران مجرد بالای 18 سال اجازه ی پدر لازمه. با این وجود با چندین نفر دیگه صحبت کردم یکی میگه نه و یکی میگه بله! کسی قطعی میدونه این قانون همچنان هست یا نه؟؟؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    برای اینکه قطعی بدونید، باید تشریف ببرید پلیس + 10 (یا بهتر از اون، اداره ی گذرنامه) و بپرسید.
    این بهترین راه برای اطمینان هست ولی اگه تجربه ی شخصی براتون کفایت میکنه من با قطعیت میگم که نیازی نیست!

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ممنوعیت خروج از کشور

سلام
    من معافيت پزشکی گرفتم واسه سربازی و گذرنامه جديدی بعدش گرفته بودم يک کاغذ همراش بود که نوشته بود محدوديت خروج ندارم. الان که ميخوام برم از کشور آيا بايد کار خاصی بکنم؟ نياز به رفتن به اداره گذرنامه يا وزارت علوم هست؟
    ممنون

Junior Member

سلام من از دوستم که تو پلیس +10 پرسیدم میگه اجازه نمیخاد اما به راحتی میتونه مانع رفتنت بشه
    کسی میدونه چه شرایطی هست که ولی میتونه مانع رفتن بشه

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    یه سوال داشتم، خواهش میکنم کسانی که اطلاع دارن منو راهنمایی کنن
    آیا استخدام در دانشگاه مالک اشتر باعث مشکل ممنوعیت خروج از کشور میشه؟ منظورم از ممنوعیت خروج از کشور در همه موارد هست یعنی مسافرت، ادامه تحصیل و ...
    واقعا ممنونم اگه اطلاعاتی در این مورد دارین به من بگین
    متشکرم

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hasan4010 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یه سوال داشتم، خواهش میکنم کسانی که اطلاع دارن منو راهنمایی کنن
    آیا استخدام در دانشگاه مالک اشتر باعث مشکل ممنوعیت خروج از کشور میشه؟ منظورم از ممنوعیت خروج از کشور در همه موارد هست یعنی مسافرت، ادامه تحصیل و ...
    واقعا ممنونم اگه اطلاعاتی در این مورد دارین به من بگین
    متشکرم
    به صرف استخدام خیر! ولی بسته به حساسیت کاری که انجام میدین میتونه شما رو ممنوع الخروج و یا خروج مشروط (خروج آزاد به مقاصد خاص و با کسب اجازه از ارگان) کنه.
    این موضوع رو در زمان استخدام به شما اطلاع خواهند داد (خودتون هم میتونید ازشون مستقیما سوال کنید چیزی نیست که بخوان مخفی کنند).

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    سلام
    من معافيت پزشکی گرفتم واسه سربازی و گذرنامه جديدی بعدش گرفته بودم يک کاغذ همراش بود که نوشته بود محدوديت خروج ندارم. الان که ميخوام برم از کشور آيا بايد کار خاصی بکنم؟ نياز به رفتن به اداره گذرنامه يا وزارت علوم هست؟
    ممنون
    خیر بار اولی که گذرنامه رو دریافت میکنید به همراه اون نامه یعنی همه چیز آماده است و میتونید بدون مشکل از کشور خارج بشید.

Junior Member

با سلام
    از دوستانی که با خبرند خواهش میکنم جواب بدن
    من دانشجوی تربیت دبیر هستم که متعهد به 8 سال خدمت در آموزش پرورشم حالا میخوام بدونم آیا راه حلی وجود داره که برای دوره ارشد به خارج از کشور برم و بعد از اون به کشور برگردم و تعهدم رو کامل کنم
    پیشایپیش از جوابتون ممنونم

Junior Member

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    من حدود یکماه پیش معافیت دایم پزشکی خودم رو دریافت کردم و دو روز بعدش درخواست گذرنامه دادم و تقریبا دو هفته ای هستش که گذرنامه من به دستم رسیده.
    برگه ای هم که همراهش هست در قسمت نوع اجازه خروج قید شده : دارنده این گذرنامه مجاز است پس از پرداخت عوارض خروج از کشور بدفعات از مرزهای مجاز کشور خارج شود.
    سوالم از دوستان این هستش که من قبلا چندین شرکت داشتم یعنی یا مدیر عامل یا ریس هیت مدیره اون بودم و ... حالا که درخواست دادم و گذرنامه به دستم رسیده یعنی ممنوع الخروجی ندارم؟؟ یا دلیل نمیشه و باید قبل از سفرم برم از اداره گذرنامه شهرستان چک کنم؟
    چون میخوام بلیطم رو قطعی کنم و نگرانم یکم.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dan3sh نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    من حدود یکماه پیش معافیت دایم پزشکی خودم رو دریافت کردم و دو روز بعدش درخواست گذرنامه دادم و تقریبا دو هفته ای هستش که گذرنامه من به دستم رسیده.
    برگه ای هم که همراهش هست در قسمت نوع اجازه خروج قید شده : دارنده این گذرنامه مجاز است پس از پرداخت عوارض خروج از کشور بدفعات از مرزهای مجاز کشور خارج شود.
    سوالم از دوستان این هستش که من قبلا چندین شرکت داشتم یعنی یا مدیر عامل یا ریس هیت مدیره اون بودم و ... حالا که درخواست دادم و گذرنامه به دستم رسیده یعنی ممنوع الخروجی ندارم؟؟ یا دلیل نمیشه و باید قبل از سفرم برم از اداره گذرنامه شهرستان چک کنم؟
    چون میخوام بلیطم رو قطعی کنم و نگرانم یکم.

داشتن گذرنامه ارتباطی به ممنوعیت خروج نداره.
    حتما از اداره گذرنامه استعلام کنید.

سلام

اگر کسی پلیس افتخاری فتا باشه، مشکلی تو رفتن به خارج پیدا می‌کنه؟ کشور مقصد ویزا بش می‌ده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)