صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 108

موضوع: کسانی که از دانشگاه New Brunswick پذیرش دارند و عازم هستند

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه New Brunswick پذیرش دارند و عازم هستند

دوستان سلام
    ایا کسی در حال تحصیل در دوره فوق لیسانس بیزنس یا بازاریابی در دانشگاه نیوبرانزویک می باشد ؟ و یا در حال اقدام برای گرفتن پذیرش ؟
    چند سوال دارم
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نقشه برداری دانشگاه تهران

با سلام
    من میخوام برای این دانشگاه اپلای کنم
    از چه تاریخی باید شروع به میل زدن کنم؟؟

سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه غیرانتفاعی خاوران مشهد دارم.معدلم 15 و 14 صدم شد. نمره دروس اختصاصیم خوب بوده. دارم واسه ایلتس میخونم. میخوام واسه پاییز 1395 پذیرش بگیرم. همزمان با ایلتس دارم فرانسه هم میخونم. یه مقاله هم دارم که توی همایش های داخلی پذیرفته شده. یک سالی هم توی یه شرکت معماری کار کردم البته متاسفانه بیمه نبودم ولی نمونه کار دارم واسه رزومه. یه نکته دیگه هم اینکه زیاد واسه من فاند مهم نیست با هزینه خودم میخوام برم و اینکه دوتا برادرام الان توی کانادا مشغول به کار و تحصیل هستند. میخواستم بدونم با این شرایط شانس پذیرش دارم؟؟

Junior Member

سلام
    من لیسانس نرم افزار دارم از ازاد و الان هم ترم 1 فوق واحد تهران غرب هستم و ایلتس 6 دارم .
    به نظرتون الان اقدام کنم برای مستر کانادا ؟ برای UNB شانسی دارم؟و مقطع مستر فاند تعلق می گیره؟

Junior Member

سلام دوستان. من master of computer science از دانشگاه نیوبرونسویک پذیرفته شدم. با یه سری استاداراجع به فاد صحبت کردم و اونام گفتم فعلا فاند ندارن. الان ۲ تا سوال دارم:
    ۱- اگر بخوام با هزینه ی خودم برم به جز پول دانشگاه که مبلغش مشخصه, من واسه یک ترم (از ژانویه تا اواسط اوریل ) چقدر باید با خودم پول داشته باشم؟ چقدر کافیه؟
    ۲- من اول نمیخواستم برم اینجا. لذا الان تازه واسه ویزام میخوام اقدام کنم و فک کنم واسه ترم وینتر اگه بخوام برسم باید ۱۵ روزه ویزام بیاد(اگر خوش شانسی بیارم). به نظرتون اقدام کنم واسه ترم وینتر اونم با این فرصت کم؟

من میخوام واسه دانشگاههای بهتر اقدام کنم و اپلای کنم. اگه من برم UNB چون دارم تو کانادا درس میخونم, روی نظر استادای دانشگاه خوبا اثر داره یا نداره؟ من به نیت اثر مثبتش دارم میام تازه اونم با پول خودم (که کم هم هست). ایا اثر داره رو نظرشون؟ ارزش اومدن به این نیت رو داره؟

ممنون دوستان. لطفا منو راهنمایی کنین که وقتم خیلی اندکه واسه ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط robi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من master of computer science از دانشگاه نیوبرونسویک پذیرفته شدم. با یه سری استاداراجع به فاد صحبت کردم و اونام گفتم فعلا فاند ندارن. الان ۲ تا سوال دارم:
    ۱- اگر بخوام با هزینه ی خودم برم به جز پول دانشگاه که مبلغش مشخصه, من واسه یک ترم (از ژانویه تا اواسط اوریل ) چقدر باید با خودم پول داشته باشم؟ چقدر کافیه؟
    ۲- من اول نمیخواستم برم اینجا. لذا الان تازه واسه ویزام میخوام اقدام کنم و فک کنم واسه ترم وینتر اگه بخوام برسم باید ۱۵ روزه ویزام بیاد(اگر خوش شانسی بیارم). به نظرتون اقدام کنم واسه ترم وینتر اونم با این فرصت کم؟

من میخوام واسه دانشگاههای بهتر اقدام کنم و اپلای کنم. اگه من برم UNB چون دارم تو کانادا درس میخونم, روی نظر استادای دانشگاه خوبا اثر داره یا نداره؟ من به نیت اثر مثبتش دارم میام تازه اونم با پول خودم (که کم هم هست). ایا اثر داره رو نظرشون؟ ارزش اومدن به این نیت رو داره؟

ممنون دوستان. لطفا منو راهنمایی کنین که وقتم خیلی اندکه واسه ویزا
    کامپیوتر ساینس یو ان بی، یکی از بهترینهاست توی کانادا. با توجه به اینکه هزینه اجاره ی اتاق توی فردریکتون، حدودا 400 تا 450 $ هست، حدودا ماهی 1500 دلار در ماه، هزینه های شما رو پوشش میده. اگه هم بخواید سختی بکشید و قناعت کنید، حدودا ماهی 1000 دلار کافیه.
    سوال دومتون دیگه شخصیه و بستگی به خودتون داره که واقعا دلتون می خواد بیاید یا نه.
    نمی شه با اطمینان 100% گفت که یک ترم تحصیل توی یو ان بی، تاثیر زیادی روی رزومه شما داشته باشه مگر اینکه بتونید اسکلارشیپ بگیرید یا توی این یک ترم کار خارق العاده ای رو انجام بدید. آمدن به کانادا با هزینه شخصی، کار زیاد سختی نیست و فکر می کنم خیلی از استادها این رو می دونن. نمونش یکی از دوستان من هست که برای یک ترم با هزینه شخصی اومده اما بعد از سه ترم، هنوز نتونسته کسی رو پیدا کنه که ساپورتش کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام رشته ی من شهر سازی(urban planning) می خواستم بدونم آیا دانشگاه New Brunswick این رشته رو داره؟ واگه آره من در پیام نور درس خوندم شاگرد اول رشتمم یه ترم دیگه کارشناسی می گیرم مدرک TCF زبان فرانسه رو با سطح B2دارم می وخواستم بدونم آیا می تونم اینترشیپ بگیرم؟ممنون

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadmaya نمایش پست ها
    سلام رشته ی من شهر سازی(urban planning) می خواستم بدونم آیا دانشگاه New Brunswick این رشته رو داره؟ واگه آره من در پیام نور درس خوندم شاگرد اول رشتمم یه ترم دیگه کارشناسی می گیرم مدرک TCF زبان فرانسه رو با سطح B2دارم می وخواستم بدونم آیا می تونم اینترشیپ بگیرم؟ممنون
    سلام.

یکی از دوستان من با ارشد شهرسازی داره دکتری میخونه ولی اسم رشته شون Interdisciplinary Studies (مطالعات میان رشته ای) است. فاند هم از استادش میگیره.
    برای اینجا شما اصلا فرانسه احتیاج ندارید. شما فقط باید انگلیسی آیلتس 6.5 داشته باشید.
    موفق باشید.
    شاید بیاید... شاید... (چند ماه پیش)
    اومد!!!!!!! اومد!!!!!!! (الان!!)
    کاهش حجم فایل های آپلودی در سایت سفارت با حفظ کیفیت تصاویر

Junior Member

سلام دوستان
    من یک پذیرش برای ارشد کامپیوتر ساینس از دانشگاه UNB گرفتم .اما راجع با فاند هنوز هیچ چیزی نگفتن ؟ دقیقا روندش چطوریه . و این که متاسفانه راجع به این دانشگاه و شهر خیلی اطلاعاتی یافت نمیشه ..fredricton چطور شهری هست ؟ از نظر آب و هوا ؟ هزینه ؟ امکانات و....

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimmlki نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک پذیرش برای ارشد کامپیوتر ساینس از دانشگاه UNB گرفتم .اما راجع با فاند هنوز هیچ چیزی نگفتن ؟ دقیقا روندش چطوریه . و این که متاسفانه راجع به این دانشگاه و شهر خیلی اطلاعاتی یافت نمیشه ..fredricton چطور شهری هست ؟ از نظر آب و هوا ؟ هزینه ؟ امکانات و....
    جای خوبیه. گروه خوبی داره.
    فاند رو بیشتر مطمئن شو قبل اومدن.
    5 تا کورس داری و تز.
    شهر ارزونی هست.
    آب و هوای خوبی هم داره. تابستونا مرطوب میشه کمی و گرم.
    توی فیسبوک دنبال Unb Persia بگردید.
    شاید بیاید... شاید... (چند ماه پیش)
    اومد!!!!!!! اومد!!!!!!! (الان!!)
    کاهش حجم فایل های آپلودی در سایت سفارت با حفظ کیفیت تصاویر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)