صفحه 6 از 44 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

با سلام من 12 سال پیش قانونی از اایران خارج و بطور غیر قانونی وارد کشور ثالث شدم و حدود 4 سال پیش با لیس پاس وارد ایران شدم(چون پاسپورتمو قبلا پاره کرده بودم)حالا اقدام کردم برای گرفتن پسپورت

اول میخواستم ببینم به من پاسپورت میدن؟
    دوم ایا من ممنوع الخروج هستم یا نه؟
    ممنوع میشم جواب بدن

Senior Member

من امروز برای چک ممنوعیت خروج رفتم +10 ولی گفت که باید برم اداره گذرنامه(آریاشهر) از طرفی اول این تاپیک گفته که باید بری دادگستری مرکزی
    بالاخره کجا باید برم؟رفتن دادگستری با توجه به محلش خیلی دردسر داره اداره گذرنامه هم دست کمی نداره نمیخوام الکی پاشم برم بعد بفهمم اشتباه رفتم
    ممنون از کمکتون

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    من امروز برای چک ممنوعیت خروج رفتم +10 ولی گفت که باید برم اداره گذرنامه(آریاشهر) از طرفی اول این تاپیک گفته که باید بری دادگستری مرکزی
    بالاخره کجا باید برم؟رفتن دادگستری با توجه به محلش خیلی دردسر داره اداره گذرنامه هم دست کمی نداره نمیخوام الکی پاشم برم بعد بفهمم اشتباه رفتم
    ممنون از کمکتون
    دوست عزیز؛ باید تشریف ببرید اداره گذرنامه اگر ممنوعیت خروج داشتید بعدش باید برید دادگستری.
    در پست اول همین تاپیک هم هست:

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    2- براي بررسي وضعيت ممنوع خروج بودن يا خير بايد به اداره‌ي گذرنامه مراجعه كرد. در تهران اين اداره در ساختمان شماره 2 طبقه‌ي اول (بالاي هم‌كف) ضلع شمالي هست...
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

سلام
    کسی میدونه اگه وام تسویه نشده در داخل داشته باشی برای تحصیل بخوای بری اون ور ممنوع الخروج میشی یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام.

اگر کسی قبل از گرفتن کارت جدید گذرنامه داشته باشه، بعد از اومدن کارت باید بره اداره گذرنامه دوباره کارت جدید رو برای مهر خروج دائمی تأیید کنن؟

از بچّه هایی که اینجا کارت جدید گرفتن کسی این مسئله رو میدونه؟

سلام بچه ها. من از یکی از دانشگاه های آمریکا برای PhD پذیرش فول فاند گرفتم و با همون برای معافیت تحصیلی اقدام کردم و پاسمو گرفتم. بعد از اون یه پذیرش فول فاند برای MS گرفتم از کانادا که می خوام اگه بشه اونو برم، که با توجه به اینکه یه MS دارم و مشمول خدمت مقدس! هستم می دونم که زمانی که برگردم احتمالا از طرف نظام وظیفه ممکن مشکلاتی داشته باشم که فعلاَ پی اونو به تنم مالیدم. با این وجود من برای ویزای آمریکا و کانادا هر دو اقدام کردم. حالا سوالم از دوستان اینه که اگر توی پاسم ویزای کانادا و امریکا هر دو بخوره و بخوام به کانادا سفر کنم، آیا امکانش هست که موقع خروج از کشور (منظورم تو فرودگاه موقع بررسی پاسپورت و بلیط توی گیت هست) مشکلی برام ایجاد بشه و جلومو بگیرن؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام

باطل کردن پاسپورت خیلی بعیده و کاری بشدت غیر منطقیه. با هیچ کدوم از قوانین فعلی نمیشه این کارو کرد و من تا حالا ندیدم و نشنیدم همچین چیزی رو. اما با این حال تنها راه مطمئن شدن پرسیدن از خود وزارت علومه!

یکی از بچه های شهرستانی فروم در یه موقعیته نه چندان مشابه؛ ن.و پاسش رو ضبط کرده تا اتمام کاراش، این کیسم فقط همین بوده و من جای دیگه ندیدم.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

دوستان میشه بگید تحت چه شرایطی احتمال ممنوع الخروج شدن هست؟
    من خارج هستم و برای تعطیلات میرم ایران. اما ظاهرا یکی از آشناهای ما میخواد از من شکایت کنه(یا شایدم کرده) چونکه ایشون با من دشمنی داره (پیدا کردن یک بهانه برای شکایت کار سختی نیست. به خصوص اگر کسی دشمنی ای داشته باشه)
    میخواستم بپرسم چند ماه بعد از شکایت ممکنه ممنوع الخروج بشم؟ و چه مدت زمان میبره که از ممنوع الخروجی بیام بیرون؟
    با سپاس از شما

دوستان من یک سوالی دارم که حتما بعضی از دوستان مشمول که قبلا در خارج مشغول به تحصیل بوده اند میتونن جواب بدن.

من سال 89 برای تحصیل در مقطع فوق اومدم خارج و معافیت تحصیلی گرفتم تا سال 93. از اونجایی که دوره فوق ما یکساله بود عملا در ماه ژوئن 2011 فارغ التحصیل شدم و الان که جولای 2012 هست اون یکسال فرجه ام هم گذشته و اگه خودم رو الان به وزارت علوم معرفی کنم و بعد اونها منو به نظام وظیفه ارجاع بدن غایب محسوب میشم.
    ولی من هنوز خودم رو به وزارت علوم معرفی نکردم و پرونده ام رو به جریان ننداختم و چون الان اینجا دارم کار میکنم نمیخوام صداش رو تا همون سال 93 که معافیت دارم در بیارم.
    حالا سوالی که دارم اینه که در شرایط فعلی اگه من ایران برم میتونم اجازه خروج بگیرم یا نه ؟
    ممنون میشم از دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن.

Junior Member

سلام دوستان
    خواهش مي كنم هر كس جواب سوال منو مي دونه جواب بده
    من قبلا مي خواستم يه شركت ثبت كنم. رفتم و شركت را تعيين نام كردم . ولي بعدا پشيمون شدم و ديگه نرفتم به ثبت برسونم و حساب بانكي و اينا باز كنم!!!!!
    با 2 تا كارفرماي قبلي كه واسشون كار مي كردم هم سر تسويه حساب مشكل پيدا كردم ( توي شهريور ماه )
    اسفند تقاضاي پاسپورت كردم و بدون هيج مشكلي صادر شد. آيا اگه عليه من شكايتي شده بود يا مثلا به خاطر شركتي كه نا تموم ثبت شده ممنوع الخروج بودم ، پاسپورت واسم صادر مي كردن ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)