صفحه 38 از 44 نخستنخست ... 2829303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

آیا میشه با بده کاری به دانشگاه آزاد از کشور خارج شد ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ممنوعیت خروج از کشور

با سلام خدمت همه دوستان عزيزم
    دانشجوي سال اخر كارشناسي هستم. ميخواستم بدونم از اونجايي كه وقتي كارشناسي ميگيري ديگه نميتوني براي كارشناسي ديگه اقدام كني ( يك بار انصراف دادم و تغيير رشته انجام دادم و فقط ميتونم براي فوق كنكور بدم) اگر از كشوري مثل آلمان براي كالج ( همون پيش دانشگاهي خودمون ميشه يه جورايي ) پذيرش بگيرم اجازه خروج ميدن بهم؟؟؟
    با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

نقل قول نوشته اصلی توسط AliHaji92 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزيزم
    دانشجوي سال اخر كارشناسي هستم. ميخواستم بدونم از اونجايي كه وقتي كارشناسي ميگيري ديگه نميتوني براي كارشناسي ديگه اقدام كني ( يك بار انصراف دادم و تغيير رشته انجام دادم و فقط ميتونم براي فوق كنكور بدم) اگر از كشوري مثل آلمان براي كالج ( همون پيش دانشگاهي خودمون ميشه يه جورايي ) پذيرش بگيرم اجازه خروج ميدن بهم؟؟؟
    با تشكر
    سلام
    اگر اشتباه نکرده باشم برای لیسانس معافیت نمیدن. ولی باز هم از وزارت علوم بپرسین.

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    بنده برای ویزای کنفرانس مجوز خروجم را از نظام وظیفه گرفتم و در اداره گذرنامه ثبت شده. منتها اسم کشور را اشتباه زدم. آیا دوستان اطلاع دارن که حین خروج از کشور اصلا چک میشه به همون مقصد داری میری بیرون یا خیر؟
    ممنون

با سلام

دوستان من یه وام 5 میلیونی به اسمم هست که قسمتی پرداخت شده و تعدادی از قسط هاش عقب افتاده، البته وام به اسم من هست ولی پرداخت با کس دیگری هست.

خواستم ببینم برای این مبلغ و یا تا چه سقفی و چه مقدار بدهی بانک ممنوع الخروج میکنه؟ و اینکه اگه وقت خروج بفهمیم ممنوع الخروج هستیم بعد پرداخت بخشی از بدهی در چه مدت میشه ممنوع الخروجی را رفع کرد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من یه وام 5 میلیونی به اسمم هست که قسمتی پرداخت شده و تعدادی از قسط هاش عقب افتاده، البته وام به اسم من هست ولی پرداخت با کس دیگری هست.

خواستم ببینم برای این مبلغ و یا تا چه سقفی و چه مقدار بدهی بانک ممنوع الخروج میکنه؟ و اینکه اگه وقت خروج بفهمیم ممنوع الخروج هستیم بعد پرداخت بخشی از بدهی در چه مدت میشه ممنوع الخروجی را رفع کرد.

دوست من 5 میلیون!!؟ طرف با 500 تا هم ممنوع الخروج نیست مال شما که چیزی نیست. ضامن به خاطر همین چیزاست دیگه. احیانا شما برین ضامن هست. به خصوص کارمند. اگه قسطش کم باشه خوب طرف بره فرار کنه عملا حقوقش بسته میشه. اگر پول زیاد باشه که اونم معمولا ضامن وثیقه میخوان.
    اگر کسی ممنوع الخروج باشه مشکلش رفع بشه فالفور میزنن سیستم م ازادالخروج میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    دوست من 5 میلیون!!؟ طرف با 500 تا هم ممنوع الخروج نیست مال شما که چیزی نیست. ضامن به خاطر همین چیزاست دیگه. احیانا شما برین ضامن هست. به خصوص کارمند. اگه قسطش کم باشه خوب طرف بره فرار کنه عملا حقوقش بسته میشه. اگر پول زیاد باشه که اونم معمولا ضامن وثیقه میخوان.
    اگر کسی ممنوع الخروج باشه مشکلش رفع بشه فالفور میزنن سیستم م ازادالخروج میشه!
    واقعیت اینه که یکی از آشناها به چند تا وام احتیاج داشت خودش به اسم خودش یکی گرفت چندتا هم من و آشناها گرفتیم، الان باز مشکل پیش اومده براش و اقساط عقب افتاده.

به هر حال چون آدم از همین دانه ریز بودن میترسه، می خوام ببینم اگه مشکل پیش بیاد خودم حل کنم قضیه را.

(البته 1 ماه پیش خروج داشتم ولی چون در حال رفت و آمد هستم میترسم مشکلی پیش بیاد، البته طبق شنیده هام حتی برای بدهی مالیاتی در این رقم مشکل ساز نمیشه ولی اونجا طرف حساب دولت هست اینجا بانک)

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط LHVIA نمایش پست ها
    واقعیت اینه که یکی از آشناها به چند تا وام احتیاج داشت خودش به اسم خودش یکی گرفت چندتا هم من و آشناها گرفتیم، الان باز مشکل پیش اومده براش و اقساط عقب افتاده.

به هر حال چون آدم از همین دانه ریز بودن میترسه، می خوام ببینم اگه مشکل پیش بیاد خودم حل کنم قضیه را.

(البته 1 ماه پیش خروج داشتم ولی چون در حال رفت و آمد هستم میترسم مشکلی پیش بیاد، البته طبق شنیده هام حتی برای بدهی مالیاتی در این رقم مشکل ساز نمیشه ولی اونجا طرف حساب دولت هست اینجا بانک)
    خیر مشکلی پیش نمیاد. بحث دانه درشت و دانه ریز خوشبختانه در اینجا صدق نمیکنه

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم آخر لیسانس دانشگاه فرهنگیان(تربیت معلم قدیم) هستم. می خوام برای ارشد درخواست بدم. ولی مسئله اینجاست که زمان ثبت نام در دانشگاه؛ از ما به مدت ۸ سال تعهد نامه محضری گرفتند؛ که انگار پس از این ۸ سال مدرکت آزاد میشه و کارت معافیت سربازی رو هم بهت میدن. حالا با توجه به این شرایط(!)
    میخواستم ببینم راهی هست که من بتونم مدرکم رو آزاد کنم و بتونم از کشور خارج بشم؟
    میشه از آموزش و پرورش بیای بیرون(با پرداخت مبلغی) ولی اگر بیام بیرون و مدرکم رو آزاد کنم؛ مشکل سربازی چی میشه؟
    و مورد بعدی اینکه آیا دانشگاه های کانادا مدرک لیسانسی که ما گرفتیم رو قبول دارند یا نه؟
    خیلی ممنون میشم اگر میدونین جواب بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_ahp نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم آخر لیسانس دانشگاه فرهنگیان(تربیت معلم قدیم) هستم. می خوام برای ارشد درخواست بدم. ولی مسئله اینجاست که زمان ثبت نام در دانشگاه؛ از ما به مدت ۸ سال تعهد نامه محضری گرفتند؛ که انگار پس از این ۸ سال مدرکت آزاد میشه و کارت معافیت سربازی رو هم بهت میدن. حالا با توجه به این شرایط(!)
    میخواستم ببینم راهی هست که من بتونم مدرکم رو آزاد کنم و بتونم از کشور خارج بشم؟
    میشه از آموزش و پرورش بیای بیرون(با پرداخت مبلغی) ولی اگر بیام بیرون و مدرکم رو آزاد کنم؛ مشکل سربازی چی میشه؟
    و مورد بعدی اینکه آیا دانشگاه های کانادا مدرک لیسانسی که ما گرفتیم رو قبول دارند یا نه؟
    خیلی ممنون میشم اگر میدونین جواب بدین.
    سلام فقط می دونم که تعهد خدمت رو میشه با پول خرید که هزینه ی کمی هم نداره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)