صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 59

موضوع: Colorado State University

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia

پیش فرض پاسخ : Colorado State University

سلام دوستان،

در سایت دپارتمان مکانیک این دانشگاه نوشته شده که علاوه بر اپلای آنلاین، ریز نمرات باید مستقیماً با پست ارسال بشه . من با Graduate Coordinatorشون تماس گرفتم و مشخص شد
    که در مرحله ی اپلای، فقط اسکن مدارک کافیه و زحمت پست کردن رو لازم نیست کسی به خودش بده.

Junior Member

سلام
    خیلی ممنون میشم اگر کسی بتونه به من کمک کنه. من قبلا برای این دانشگاه ددلاین ها رو نگاه کرده بودم و یادداشت کرده بودم که 15 فوریه ددلاین بوده، الان که میخوام اپلای کنم میبینم که ددلاین رو 15 ژانویه نوشته (به طور واضحی من اشتباه کردم)، الان ولی موقع انجام مراحل اپلیکیشن اعلام نمیکنه که مهلت گذشته، الان نگرانیم این هست که اپلای کنم ولی اصلا من و کانسیدر نکنن. چون شنبه هست نمیتونم با مسئول دپارتمان تماس بگیرم. از طرفی من نمره هام و واسه این دانشگاه ریپورت کردم و ترجیح میدم که کلا بی خیال نشم. (رشته من مهندسی پزشکی هست).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atenafrn نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون میشم اگر کسی بتونه به من کمک کنه. من قبلا برای این دانشگاه ددلاین ها رو نگاه کرده بودم و یادداشت کرده بودم که 15 فوریه ددلاین بوده، الان که میخوام اپلای کنم میبینم که ددلاین رو 15 ژانویه نوشته (به طور واضحی من اشتباه کردم)، الان ولی موقع انجام مراحل اپلیکیشن اعلام نمیکنه که مهلت گذشته، الان نگرانیم این هست که اپلای کنم ولی اصلا من و کانسیدر نکنن. چون شنبه هست نمیتونم با مسئول دپارتمان تماس بگیرم. از طرفی من نمره هام و واسه این دانشگاه ریپورت کردم و ترجیح میدم که کلا بی خیال نشم. (رشته من مهندسی پزشکی هست).
    سلام
    در اینجور موارد نمیشه اعلام نظر کلی برای همه دانشگاه ها کرد. من خودم دو مورد اینجوری برام پیش اومد. یکی رو اپلای کردم یکی رو نه. اگر دانشگاه priority deadline داشته باشه، میشه بعد از اون تاریخ هم اپلای کرد (البته یه مقدار شانس کم میشه). اما موارد کمی هم هستند که کاملا به ددلاین پایبندن. برای اپلای همچین دانشگاه هایی توی مراحل اپلای دیگه تاریخی که ددلاینش گذشته قابل انتخاب نیست. در این حالت تنها در صورتیکه استاد شدیدا شما رو بخواد میشه یه کارایی کرد.
    در حالت کلی در بیشتر موارد میشه بعد از ددلاین اپلای کرد. اما برای احتیاط بهتره به استاد و دانشکده ایمیل بزنید که احتمالا این کار رو کردید. اگر هنوز جواب ندادن بهتره کل مراحل اپلای رو برید جلو ولی فعلا فی رو پرداخت نکنید و درخواست توصیه نامه هم نفرستید.
    در نهایت اگر از استاد جواب دارید و اینجا جزء گزینه های اصلیتون حساب میشه، و با توجه به اینکه نمره ها رو فرستادید، شاید ارزش ریسک رو داشته باشه.

Junior Member

امروز ادمیشن بدون فاند من برای پی اچ دی عمران اومد ناامید کننده است چون امید زیادی داشتم به اینجا

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ciiiciii نمایش پست ها
    امروز ادمیشن بدون فاند من برای پی اچ دی عمران اومد ناامید کننده است چون امید زیادی داشتم به اینجا
    تبريك ميگم. شما كي اپلاي كرده بوديد؟ من 15 فوريه مداركم كامل شد براي فال 2016 و هنوز جوابي نيومده

Junior Member

ممنون. من راستش مدارکمو زود فرستادم (نیمه اول ژانویه) ولی یکی از ریکاما را استادم نفرستاده بود، 24 ژانویه ایمیل زدن که یه ریکامت نرسیده و بفرست تا بری under review. فک کنم یه هفته بعد حداکثر استادم فرستادن. توی نامه هم تاریخ دانشکده 3 فوریه و تاریخ امضای graduate office دانشگاه 10 فوریه است. ظاهرا تو این مدت فقط درگیر مسایل اداری بوده، خیلی سریع تصمیم میگیرن ظاهرا! امیدوارم ادمیشن شما هم هرچه زودتر بدستتون برسه

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    تبريك ميگم. شما كي اپلاي كرده بوديد؟ من 15 فوريه مداركم كامل شد براي فال 2016 و هنوز جوابي نيومده
    ویرایش توسط ciiiciii : February 21st, 2016 در ساعت 07:11 PM

دوست عزیز تبریک میگم. منم برای پی اچ دی عمران اقدام کردم. ولی هنوز خبری نشده. میتونید نمره جی ار ای و یه قسمتی از رزومتون رو بگین؟
    با وضعیت خودم میخام مقایسه کنم. ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط ciiiciii نمایش پست ها
    دوست عزیز تبریک میگم. منم برای پی اچ دی عمران اقدام کردم. ولی هنوز خبری نشده. میتونید نمره جی ار ای و یه قسمتی از رزومتون رو بگین؟

Junior Member

ممنون. رزومم اینجا. اصلا جای نگرانی نیست . شاید چون فاند نداشت زود فرستادن. امیدوارم خیلی زود اخباز خوب بهتون بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rashidi26 نمایش پست ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-آب دانشگاه شهید بهشتی

دیشب ادمیشن بدون فاند منم برای پی اچ دی عمران اومد (26 فوریه). برای گروه groundwater اقدام کرده بودم. حالا تنها گزینه ای که هست اینه که به اساتید ایمیل بدم درباره فاند RA بپرسم؟ دوستانی که تجربه دارند راهنمایی می کنن؟
    از طرفی یه adviser موقت هم برام گذاشتن که باید باهاش تماس بگیرم. این یعنی فقط از ایشون می تونم درباره فاند تحقیقاتی بپرسم یا نه، ایشون تنها قراره به من راهنمایی بدن؟
    خلاصه رزومه ام هم اینه:
    TOEFL: 101 ,R:30, L:26, S:20, W25
    GRE, V: 152, Q: 158, AW: 3.5
    یک مقاله کنفرانسی ملی، ترجمه کتاب، آشنایی کامل با نرم افزارهای مرتبط با رشته
    سابقه کار مرتبط در سازمان دولتی و شرکت خصوصی (حدودا دوسال)، حل تمرین در دانشگاه ارشدم.
    لیسانس عمران-عمران دانشگاه علم و فرهنگ: 15.07
    ارشد عمران-آبهای زیرزمینی دانشگاه شهید بهشتی: 16.34