صفحه 30 از 44 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : ممنوعیت خروج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr1369 نمایش پست ها
    سلام
    من معافیت دارم برا همین مشکل خروج از کشور ندارم پاسپورتمم بعد از معافیتم گرفتم
    حالا من مدرکمو آزاد نکنم برا خروج و اقامت تو یه کشور دیگه مشکلی ندارم؟ دانشگاه هم مدرک را نمیخواد
    اگه بتونید ویزای کشور مورد نظر رو دریافت کنید، مشکلی نیست.
    (سفارت کشورهای مختلف مدارک تحصیلی شما رو به دقت بررسی میکنن)

Junior Member

سلام

من دانشجوی کارشناسی ارشد روزانه هستم. الان برای پروسه مهاجرت اقدام کردم. آیا در صورت اومدن ویزا برای من مشکلی برای خروج از کشور پیش میاد؟ و باید بعد از فارغ التحصیلی مدرکم رو آزاد کنم؟
    (شنیده بودم یکی پرستاری خونده بود و به دلیل نگذروندن طرح هنگام خروج از کشور متوجه شد نمیتونه- فقط شنیدم)

با تشکر
    ویرایش توسط elaheh_88 : November 12th, 2014 در ساعت 03:07 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheh_88 نمایش پست ها
    سلام

من دانشجوی کارشناسی ارشد روزانه هستم. الان برای پروسه مهاجرت اقدام کردم. آیا در صورت اومدن ویزا برای من مشکلی برای خروج از کشور پیش میاد؟ و باید بعد از فارغ التحصیلی مدرکم رو آزاد کنم؟
    (شنیده بودم یکی پرستاری خونده بود و به دلیل نگذروندن طرح هنگام خروج از کشور متوجه شد نمیتونه- فقط شنیدم)

با تشکر
    سلام
    تعهدات ناشی از تحصیل رایگان و یا تعهد به سازمانها که باعث ممنوعیت خروج نمیشه.
    شما هم اگر قرار باشه از مدرک تحصیلی تان استفاده کنید و آن را به مرکز یا سازمانی ارایه کنید طبیعیه که باید مدرکتون را آزاد کنید تا اصل دانشنامه دستتون باشه و هر تعهدی که مرتبط با تحصیل و مدرکتون هست را انجام بدید و یا در صورت امکان هزینه تعهدتان را پرداخت کنید و بخرید.

موفق باشید

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

من انشاءالله سربازیم تا یک ماه دیگه تموم میشه (البته از طریق بنیاد نخبگان) و با شرایطی همه دانشنامه ها و پاسپورت هم دارم. من الان از نروژ پذیرش دارم و میخوام واسه ویزا درخواست بدم. تا زمانیکه ویزام بیاد، انشاءالله سربازیم تموم میشه ولی در بخشی از فرآیند بررسی و صدور ویزا، من سرباز محسوب میشم. حالا سوال من این هست که این قضیه در صدور ویزا مشکلی ایجاد نمیکنه؟

از دوستان مطلع ممنونم میشم که پاسخ بدن.
    ممنون

دوستان یه سوالی
    کسی که دفترچه سربازیش را پست کرده و مثلا 1-2 ماه دیگه اعزامشه،میتونه از کشور با سپردن وثیقه خارج بشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی
    کسی که دفترچه سربازیش را پست کرده و مثلا 1-2 ماه دیگه اعزامشه،میتونه از کشور با سپردن وثیقه خارج بشه؟
    ممنون
    سلام
    شما باید برگ اعزامت را دریافت کنی و در صورتیکه مهر غیبت نداشته باشه تا قبل از اعزام با سپردن وثیقه امکانش هست

شرایط کلی مشمولان برای خروج از کشور:
    الف : مشمول فاقد غيبت باشد.
    ب : وضعيت تحصيلي مشخصي داشته باشد(دانش آموز- دانشجو – طلبه فارغ التحصيل(
    پ : وثيقه مورد نياز را به سازمان وظيفه عمومي پرداخته باشند.
    ت : گواهي اشتغال به تحصيل يا درخواست مجوز خروج از كشور را ارايه نمايند.
    ث :مهلت معرفي مشمولان فارغ التحصيل به پايان نرسيده باشد يا داراي برگ اعزام بدون غيبت باشند

پاسخ شما با رنگ قرمز مشخص شده
    برای مراجعه به مرجع این پاسخ اینجــا را کلایک کنید

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز،
    همسر من، قبل از ازدواج با من گذرنامه گرفته بوده که بطبع نیاز به اجازه همسر نداشته برای گرفتن گذرنامه. سوالم این هست که حالا برای خروج از کشور مشکلی پیش نمیاد؟ یا باید بازم من برم فرم محضری پر کنم؟

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

سلام
    من سربازي معافم. با محل كارم تصويه حساب كردم. پرونده تو دادگاه ندارم. شركتي هم به نام من ثبت نيست. پاسپورتمم 10 ماهه كه گرفتم. مدارك ارشد و ليسانس رو هم خريدم. 8 ماه قبل هم براي ويزا رفتم ارمنستان كه بدون مشكلي از مرز رد شدم. هفته ديگه دارم ميرم آمريكا.

به نظر شما لازمه برم اداره گذر نامه براي بررسي ممنوع الخروج بودن؟ آدرسش همينه : تهران، پاتریس، خیابان ستارخان، خیابان شهرآرا، اداره گذرنامه ؟؟

Junior Member

سلام.
    من الان سربازم و ایشالله تا 9 ماه دیگه تموم میشه. من 28 سالمه و فوق لیسانس شیمی معدنی دارم. میخوام واسه ادامه تحصیل خارج از کشور اقدام کنم. حالا سوالم اینه.
    من اگه خدا بخواد تا سال دیگه ازواج میکنم. دختر مد نظرم هم فوق لیسانس میکروبیولوژی داره. میخواستم بدونم بعد ازدواج واسه ادامه تحصیل خارج از کشور میذارن هردو باهم بریم واسه تحصیل یا نه؟ شرایط خاصی خاصی داره یا نه؟

Junior Member

یک سوال داشتم ازتون
    من خانومم برای دریافت ویزا عکسه با حجاب دادن ولی برای تمدید اقامت عکسه بیحجاب دادن و متاسفانه بجای کارته اقامت بهشون ی برچسبه دو ساله تو پاسپورتشون زدن مسله ویزا تقریبا
    میخواستم بپرسم آیا رفتنه خانومم به ایران مشکلی ایجاد میکنه با قوانینه کشور؟
    یعنی موقع خروج که پاسپورتو چک میکنن صفهای اول اخه با حجاب و صفحهای واست برچسبه اقامته بیحجاب هاست آیا ممنوع خروج میشن؟
    ممنون از پاسختون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)