صفحه 41 از 44 نخستنخست ... 3132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

پیش فرض پاسخ : ممنوعیت خروج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط rosa1980 نمایش پست ها
    با سلام یه سوال داشتم اینکه آیا کسی که تاریخ اعتبار گذرنامش تموم شده باشه دوباره بخواد تمدید کنه اگه ممنوع الخروج باشه دیگه براش گذرنامه صادر یا تمدید نمیکنن؟
    بله گذرنامه نمیدن تا مساله حل بشه!

سلام دوستان
    من چند ماه قبل، موقع دانشجوییم، با گذاشتن وثیقه از کشور خارج شدم، طبق مجوز رفتم و برگشتم، اما به دلیل تاخیر در گرفتن وثیقه، وثیقمو ضبط کردن و اونجا به من گفتند که شش ماه ممنوع الخروج هستم، وثیقمو با کلی‌ دوندگی گرفتم، از پایان اون ۶ ماه هم چندین ماه گذشته، می‌خواستم ببینم که ممنوع الخروجی خود به خود رفع می‌شه یا باید براش کاری می‌کردم؟!

خواهشا جواب بدین در هر حدی خیلی ضروریه واسم و عجله دارم توروخدا ج بدین.با سلام آیا امریه خدمت سربازی در دانشگاه امام حسین (ع) بعد از اتمام سربازی باعث ممنوعیت خروج میشود؟چه ممنوعیت خروج از داخل باشد چه از خارج ؟ لطفا در هر حدی اطلاع دارین جواب دهید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl141414 نمایش پست ها
    خواهشا جواب بدین در هر حدی خیلی ضروریه واسم و عجله دارم توروخدا ج بدین.با سلام آیا امریه خدمت سربازی در دانشگاه امام حسین (ع) بعد از اتمام سربازی باعث ممنوعیت خروج میشود؟چه ممنوعیت خروج از داخل باشد چه از خارج ؟ لطفا در هر حدی اطلاع دارین جواب دهید
    به نظر من به طور دقیق شاید شماره تلفن رسمی پاسخگویی به سوالات نظام وظیفه 096480 بتونه سوالتونو جواب بده. ولی من شنیدم(تاکید میکنم فقط شنیدم) که برای ویزای امریکا خیلی تاثیر منفی میذاره.

Junior Member

سلام یه سوال داشتم،
    من اسفند ماه رفتم اداره گذرنامه چک کردند ممنوع الخروج نبودم و حدودا دو ماه دیگه کارام درست شد دارم میرم، آیا نیاز هست مجددا از نظر ممنوع الخروج چک کنم؟ با توجه به اینکه تازه سه روز پیش گواهی عدم سو پیشینه گرفتم و مشکلی نبود. آیا بعد از گرفتن ویزا هم دوباره باید برای ممنوع الخروج چک کنم یا نیازی نیست؟
    ممنون میشم جواب بدین.

سلام
    من چند ماه پیش یه کار خلاف تو چین کردم و فرار کردم و 7..8 روز بعد از اون کار از چین برگشتم...می خواستم ببینم چه راهی هست واسه این که ببینم تحت تعقیب هستم یا نه...چون دوباره دارم میرم..می خوام گیر نکنم..
    ممنون

لطفا سریع جواب بدین عجله دارم ممنون.دوستان آیا انجام سربازی در حفاظت اطلاعات ارتش به عنوان سرباز (البته به اختیار خودم نیست) باعث ممنوعیت خروج چه از داخل چه از خارج برای ادامه تحصیل میشود؟

سلام
    کسی از دوستان در مورد ممنوع الخروجی کارکنان نیروی انتظامی اطلاعی دااره؟

Junior Member

سلام
    دوستان آیا کسی خبر داره که دختر بالای هجده سال برای خروج از کشور باید اجازه‌ی ولی رو داشته باشه یا نه؟ این طرح بالاخره چهار سال پیش تصویب شد یا نه؟من با سرچ به نتیجه ای نرسیدم و واقعا نگران این موضوع هستم. میشه لطفا زودتر پاسخ بدید؟

Junior Member

سلام، من دوسال پیش قانونی از کشور خارج شدم. موقع رفتن به کشور سوم ولی هنوز وارد نشده بودم (رد شدن از مرز به طور غیرقانونی) بازداشت شدم و پس از چند روز به کشور دیپورت شدم. هنگام ورود گذرنامه من رو ضبط کردن، کسی می دونه باید چی کار کنم برای گرفتن گذرنامه، شنیدم که دادگاه داره، و باید مقداری جریمه بدم. و اینکه آیا این مدتی که گذشته حساب میشه یا از هر زمانی که برای حلش اقدام کنم باز هم شش ماه بعد از اون ممنوع الخروج میشم؟ و چون تهران نیستم پروسه حل موضوع چقدر زمان میبره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)