صفحه 35 از 44 نخستنخست ... 2526272829303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

پیش فرض پاسخ : ممنوعیت خروج از کشور

سلام من مي خواهم واسه تحصيل دکتري به دانشگاه boise state university در آمريکا بروم. اين دانشگاه در هيچ کدام از ليست هاي شما نيست در حالي که دانشگاههاي با رنکينگ خيلي پايين تر در زمره دانشگاههاي متوسط قرار گرفته اند. آيا از تو افتاده؟ مشکل کجاست؟ من مشمول هستم و اگر وزارت علوم تاييد نکنه مجوز خروج از کشور نمي گيرم. لطفا با دقت راهنمايي کنيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmahmoodi نمایش پست ها
    سلام من مي خواهم واسه تحصيل دکتري به دانشگاه boise state university در آمريکا بروم. اين دانشگاه در هيچ کدام از ليست هاي شما نيست در حالي که دانشگاههاي با رنکينگ خيلي پايين تر در زمره دانشگاههاي متوسط قرار گرفته اند. آيا از تو افتاده؟ مشکل کجاست؟ من مشمول هستم و اگر وزارت علوم تاييد نکنه مجوز خروج از کشور نمي گيرم. لطفا با دقت راهنمايي کنيد.
    یه لیستی وزارت علوم داره که یه سرچی کنید پیدا میشه تازه واسه 2016 اپ دیت هم کردن لیست رو ..اگه تو اون لیست نباشه به شما معافیت نمیدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان توجه کنند اگه مشکل اینو دارید که دیر برگشتید به کشور و ممنوع الخروج شدید نگران نباشید این مساله با یه کم صحبت با نظام وظیفه قابل حل هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    با سلام
    من در بازهٔ ۹ تا ۱۸ خرداد مجوز خروج داشتم، به موقع رفتم و اومدم، اما برای گرفتن وثیقه شهریور رفتم نظام وظیفه. اونجا مسئولش با بداخلاقی به من گفت که دیر اومدی و وثیقت ضبط شده. به من گفت که نامه زدیم برات تهران (من مشهد وثیقه گذشتم) و باید صبر کنی‌ تا جواب نامت بیاد. الان تقریباً ۳ ماه است که پیگیرم و بهشون زنگ میزنم و میگه هنوز جوابی‌ ندادند.

توی سایت نظام وظیفه خواندم که کسایی‌ که به موقع برگشتند ولی‌ دیر خودشونو معرفی‌ کردند به نظام وظیفه ۶ ماه تا یک سال ممنوع الخروج میشن!! این درسته؟! کسی‌ از دوستان تجربه داشتن این مورد رو؟! ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوست عزیز قانون اینه که 6 ماه میزنن ولی شما برید نظام وظیفه تهران با سرگرد قربانی حرف بزنید تا ممنوعیت شما رو وردارن معمولا مصتدره به این سادگیا نیست

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

سلام دوستان لطفا پاسخ بدين من ٥ شنبه پرواز دارم شوهرم ميگه رفتم پليس +١٠ ممنوع خروجت كردم ميخواستم ببينم يعنى ميتونه اين كارو كنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanazjabari نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا پاسخ بدين من ٥ شنبه پرواز دارم شوهرم ميگه رفتم پليس +١٠ ممنوع خروجت كردم ميخواستم ببينم يعنى ميتونه اين كارو كنه؟
    بله. شما هم میتوانید شوهرتان را ممنوع خروج کنید البته.

با سلام یک سوال مهمتر برای من پیش اومد و شما فقط به سربازهای سپاه اشاره کردید.در مورد پرسنل رسمی سپاه که می خواهند پذیرش بگیرند و به صورت مستقل اقدام می کنند و از دانشگاه مقصد پذیرش گرفتندآیا می تونن به راحتی از سپاه استعفا دهند،مثلا در مورد مشاغلی مانند کارشناس رادیولوژی که در بخش رادیولوژی بیمارستان سپاه کار می کنندو ارشد یه رشته ی دیگر را دارند و می خوان برن و دانشگاه مقصد هم هیچگونه وابستگی شما رو به سپاه متوجه نمیشه،آیا بازهم ممنوعیت وجود داره چون با توجه به پاسخ قبلی گفتید اگه دسترسی به اطلاعات نداشته باشی می تونی،ولی شما فقط سربازها رو منظورتون بود در مورد پرسنل رسمی سپاه اگه میشه توضیح بدید؟....ببخشید من قسمت ارسال سوال رو نتونستم پیدا کنم به خاطر همین در قسمت پاسخ مطلب نوشتم....

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

سلام دوستان
    من 22 اردیبهشت 94 از پایان نامه ی ارشدم دفاع کردم و پس از آن، با آی 20 دانشگاهی از امریکا که پذیرش گرفته بودم، معافیت تحصیلی گرفتم (15 میلیون تومان رو وثیقه گذاشتم). متاسفانه ویزای من دیر اومد و من نتونستم برم و موندم ایران. ولی من این موضوع رو هنوز به وزارت علوم نگفتم چون بچه ها میگفتن پاسپورتم رو ضبط می کنن.
    امسال از چند دانشگاه پذیرش گرفتم و به احتمال زیاد تا کمتر از 1 ماه دیگه آی 20 جدید به دستم خواهد رسید.
    به نظرتون اگه پس از رسیدن آی 20، برم دنبال معافیت تحصیلی جدید، وزارت علوم بهم گیر نمیده که چرا بهشون نگفتم که امریکا نرفتم؟ (با توجه به اینکه فرجه ی یکساله ی من هنوز تموم نشده)
    یه وقت ممنوع الخروجم نکنن یا وثیقه م رو ضبط نکنن

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

دوستان من نمیدونم اینجا مناسب هست برای مطح کردن سواتم یا نه ولی راستش جای بهتری بیدا نکردم.
    من اقامت کانادا رو دارم و چند ماه هست به ایران اومدیم. همسرم تصمیم گرفته دیگه بر نگرده کانادا و لی من میخوام برگردم. ایا میتونه با وجود داشتن کارت اقامت من رو ممنوع الخروج بکنه؟ من میتونم از اداره گذرنامه کرج بدون همراه بردن باسبورت استعلام بگیرم؟
    دختر کوچولوی من متولد و سیتیزن کانادا استُ در مورد اون چی ممکنه همسرم ممنوع الخروجش کرده باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    دوستان من نمیدونم اینجا مناسب هست برای مطح کردن سواتم یا نه ولی راستش جای بهتری بیدا نکردم.
    من اقامت کانادا رو دارم و چند ماه هست به ایران اومدیم. همسرم تصمیم گرفته دیگه بر نگرده کانادا و لی من میخوام برگردم. ایا میتونه با وجود داشتن کارت اقامت من رو ممنوع الخروج بکنه؟ من میتونم از اداره گذرنامه کرج بدون همراه بردن باسبورت استعلام بگیرم؟
    دختر کوچولوی من متولد و سیتیزن کانادا استُ در مورد اون چی ممکنه همسرم ممنوع الخروجش کرده باشه؟
    تا جاییکه من میدونم اگه توی پاسپورت ایرانی تون محل زندگی تون کانادا ذکز شده باشه، شما نیازی به اجازه خروج همسر ندارید (البته منظور من اینه که نیازی به داشتن اجازه خروج نیست. وگرنه اگر همسرتون برن و صراحتا ممنوع الخروجتون کنن، داستان به شکل دیگه ایه همونطور که خودتون واقفید.)
    در کل ایران کاری به سیتیزنی و غیره نداره دیگه. قوانین خودش رو مطابق احکام و شریعت برای همسر و فرزند اجرایی میدونه.
    اگه خیلی احتمال رو بالا میدونید که ممنوع الخروجتون کنه، سعی کنید نشون ندید که میخواین برگردین که حساس تر نشه و به فکرش نیفته این موضوع تا زمانیکه چاره ای پیدا کنید.
    و اگه خیلی احتمال میدید که اینکار رو کرده باشه، در قالب اینکه میخواید چک کنید اجازه خروج لازم دارید یا نه، سری به اداره گذرنامه بزنید که چک کنن این موضوع رو

بدبختانه اینکه آدمی اختیارش دست خودش نباشه جای تاسف خیلی زیادی داره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)