صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 108

موضوع: کسانی که از دانشگاه New Brunswick پذیرش دارند و عازم هستند

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه New Brunswick پذیرش دارند و عازم هستند

سلام به همه دوستان. من می خوام واسه New Brunswick واسه زمستون اقدام کنم. به نظرتون با شرایط زیر شانسم (به خصوص واسه fund) چقدره؟
    کارشناسی مکانیک جامدات دانشگاه شیراز
    رتبه کنکور کارشناسی 240
    معدل تا ترم 7 >> 15.2
    البته این ترم آخری معدلم خیلی خوب میشه.
    iBT: 95
    یک مقاله کنفرانس و یک ژورنال در دست submit
    پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

چرا استقبال کمه؟
    مستر برقش چطوره؟
    معدل دو سال آخر میخواد؟
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member masoudsadegh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Forestry / New Brunswick

سلام
    من واسه Fall 2012 از New Brunswick پذیرش دارم (فاند 20000) و واسه ویزا اپلی کردم. دوستان دیگه ای هم هستن که از این دانشگاه پذیرش داشته باشن؟؟؟
    رتبه این دانشگاه از نظر سفارت چطوره؟ احتمال ویزا دادن چقدره؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudsadegh نمایش پست ها
    سلام
    من واسه Fall 2012 از New Brunswick پذیرش دارم (فاند 20000) و واسه ویزا اپلی کردم. دوستان دیگه ای هم هستن که از این دانشگاه پذیرش داشته باشن؟؟؟
    رتبه این دانشگاه از نظر سفارت چطوره؟ احتمال ویزا دادن چقدره؟
    رتبه بدی نداره
    هر چه خلوت تر ویزا راحت تر!
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

من هم برای پاییز 2012 از این دانشگاه پذیرش دارم. فکر می کنم چون جز دانشگاه های ممتاز از نظر وزارت علوم هست، هیچ مشکلی برای ویزا نباشه.(البته به جز تعطیلی بخش ویزای سفارت کانادا در ایران)

سلام کسی هست که مث من واسه سپتامبر 2012 پذیرش داشته باشه ولی هنوز نرفته باشه؟ من ویزام اومده ولی بلیط گیرم نمیادکه برم. هفته دیگه هم کلاسا شروع میشه

Junior Member

دوست عزیز، سلام.

با توجه به تاریخی که پرسش قبل رو ارسال کردید، گمان می برم تا به حال وضعیت مشخصی در مورد سفرتون پیش آمده، و امیدوارم موفق به سفر در تاریخ مربوطه و شروع به موقع کلاس ها شده باشید.
    با توجه به اینکه من برای سپتامبر2012 از UNB پذیرش داشتم ولی نرسیدم به موقع مدارک رو بفرستم، درخواست یک ترم تعویق برنامه داشتم و خوشبختانه مورد موافقت قرار گرفت.
    از آنجا که تجربه ی شما به شرایط فعلی من بسیار نزدیکه، می خواستم خواهش کنم که در مورد پرسش های زیر راهنمایی ام کنید:

صدور ویزا برای شما چقدر طول کشید؟
    در صورت امکان، لطفا بگید که برای اثبات تمکّن مالی چقدر اختصاص دادید؟
    آیا از دانشگاه UNB حمایت مالی دریافت کردید؟

بنده برای شروع تحصیلم در مقطع دکتری، 21000 $ حمایت مالی دریافت کردم که با توجه به رشته ام و شهریه ای که باید پرداخت کنم (حدود 7200 $)، این مبلغ نیازهای مالی من رو پوشش می ده و تنها دغدغه ی من آماده شدن ویزا برای ترم ژانویه است. بنده حدود 2 هفته ی پیش مدارکم رو ارسال کردم. آیا به استناد تجربه ی شخصیتون، امیدی برای دریافت ویزا در زمان مناسب دارم؟
    پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم.

Junior Member

از دوستانی که برای ترم پاییز اقدام کرده بودند، آیا کسی موفق به دریافت ویزا و شروع برنامه ی تحصیلی اش شده؟

به علاوه از کسانی که در حال تحصیل در دانشگاه UNB هستند، خواهش می کنم در صورت امکان در مورد شرایط و کیفیت تسهیلات خوابگاهی (به خصوص در شکل سوئیتی) اطلاعاتی رو در اختیار بنده قرار بدید لطفا.

Junior Member

PhD Positions in Magnetic Resonance Imaging Research of Materials
    Magnetic Resonance (MR) and Magnetic Resonance Imaging (MRI) have been the subject of numerous Nobel prizes in the last fifty years, and they remain very dynamic research areas. MR and MRI have
    revolutionized many different areas of science and engineering. MRI is of course the world’s premier clinical diagnostic imaging method.
    The University of New Brunswick MRI Research Centre is one of the largest and best-known MRI of materials research groups in the world. Located in the Physics department at UNB we are a very inter disciplinary research group with graduate students and post-doctoral fellows from many different departments and faculties.
    We are currently recruiting new PhD students to commence in fall 2013 or winter 2014 in Physics, Electrical Engineering and Mechanical Engineering. The UNB MRI Research Centre has a strong history of graduate students from Iranian Universities and there is a good Iranian community in both the city of Fredericton and the university. If you are interested in joining our lab please check the lab web site http://www.unb.ca/fredericton/science/physics/mri/ then contact Dr. Bruce J. Balcom, Director of the MRI Research Centre at bjb@unb.ca.
    We seek Physics PhD students to undertake work on the development of new MRI measurement methods. We seek Electrical Engineering PhD students to work on new methods of measuring magnetic field gradient waveforms, which are fundamental to the majority of MRI methods. We seek Mechanical Engineering PhD students to undertake work on the design and application of magnetic resonance compatible metallic pressure vessels and core holders.
    In all cases students will find the UNB MRI Centre is a stimulating, hands-on, research environment that is on the leading edge of material science MRI world-wide.

فرصت های تحصیلی مقطع دکتری در پژوهش تصویرسازی تشدید مغناطیسی (ام آرآی) در مواد
    تشدید مغناطیسی (ام آر) و تصویربرداری تشدید مغناطیسی (ام آر آی) عنوان تعداد زیادی از جوایز نوبل پنجاه سال اخیر بوده است و همچنان به عنوان یکی از زمینه های فعال تحقیقاتی باقی خواهد ماند. ام آر و ام آر آی بسیاری از زمینه های علوم و مهندسی را دگرگون کرده است و مهمترین روش تصویربرداری تشخیصی به شمار می رود.
    مرکز تحقیقات ام آر آی دانشگاه نیوبرانزویک یکی از بزرگترین و مشهورترین گروه های پژوهش ام آر آی مواد در جهان است. این مرکز بین رشته ای در دپارتمان فیزیک این دانشگاه قرار دارد و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پسا دکتری از دانشکده های مختلف در آن پژوهش می کنند.
    ما هم اکنون در حال گرفتن دانشجویان جدید دکتری برای پاییز 2013 یا زمستان 2014 در رشته های فیزیک، مهندسی برق، و مهندسی مکانیک هستیم. مرکز ام آر آی دانشگاه نیوبرانزویک پیش از این دانشجویان تحصیلات تکمیلی زیادی از دانشگاه های ایران داشته است و ایرانیان زیادی نیز در این دانشگاه و همچنین شهر فردریکتون تحصیل و زندگی می کنند. درصورتی که مایل به پیوستن به آزمایشگاه ما هستید لطفا از سایت آزمایشگاه ما بازدید نمایید http://www.unb.ca/fredericton/science/physics/mri/ و سپس با دکتر بروس بالکوم، bjb@unb.ca، مدیر مرکز، مکاتبه کنید.
    ما به دنبال دانشجویان دکتری فیزیک برای توسعه روش های جدید اندازه گیری ام آر آی، دانشجویان دکتری مهندسی برق برای کار روی روش های اندازه گیری شکل موج گرادیان میدان مغناطیسی و دانشجویان دکتری مهندسی مکانیک برای طراجی وبکارگیری ظروف فلزی و نگهدارنده های مغزه های نفتی تحت فشار هستیم.
    دانشجویان، مرکز ام آر آی دانشگاه نیوبرانزویک را محیطی مهیج، پژوهشی و همراه با تجربه عملی در مرزهای دانش کاربرد ام آر آی درعلوم مواد خواهند یافت.

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من هم برای دکتری پذیرش دارم. درخواست ویزا دادم و هنوز نیومده.
    دوستان در مورد مسکن و خوابگاه و ... به نظرتون خوابگاه متاهلی داره یا همه مجردی هستند؟

شما چه تاریخی می رید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)