صفحه 36 از 44 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

پیش فرض پاسخ : ممنوعیت خروج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    دوستان من نمیدونم اینجا مناسب هست برای مطح کردن سواتم یا نه ولی راستش جای بهتری بیدا نکردم.
    من اقامت کانادا رو دارم و چند ماه هست به ایران اومدیم. همسرم تصمیم گرفته دیگه بر نگرده کانادا و لی من میخوام برگردم. ایا میتونه با وجود داشتن کارت اقامت من رو ممنوع الخروج بکنه؟ من میتونم از اداره گذرنامه کرج بدون همراه بردن باسبورت استعلام بگیرم؟
    دختر کوچولوی من متولد و سیتیزن کانادا استُ در مورد اون چی ممکنه همسرم ممنوع الخروجش کرده باشه؟
    متاسفانه بايد با اصل گذرنامه و اصل كارت ملي مراجعه كني به اداره گذرنامه و اگه ممنوع الخروج باشي، گذرنامت ظبط ميشه. در تاييد صحبتهاي دوستمون ايران قوانين خودش را داره.ولي ديروز من از يكي از دوستانم شنيدم كه خانمي كه همين مشكل در ايران براش پيش اومد تونست فقط اجازه خروج براي يكبار از ايران را با حكم دادستان اصفهان بگيره ر بياد به همراه فرزندش كانادا.حالا نميدونم چجوري نظر داداستان را جلب كرده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Amirkabir

دوستان کسی میدونه اگر ما مجوز خروج برای یه کشوری بگیریم (سفر علمی) و به اون کشور سفر کنیم
    موقع برگشت از کشور دیگری برگردیم چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟ در مدت زمان مقرر هم برگردیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

با سلام .
    یک سوال:

آیا کسانی که سربازی در سپاه خدمت کرده اند ،هنگام مصاحبه ریجکت می شوند؟
    شنیدم کسایی که سپاه افتادن رو نمیذارن برن.آیا این صحیح است و بنده بدبخت شده ام؟
    و آیا با داشتن مقاله نسبتا خوب و اختراع ثبت شده ،ممکنه بی اثر شود؟

لطفا جواب کوتاه ندید و منو از نگرانی در بیارین.
    ممنونم

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط e1m1r1 نمایش پست ها
    با سلام .
    یک سوال:

ممنونم
    شما اصلا نگفتی مصاحبه ویزای کدوم کشور
    تنها کشوری که گیر میده امریکا هست
    شما تو مصاحبه نگو سپاه بودی !
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

با سلام .
    یک سوال:

ممنونم
    سلام اخوی هیچ الزامی وجود نداره که کسی س پ ا ه بوده ریجکت بشه خیلیا بودن رفتن و خیلیا بودن هم ریجکت شدن . مقاله و ثبت اختراعو اینام هیچ تاثیری در این زمینه نداره ...... ولیییی ولییی یه بند داریم به نام بند 306 که مختص سربازی سپاه و مربوط به امنیت کشور امریکاس که این بند متاسفانه س پ ا ه رو جزو سازمانهای خطری و .............. میدونه و کسیاییکه قید میکنند اونجا خدمت کردند شدیدا دچار مشکا میشن یا درجا 306 میگیرن یا بعد از 7 8 ماه کلیرنس ریجکت میشن........ باز هم تاکید میکنم بودند کسانی ام گرفتند ویزارو. ولی اگه بخوای طبق جامعه ی اماری در نظر بگیری این موضوع رو 10 از 1000 میشه مثلا . حالا 2 نا راه داره یا باید الکی بگید که ارتش بودید که ریسکه که اگر بفمند کلا ممکنه به عنوان دروغ دیگه نتونید برید امریکا یام که نفهمنو به قول معروف قسر در بری و نفهمن. ولی من پیشنهادم همیشه صداقت بوده! چه بسا کساایی بودن که با همین ترفند راحت رفتن و کسی ام نفهمیده که دروغ گفتن. تصمیم با خودتونه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

آخییش آروم شدم .

دوست عزیز یک رزومه کوتاه از خودم بدم.
    من لیسانس برق-الکترونیک هستم.برج 6 اعزامم و امریه سپاهم خدارو شکر جور شده که خدمتم رو بوفتم دم خونمون.
    1 - میخا بدونم من اگر سربازی س پ ا ه برم و بعد برای ارشد بخونم و با مدرک فوق اپلای کنم ،آیا سربازیم باز هم مهم هست(با گذشت 2 سال بعد از خدمت) ؟

مرسی از پاسختون
    2 - ولی اونجا که فرمودید جامعه آماری 10 از 1000 یعنی چی! 10 نفر قبول از 1000 نفرمتقاضی بقیه رجکت؟

3 - نکته بعد اینکه اگه بگم ارتش ،چکار کنم که نفهمن س پ ا ه بودم. کسانی ام که می فرمایید ویزا گرفتند دروغ گفتند یا اینکه خون شون از ما رنگیتر بوده!!!! آخه چه گناهی کردیم سپاه خدمت کردیم.....

بازم ممنونم
    ویرایش توسط e1m1r1 : June 2nd, 2016 در ساعت 08:27 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

منظور بنده دشمن بزرگ آمریکاست آقا رضا.

تا جایی که من میدونم یا قسمت سربازی رو باید توی رزومه کامل شرح بدیم و یا اینکه اگر ننویسیم ،مصاحبه کننده ازمون میپرسه .و اگر بپرسه و من بگم سپاه،بلند میشه منو تا دم در خروج راهنمایی میکنه.

دوستمون فرمودن بگم ارتش.راستیتش اینو قبلا شنیده بودم و میدونم کار ریسکی است.اما میخام بدونم کسانی که میگن ارتش،بعدش چی میگن که کسی شک نمیکنه.(احتمال میدم این قسمت سوالم بدون پاسخ بمونه)

رشته و دانشگاه

منظور بنده دشمن بزرگ آمریکاست آقا رضا.
    تا جایی که من میدونم یا قسمت سربازی رو باید توی رزومه کامل شرح بدیم و یا اینکه اگر ننویسیم ،مصاحبه کننده ازمون میپرسه .و اگر بپرسه و من بگم سپاه،بلند میشه منو تا دم در خروج راهنمایی میکنه.

دوستمون فرمودن بگم ارتش.راستیتش اینو قبلا شنیده بودم و میدونم کار ریسکی است.اما میخام بدونم کسانی که میگن ارتش،بعدش چی میگن که کسی شک نمیکنه.(احتمال میدم این قسمت سوالم بدون پاسخ بمونه)
    سلام مجدد
    1. شما 200 سالم از سربازیت بگذره فرق نمیکنه ..........س پ ا همون س پ ا ه
    2- دقیقا همینطوره
    3- نه اونا ارتش گفتن بعضی هام بودن که راستشو گفتن ویزام گرفتن .... هیچ قاعده خاصی نداره......
    4-کارت پایان خدمت ترجمه میشه دوست عزیز از روی درجه ها بعضا میشه فهمید که شما کجا بودید
    5- قبل از مصاحبه شما فرمی رو باید پر کنید که اونجا باید بگید سربازی کجا بودید .
    6- سرتاسر ریسکه اگه دروغ بگید ولی اگه بگیره برد بزرگیه و اگه نگیره ...............!
    شما در سفارت افیسر تک تک کلماتتون رو ثبت میکنه در کامپیوتر مخصوصا جملات مربوط به سربازی در طول کلیرنس بررسی میکننند مدارک و حرفاتونو.... یرخی نیس هرکی هرچی بگه بگن چشم این ویزا تقدیم به شما.........) اینم ج همون قسمت سوال

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

آخییش آروم شدم .

دوست عزیز یک رزومه کوتاه از خودم بدم.
    من لیسانس برق-الکترونیک هستم.برج 6 اعزامم و امریه سپاهم خدارو شکر جور شده که خدمتم رو بوفتم دم خونمون.
    1 - میخا بدونم من اگر سربازی س پ ا ه برم و بعد برای ارشد بخونم و با مدرک فوق اپلای کنم ،آیا سربازیم باز هم مهم هست(با گذشت 2 سال بعد از خدمت) ؟

مرسی از پاسختون
    2 - ولی اونجا که فرمودید جامعه آماری 10 از 1000 یعنی چی! 10 نفر قبول از 1000 نفرمتقاضی بقیه رجکت؟

3 - نکته بعد اینکه اگه بگم ارتش ،چکار کنم که نفهمن س پ ا ه بودم. کسانی ام که می فرمایید ویزا گرفتند دروغ گفتند یا اینکه خون شون از ما رنگیتر بوده!!!! آخه چه گناهی کردیم سپاه خدمت کردیم.....

بازم ممنونم
    برید تو بخش روادید امریکا بچه های اونجا بهتر میتونن کمکتون کنن . ببینید بچه های اونجا چی گفتن . اصولا اگر افیسر بپرسه میگن ارتش . کارت های جدید هم محل خدمت رو نمینویسه
    بگید سپاه 99 درصد ریجکت میشید
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    برید تو بخش روادید امریکا بچه های اونجا بهتر میتونن کمکتون کنن . ببینید بچه های اونجا چی گفتن . اصولا اگر افیسر بپرسه میگن ارتش . کارت های جدید هم محل خدمت رو نمینویسه
    بگید سپاه 99 درصد ریجکت میشید
    کارتای جدید نمینویسه ولی از رو درجه تابلوس
    نگید سپاه هم اگر بفهمن واسه همیشه از امریکا محروم میمونید.
    در ضمن شما منبعی دارین که نشون بده تا الان دیتا بیسی جمع نکرده باشن از اینکه تشخیص بدن کی سپا بوده کی جای دیگه........؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)