صفحه 33 از 44 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

پیش فرض پاسخ : ممنوعیت خروج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط berkeley نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود 1.5 سال پیش از ب.ن یک پروژه کسری خدمت گرفتم از و. د 2تا فاز داشت که با توجه به تخصص من یک فازش رو انجام دادم و اونها هم گفتن 2-3 ماه بهت کسری میدیم و خودمون نامه رو به ب.ن میفرستیم.
    حالا من جهت شرکت در یک کنفرانس دو سه هفته دیگه باید برم یک کشور دیگه.
    حالا سوالم اینه: موقع گرفتن پاسپورت و گذاشتن وصیغه و اینا تو نظام وظیفه یا پلیس صدور گذرنامه نگفتن بهم که ممنوع الخروجی
    حالا با این وضعیت من باید جایی استعلام کنم یا ممنوع الخرج نیستم؟
    اگر پاسپورتتونو بعد از وثیقه گذاشتن جهت شرکت در کنفرانس گرفتید که یکبار خروج هست. ولی شما نباید ریسک کنید.برید اداره گذرنامه هر شهری که هستید و بخایدکه چک کنند ممنوع الخروجیتونو.

Junior Member

سلام . ممنون میشم پاسخ بدید .
    من تاریخ 25 فروردین کارت پایان خدمتم به دستم رسید ... بلافاصله پس فرداش برای پاسپورت اقدام کردم.
    پاسپورت 3 روز بعدش به دستم رسید . ایا امکان هست ممنوع الخروج باشم به خاطر سربازی . یعنی ممکنه بعد از
    صدور کارت ممنوع الخروج شم?!!! به نظر شما برم اداره گذرنامه?

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

نقل قول نوشته اصلی توسط rrezaaa نمایش پست ها
    سلام . ممنون میشم پاسخ بدید .
    من تاریخ 25 فروردین کارت پایان خدمتم به دستم رسید ... بلافاصله پس فرداش برای پاسپورت اقدام کردم.
    پاسپورت 3 روز بعدش به دستم رسید . ایا امکان هست ممنوع الخروج باشم به خاطر سربازی . یعنی ممکنه بعد از
    صدور کارت ممنوع الخروج شم?!!! به نظر شما برم اداره گذرنامه?
    دلیلی نداره ممنوع الخروج باشید. ولی چک کردنش ضرری نداره و قتی هم انچنان نمیگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meriii نمایش پست ها
    دلیلی نداره ممنوع الخروج باشید. ولی چک کردنش ضرری نداره و قتی هم انچنان نمیگیره.
    سلام دوست عزیز . مرسی ..
    دوستانی که شرایط مشابه دارند من امروز رفتم اداره گذرنامه ... فقط فقط هم توی ستارخان شهر آرا استعلام میگیرند . بقیه شعبه ها ارجاع میدند همونجا.
    بنده هیچ مشکلی نداشتم . برای دوستان مشابه من هم مشکلی نخواهند داشت .
    بازم مرسی از جوابتون .

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

نقل قول نوشته اصلی توسط rrezaaa نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز . مرسی ..
    دوستانی که شرایط مشابه دارند من امروز رفتم اداره گذرنامه ... فقط فقط هم توی ستارخان شهر آرا استعلام میگیرند . بقیه شعبه ها ارجاع میدند همونجا.
    بنده هیچ مشکلی نداشتم . برای دوستان مشابه من هم مشکلی نخواهند داشت .
    بازم مرسی از جوابتون .
    شعبه نمیدونم منظورتون چیه.ولی از اداره گذرنامه میتونید ممنو الخروجیتونو چک کنید. من از اداره گذرنامه شیراز چک کردم.بقیه شهرستانیها هم همینطور.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meriii نمایش پست ها
    شعبه نمیدونم منظورتون چیه.ولی از اداره گذرنامه میتونید ممنو الخروجیتونو چک کنید. من از اداره گذرنامه شیراز چک کردم.بقیه شهرستانیها هم همینطور.
    موفق باشید
    منظورم از شعبه تهرانپارس هست .. توی بلوار پروین .. دوستان تهرانی الکی نرن این شعبه .. فقط و فقط ستارخان داخل شدید از سمت چپ پله ها برید بالا .. باجه شماره 1 برای استعلام هست.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان یک سوال
    من سال گذشته حین انجام طرح جایگزین خدمت سربازی نخبگان مجوز خروج از کشور برای یک کنفرانس را بدون گذاشتن وثیقه گرفتم و چون وثیقه ای نگذاشته بودم بعد از برگشت به موقع از سفر دیگه به نظام وظیفه مراجعه نکردم. امسال وقتی برای آموزشی اقدام کردم توی پلیس+10 متوجه شدم که به دلیل درخواست خروج از کشور پرونده ام مشکل داره که رفتم نظام وظیفه و افسر اونجا گفت که باید بعد از برگشت از سفر میومدی اینجا و چون نیومدی یک سال ممنوع الخروج میشی. حالا سوالم اینه که اصلا نظام وظیفه میتونه اینجوری ممنوع الخروج کنه؟ و یا منظورش اینه که تا یک سال دیگه اینجوری مجوز خروج نمیدیم؟ یعنی اگر تا شیش ماه دیگه کارت پایان خدمت بگیرم ممکنه که اون موقع هم ممنوع الخروج باشم؟
    ممنون

Junior Member

سلام. داشتن بدهی بانکی ( منظورم اینه که وام برداشتی و داری اقساط رو میدی) موجب ممنوعیت خروج از کشور نمیشه؟ ینی مثلا نمیگن اول باید صاف کنی؟

Member

دوستان،گرفتن ویزا اجازه ی پدر میخواد؟میشه خانمهایی که اخیرا ویزا گرفتن،جواب بدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    دوستان،گرفتن ویزا اجازه ی پدر میخواد؟میشه خانمهایی که اخیرا ویزا گرفتن،جواب بدن؟
    سلام
    قوانین صدور ویزا مربوط به کشور مقصد شماست و به غیر از بعضی از کشورهای عربی منطقه که محدودیتهایی را برای مسافرت و ورود دوشیزگان به کشورشان درنظر گرفتن به صورت عمومی ویزا مرتبط به اطلاعات فردی و گذرنامه هر شخص هست که به والدین ارتباطی نخواد داشت.
    برای اطلاعات دقیق و مدارک مورد نیاز ویزای درخواستی به سایت سفارت کشور مقصدتان مراجعه کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)