صفحه 9 از 44 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 437

موضوع: ممنوعیت خروج از کشور

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به ممنوعیت خروج

سلام
    متاسفانه درسته، دختران مجرد کمتر از چهل سال باید اجازه نامه پدر داشته باشند یا از دادگاه نامه بگیرن.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

سلام
    دوستان من یه مشکلی دارم ازتون خواهش می کنم هرکدوم که میدونید منو راهنمائی کنید ممنون
    من حدود 7 سال پیش از کشور خارج شدم می خواستم برم اروپا اونجا بمونم ولی وسط راه منو تو فرودگاه مسکو گرفتن و بعد از سه روز برگردوندن ایران تو فرودگاه با برگه عبور اومدم و کارت شناسائی خودم ورود کردم ولی پاسپورت دیگه نداشتم حدود 2 سال قبل اقدام کردم برای پاسپورت ولی گفتن شما ممنوع الخروج هستید از نوع بند 2 خارج از کشور گفتن باید بری تهران اداره گذرنامه ولی نرفتم حالا می خوام بدونم اول اینکه تا الان ممنوع الخروجی من برطرف نشده و دوم اینکه آیا به من دوباره گذرنامه میدهند یا نه ؟
    خواهش میکنم یکی اگر میدونه پاسخ منو بده ممنون

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_duk نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه مشکلی دارم ازتون خواهش می کنم هرکدوم که میدونید منو راهنمائی کنید ممنون
    من حدود 7 سال پیش از کشور خارج شدم می خواستم برم اروپا اونجا بمونم ولی وسط راه منو تو فرودگاه مسکو گرفتن و بعد از سه روز برگردوندن ایران تو فرودگاه با برگه عبور اومدم و کارت شناسائی خودم ورود کردم ولی پاسپورت دیگه نداشتم حدود 2 سال قبل اقدام کردم برای پاسپورت ولی گفتن شما ممنوع الخروج هستید از نوع بند 2 خارج از کشور گفتن باید بری تهران اداره گذرنامه ولی نرفتم حالا می خوام بدونم اول اینکه تا الان ممنوع الخروجی من برطرف نشده و دوم اینکه آیا به من دوباره گذرنامه میدهند یا نه ؟
    خواهش میکنم یکی اگر میدونه پاسخ منو بده ممنون

سلام محسن جان،
    تا جایی که من اطلاع دارم ممنوع الخروجیه بند 2 مربوط میشه به ن.و، خروج غیرقانونی و ... الان میخواستم منبع رو پیداش کنم که نشد.
    موضوع ممنوع الخروجی تون اگر برطرف هم شده باشه این طور نیست که روال اداری کارتون رو درست کنه، خودتون باید نامه رفع مشکل رو بگیرید ببرید اداره گذرنامه.
    گذرنامه هم قطعا بهتون میدن، باز تا جایی که من میدونم قانونی نیست که یک نفر رو مادام العمر ممنوع الخروج کنه.
    موفق باشید
    ویرایش توسط Hamid_110 : December 17th, 2012 در ساعت 04:00 PM
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member Carolina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajeram نمایش پست ها
    البته این هنوز تصویب نشده اما در کمیسیون مجلس در حال بررسیه!!ما که با تلفن و اس ام اس اعتراض کردیم به نمایندها!!امیدواریم که تصویب نشه!
    دوستان کسی اطلاع داره که تصویب شده یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

سلام
    من نمیدونم این پست به این تاپیک مربوط میشه یا نه. طبق قانون جدید که دختران مجرد زیر 40 سال با اجازه پدر و زنان متاهل با اجازه همسر میتونن پاسپورت بگیرن و اجازه داشته باشن از کشور خارج بشن. این قانون شامل حال کسانی هم که قبلا پاسپورت گرفته و الان میخوان از کشور خارج بشن میشه یا نه؟ اگه همیچین چیزی باشه که خیلی سخته
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

Junior Member

سلام به همگی دوستان.
    من یه مساله عجیب دارم که ممنون می شم اگر کسی کمکم کنه. به صورت قانونی از کشور خارج شدم با وبزای توریستی به کشوری که قرارده اونجا کار کنم وارد شدم. یه مدتی طول می کشه تا ویزای کارم آماده بشه امروز فهمیدم که از ایران ممنوع الخروج شدم (!!!!!) به نظر شما این موضوع در گرفتن ویزای کار من تاثیر میزاره؟

Junior Member

پیش فرض ممنوع الخروج

سلام
    دوستان کسی می تونه بگه از کجا میشه فهمید که ممنوع الخروج هستیم یا نه؟

پیش فرض پاسخ : تجربه ها و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2013 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmaghami نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی می تونه بگه از کجا میشه فهمید که ممنوع الخروج هستیم یا نه؟
    با پاسپورت تشریف می برید اداره گذرنامه تهران، اونجا تو اتاقک کوچولو یه متصدی خانم هست ، پاسپورت رو چک میکنه ،بهتون میگه که ممنوع الخروج هستید یا نه ! اگر باشید، پاسپورتتون همونجا گرفته میشه، اگرهم دستور بازداشت همراهش باشه که همونجا خفتتون می کنند ، اگر هم مشکلی به امید خدا نداشته باشید که بهتون پس میدن و میگن هیچ خبری نیست. البته قبلش فکر کنم یه فرم هست باید پر کنید واسه درخواستتون.

همین
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

Junior Member

اگر چه مدتی مالیات شرکتی رو پرداخت نکنیم ممنوع الخروج میشیم؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmaghami نمایش پست ها
    اگر چه مدتی مالیات شرکتی رو پرداخت نکنیم ممنوع الخروج میشیم؟
    پنج سال بعد از عدم تمکین به ابلاغ(چه بدستتان رسیده باشد یا نرسیده باشد) به شرطی که مالیات بالای یک میلیون تومان باشد.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)