صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 108

موضوع: کسانی که از دانشگاه New Brunswick پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics, University Of Tehran

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه New Brunswick پذیرش دارند و عازم هستند

دوستان من هم برای مقطع دکترای پذیرش گرفتم. منتها هنوز برای ویزا اقدام نکردم. چون فکر می کنم دیر شده. با استاد راهنمام صحبت کردم و برای ترم بعد می تونم برم. حالا دو تا مشکل دارم :
    ۱- من برای ویزا کی و چه جوری اقدام بکنم ؟ (با توجه به اینکه پذیرش نامم، هم برای سپتامبر ۲۰۱۳ و هم برای ژانویه ۲۰۱۴ معتبره)
    ۲- من ۱۸۰۰۰ تا فاند می گیرم و می خوام بدونم آیا این مقدار کافیه برای زندگی؟ حدود ۶۵۰۰ تا هم توییشن فی هستش. نمی دونم هزینه بیمه و غیره چه جوریه ...؟

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_p86 نمایش پست ها
    دوستان من هم برای مقطع دکترای پذیرش گرفتم. منتها هنوز برای ویزا اقدام نکردم. چون فکر می کنم دیر شده. با استاد راهنمام صحبت کردم و برای ترم بعد می تونم برم. حالا دو تا مشکل دارم :
    ۱- من برای ویزا کی و چه جوری اقدام بکنم ؟ (با توجه به اینکه پذیرش نامم، هم برای سپتامبر ۲۰۱۳ و هم برای ژانویه ۲۰۱۴ معتبره)
    ۲- من ۱۸۰۰۰ تا فاند می گیرم و می خوام بدونم آیا این مقدار کافیه برای زندگی؟ حدود ۶۵۰۰ تا هم توییشن فی هستش. نمی دونم هزینه بیمه و غیره چه جوریه ...؟
    هرچه زودتر اقدام برای ویزا کنید با مدارک کامل. تاپیک زیر رو مطالعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%A7/page146

و اینکه حدود 6-7 هزارتا برای مسکن میره و بقیه می مونه برای زندگی که فکر کنم حدود 400 تایی در ماه لازم داشته باشید. اطلاعات در مورد خوابگاه هم در سایت دانشگاه هست.
    شاید بیاید... شاید... (چند ماه پیش)
    اومد!!!!!!! اومد!!!!!!! (الان!!)
    کاهش حجم فایل های آپلودی در سایت سفارت با حفظ کیفیت تصاویر

دوستان
    من برای دکترای مکانیک دانشگاه New Brunswick اپلای میخوام کنم با (18000) برای Jan 2014
    کسی میدونه این دانشگاه از نظر اعتباری چجوریه؟/ شهرش چجوریه؟؟ شهریه سالانه واسه ثبت نامش چقدر؟؟ کلا این مقدار فاند چجوریه؟؟/
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematic (MA -sharif-elmosanat

سلام دوست عزیز آرزوی موفقیت تو را دارم من فارغ التحصیل رشته ریاضی دانشگاه شریفم اوضاع معدلم خوب نیست فوق لیسانسم از علم و صنعت است باز عدد معدلم بالا نیست خیلی پایین است فکر می کنی اگه ایلتسم 6.5 یا 7 باشه بشه اپلای کنم وزن معدل چقدر است ؟ وزن ایلتس چقدر است؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط azamteacher نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز آرزوی موفقیت تو را دارم من فارغ التحصیل رشته ریاضی دانشگاه شریفم اوضاع معدلم خوب نیست فوق لیسانسم از علم و صنعت است باز عدد معدلم بالا نیست خیلی پایین است فکر می کنی اگه ایلتسم 6.5 یا 7 باشه بشه اپلای کنم وزن معدل چقدر است ؟ وزن ایلتس چقدر است؟
    با عرض معذرت
    دوست من شما که دیگه خودت استادی minimum requirement رو باید رعایت کنید مانند معدل و نمره آیلتس که مینیمم 6.5 هستش و این امتیازی برای شما نخواهد داشت!
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arm7 نمایش پست ها
    هرچه زودتر اقدام برای ویزا کنید با مدارک کامل. تاپیک زیر رو مطالعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%A7/page146

و اینکه حدود 6-7 هزارتا برای مسکن میره و بقیه می مونه برای زندگی که فکر کنم حدود 400 تایی در ماه لازم داشته باشید. اطلاعات در مورد خوابگاه هم در سایت دانشگاه هست.

مرسی! یه مشکل دیگه هم هست، من کاندیشنال پذیرش گرفتم و آزمون تافل رو می تونم تو کانادا بدم . اینکه مدرک زبان ندارم برای گرفتن ویزا دچار مشکل نمی شم؟؟ به هر حال من میخوام ایران
    تافل بدم اما اگه برای ویزا الزامی باشه مجبورم خیلی سریع تافل بدم که ممکنه حد نساب نمره رو نیارم! لطفا راهنمایی کنید!

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

مرسی! یه مشکل دیگه هم هست، من کاندیشنال پذیرش گرفتم و آزمون تافل رو می تونم تو کانادا بدم . اینکه مدرک زبان ندارم برای گرفتن ویزا دچار مشکل نمی شم؟؟ به هر حال من میخوام ایران
    تافل بدم اما اگه برای ویزا الزامی باشه مجبورم خیلی سریع تافل بدم که ممکنه حد نساب نمره رو نیارم! لطفا راهنمایی کنید!
    به نظرم شما برای ویزا اقدام کن و برای مدرک زبان هم همینجا ثبت نام کن. نداشتن مدرک زبان حداقل یک دید منفی در ذهن آفیسر ایجاد می کنه. اگه پرونده شما خوب نباشه جزو دلایل ریجکت ممکنه بیاد. ولی در هر صورت اگر پرونده شما کامل باشه احتمال زیاد اگه لازم داشته باشن از شما می خوان. در کل همه می ذارن این مدرک رو.
    شما تا وقتی هم که ویزا میاد، می تونید با خیال راحت اینجا زبان بخونید چون اونور درگیر درس هم می شید و زبان خوندن برای امتحان تافل شاید زمان از شما بگیره. توجه کنید که تافل خوندن با زبان خوندن فرق داره و تکنیک لازم داره که اینجا با آزادی عمل می تونید با آرامش اونها رو یاد بگیرید. در مدارک هم می تونید بگید که ثبت نام کردید برای آزمون زبان.
    اون تاپیک رو هم بخونید می تونید نکات بیشتری در مورد این قضیه پیدا کنید.
    شاید بیاید... شاید... (چند ماه پیش)
    اومد!!!!!!! اومد!!!!!!! (الان!!)
    کاهش حجم فایل های آپلودی در سایت سفارت با حفظ کیفیت تصاویر

Junior Member
    رشته و دانشگاه

باز هم مرسی! اما من جوابم رو نگرفتم ! اگه درست فهمیده باشم، پس مدرک زبان برای ویزا، الزامی نیست اما وجودش یه پوینت + و نبودش یه جور پوینت - هستش! درسته؟
    من یکی از دوستام ۱۰ روز بعد از اقدام برای ویزا، (احتمالا بعد از سابمیت)، با یه ایمیل ازش یه سری مدارک از جمله مدرک زبان رو خواسته بودن! این اتفاق برای حدودا یکی دو ماه قبله! اگه برای ویزا اقدام کنم، و همچین چیزی رو بخوان من گیر نمی کنم؟ کسی رو میشناسید مشکل مشابه داشته باشه؟ فکر کنم ایده ی اینکه بگم ثبت نام کردم ایده خوبی باشه فقط محل خاصی برای بیان این موضوع در نظر گرفتن؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

باز هم مرسی! اما من جوابم رو نگرفتم ! اگه درست فهمیده باشم، پس مدرک زبان برای ویزا، الزامی نیست اما وجودش یه پوینت + و نبودش یه جور پوینت - هستش! درسته؟
    من یکی از دوستام ۱۰ روز بعد از اقدام برای ویزا، (احتمالا بعد از سابمیت)، با یه ایمیل ازش یه سری مدارک از جمله مدرک زبان رو خواسته بودن! این اتفاق برای حدودا یکی دو ماه قبله! اگه برای ویزا اقدام کنم، و همچین چیزی رو بخوان من گیر نمی کنم؟ کسی رو میشناسید مشکل مشابه داشته باشه؟ فکر کنم ایده ی اینکه بگم ثبت نام کردم ایده خوبی باشه فقط محل خاصی برای بیان این موضوع در نظر گرفتن؟
    دوست من
    واقعیتی در این باره هست که من عرض میکنم
    نداشتن مدرک زبان با نمره مورد نظر منجر به رد شدن تعداد زیادی از دوستان شده و میشه!!
    مگر اینکه آفیسر قانع بشه که با مورد هایی که من دیدم سخت خواهد بود
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azamteacher نمایش پست ها
    دوست من ، من معدل لیسانسم ۱۳ و ارشدم ۱۵ هستش، البته نمره پایان نامه خوب بوده، رزومتو یه جور دیگه درست کن، با حل تمرین شدن و شرکت تو ۴ تا سمینار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)