صفحه 32 از 44 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Junior Member shahab4466 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Bergakademie Freiberg

پیش فرض پاسخ : ممنوعیت خروج از کشور

دوستان برای استعلام ممنوعیت خروج از کشور باید برید ستارخان یا یافت آباد. تهرانپارس انجام نمیدن
    مرکز ستارخان هم وارد حیاط که شدین، تا انتها برید و بعد پله های سمت راست رو برید بالا. وارد سالن که شدید دست راست باجه یک. تنها باجه ای که اتاقک داره و در بعد از ورودتون بسته میشه.

Junior Member

سلام

می خواستم بدونم کسی که در کنکور ارشد انتخاب رشته کنه اجازه ی خروج از کشور رو داره؟

Junior Member

سوالمو اصلاح می کنم.
    کسی که در کنکور ارشد انتخاب رشته کنه، در صورت داشتن پذیرش برای همون ترم اجازه ی خروج از کشور برای ادامه تحصیل (قبل از ثبت نام در دانشگاه یا بعد از آن) داره؟

Junior Member ali_tk آواتار ها

ببخشید دوستان دوست من برای سفر زیارتی اقدام کرده بوده که از اون طریق صرفا گذرنامه بگیره. بعد خوب نرفته و بعد هم که رفته وثیقه اش رو آزاد کنه یه افسر میدون سپاه بهش گفته چون از این سفر زیارتی فقط برای گرفتن گذرنامه استفاده کردی و این سفر رو نرفتی ممنوع الخروجی. الان سوال من اینه که آیا این موضوع صحت داره؟ کسی از این طریق ممنوع الخروج شده که بعد مشکلش رو حل کرده باشه؟ چون یه سری از دوستان هم در تاپیک گذرنامه به منظور سفرهای زیارتی به این مشکل اشاره کرده بودن ولی کسی نگفته بود که بعد چی شده قضیه واقعی بوده یا نه.
    ممنون میشم جواب بدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

دوستان لطفا کمک کنید
    الان پاسپورت من ک اومده نوشته تو برگی ک همراهشه تا 30/3 میتونم یکبار خارج بشم...خوب حالا من هنوز ویزام نشده برا ایتالیا..حالا میتونم یه سفر برم ترکیه و بعد ک ویزام اومد برم وزارت علوم دوباره خروج بگیرم برا ایتالیا؟

Junior Member

سلام دوستان،من تیرماه تاریخ اعزامم هست.پذیرش از امریکا دارم و برای 15 خرداد وقت مصاحبه گرفتم.منتها چون زیر 45 روز تا اعزامم هست نمی تونم از کشور خارج بشم.خواستم ببینم راهی وجود داره که فقط برای ویزا بدون آزاد کردن مدرک و گرفتن معافیت تحصیلی برای چند روز از کشور خارج بشم؟
    لطفا کمک کنید.پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی آدرس اداره گذرنامه کرج رو داره؟
    آیا برای استعلام ممنوع الخروجی میشه به اداره گذرنامه تهران هم مراجعه کرد یا صرفن باید به اداره شهر محل سکونت مراجعه شه؟

Junior Member berkeley آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

سلام دوستان
    من حدود 1.5 سال پیش از ب.ن یک پروژه کسری خدمت گرفتم از و. د 2تا فاز داشت که با توجه به تخصص من یک فازش رو انجام دادم و اونها هم گفتن 2-3 ماه بهت کسری میدیم و خودمون نامه رو به ب.ن میفرستیم.
    حالا من جهت شرکت در یک کنفرانس دو سه هفته دیگه باید برم یک کشور دیگه.
    حالا سوالم اینه: موقع گرفتن پاسپورت و گذاشتن وصیغه و اینا تو نظام وظیفه یا پلیس صدور گذرنامه نگفتن بهم که ممنوع الخروجی
    حالا با این وضعیت من باید جایی استعلام کنم یا ممنوع الخرج نیستم؟
    روزی من هم خواهم رسید.......

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

سلام درسته که دخترای مجرد میتونن بعد 18 سالگی پاسپورت بگیرن ولی برای خروج از کشور حتما اجازه پدر لازمه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط peneli نمایش پست ها
    سلام درسته که دخترای مجرد میتونن بعد 18 سالگی پاسپورت بگیرن ولی برای خروج از کشور حتما اجازه پدر لازمه؟
    بله.اجازه نامه محضری پدریا قیم قانونی برای مجردها.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)