صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: کارت دانشجویی بین المللی- کاربرد ها

Banned

پیش فرض پاسخ : کارت دانشجویی بین الملی- کاربرد ها

دوستان کسی خبر داره که آیا این کارت برای داخل آمریکا هم از سمت ایران معتبره یا نه؟ منظورم اینه که اگه الان دم رفتنمون به آمریکا، این کارت بین المللی را از داخل ایران تهیه کنیم، آیا دانشگاه ها و سیستم اداری-آموزشی آمریکا این کارت را قبول می کنه یا نه؟
    ممنون میشم کسی زود به این سوال پاسخ بده!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : کارت دانشجویی بین الملی- کاربرد ها

تا اونجا که من اطلاع دارم خیلی از دانشگاه های اروپا این امکان رو به دانشجو می دن که نوع کارت شناسایی دانشجویی خودش رو انتخاب کنه، به عنوان مثال دانشگاه CTU پراگ این امکان رو گذاشته که شما هم می تونی فقط کارت خود دانشگاه رو بگیری یا کارت بین المللی دانشگاه (با قیمت خیلی ارزونتر از سایت رسمی ISC)...
    این کارت استفاده های خیلی زیادی خصوصا" در اروپا داره، به عنوان مثال در رخدادهای فرهنگی خیلی به درد می خوره،
    یکی از دوستان به من می گفت با این کارت خیلی از نمایشگاه ها و ارکستر سمفونی ها رو می تونی تقریبا" رایگان شرکت کنی! یا در کشورهای دیگه ی اروپایی می تونی به آسونی از خدمات استفاده کنی...

کلا" به من که خیلی توصیه شد!
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض کارت بین المللی دانشجویی

با سلام

من می خواهم کارت بین الملی دانشحویی بگیرم .

من شهرستان هستم . چه کار باید بکنم.

فقط می دانم دانشگاه تهران بفرستیم و مبلغی هم واریز کنیم و چند قطعه عکس و گواهی اشتغال .

ولی نمی دانم چقدر واریز کنم .
    و چند قطعه عکس باشه و سایز عکس.
    و کجا بفرسنم.
    و گواهی اشتغال به تحصیل چی توش نوشته شده باشد .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارت بین الملی دانشجویی

سلام
    در این آدرس http://tusca.ut.ac.ir/includes/ISIC.asp می تونید شماره تلفن باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران رو پیدا کنید

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

جهت دريافت اطلاعات بيشتر يا تکميل فرم درخواست، طی روزهای هفته از ساعت 9 صبح الی 5 بعد از ظهر به باشگاه دانشجويی دانشگاه تهران واقع در خيابان 16 آذر، ساختمان معاونت دانشجويی مراجعه نماييد و يا با شماره تلفن های 6481612 - 6481613 تماس حاصل فرماييد.
    سلام

شماره ای که نوشته 7 رقمی است و اشتباه است

Junior Member

سلام
    این شماره هه تغییر کرده که به نظر می رسه سایت رو آپدیت نکردن به هر حال با روش جدید باید این شماره ها رو بگیرید: 66481613-66481612

Junior Member

دوستان ميشه بگيد اين كارت دقيقا به چه دردي ميخوره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارت دانشجویی بین المللی- کاربرد ها

اطلاعات خوبی در مورد این کارت دارم جمع میکنم. فعلا اینها رو بدم به شما تا راجع به نرخ تخفیف های هواپیمایی سایر کشورهای دنیا هم تحقیق کنم.توجه کنید»:
    1- از لینک زیر میتونید درخواست بدید:

http://isicard.ir/register-isic

مدارک لازم:
    اسکن عکس زمینه سفید + اسکن کارت دانشجویی

در شهریور ماه درخواست بدید تا 16 ماه اعتبار داره.شهریور میشه سپتامبر.از اون تاریخ به بعد تعداد ماه اعتبارش کم میشه.

ایران فقط صادر میکنه.به دولت ایران هیچ ربطی نداره.مرجع اون یونسکو هست.
    از استانبول به انگلیس برای هواپیما ظاهرا تخفیف بالایی داره.هنوز راجع به اون اطلاعات دقیقی کسب نکردم که از کجا میشه بلیط هواپیما رو با این کارت خرید.بهتون بعدا میگم.
    مهمترین ضرورت استفاده اون که بسیار مهم هست اینها هستند:
    مثلا پاسپورت شما رو دزدیدن و شما تو کشور دیگه گیر افتادی تصادف کردی یه کشور دیگه و پول هم نداری کیف پولتو زدن و اینکه هر مشکل اضطراری دیگه ای که به وجود اومد براتون با شماره زیر تماس میگیرید.هزینه به عهده سازمان و شماره ای که با اون تماس گرفتید هست و مشکل خودتون رو به سه زبون انگلیسی اسپانیایی و آلمانی(اخیرا میگویند فارسی هم اضافه شده)به آنها میگویید.آنها با کنسول و سفارت کشور شما هماهنگی های لازم را انجام داده و شما را حمایت میکنند.
    معذرت میخوام کاری پیش اومده باید برم.برگشتم بقیه رو هم توضیح میدم.

Junior Member

[QUOTE=shaherik;1335423]اطلاعات خوبی در مورد این کارت دارم جمع میکنم. فعلا اینها رو بدم به شما تا راجع به نرخ تخفیف های هواپیمایی سایر کشورهای دنیا هم تحقیق کنم.توجه کنید»:

مدارک لازم:

در شهریور ماه درخواست بدید تا 16 ماه اعتبار داره.شهریور میشه سپتامبر.از اون تاریخ به بعد تعداد ماه اعتبارش کم میشه.

از استانبول به انگلیس برای هواپیما ظاهرا تخفیف بالایی داره.هنوز راجع به اون اطلاعات دقیقی کسب نکردم که از کجا میشه بلیط هواپیما رو با این کارت خرید.بهتون بعدا میگم.
    مثلا پاسپورت شما رو دزدیدن و شما تو کشور دیگه گیر افتادی تصادف کردی یه کشور دیگه و پول هم نداری کیف پولتو زدن و اینکه هر مشکل اضطراری دیگه ای که به وجود اومد براتون با شماره زیر تماس میگیرید.
    004420876288110
    هزینه به عهده سازمان و شماره ای که با اون تماس گرفتید هست و مشکل خودتون رو به سه زبون انگلیسی اسپانیایی و آلمانی(اخیرا میگویند فارسی هم اضافه شده)به آنها میگویید.آنها با کنسول و سفارت کشور شما هماهنگی های لازم را انجام داده و شما را حمایت میکنند.
    از شما سریال نامبر روی کارتتون رو میخوان بعد که تماس گرفتید.کارت که به دستتون برسه سریال نامبرش مشخصه.
    در کشورهای دیگر این کارت اگر راجع به اون اطلاعات کافی داشته باشید حتی میتونه هزینه سفر شما رو به یک چهارم هم برسونه.
    شما یه اتوموبیل رو در نظر بگیرید.اگر بلد نباشید اون رو برونید میگید این آهن پاره چیه که این همه فضا رو اشغال کرده.
    خوب بگذریم.
    مثلا الان تو مرداد 92 برابر با سپتامبر هستیم.تو ماه اکتبر یعنی شهریور همین ماهی که میرسه به عنوان مثال همین کشور آذربایجان یه پارک دلفین داره که در شرایط عادی شما باید بالای 25 دلار ورودیش رو بدید اما برای دارندگان این کارت رایگان گذاشته.این حالا مثال بود.
    هتل داریم هواپیما داریم رستوران داریم جاهای مختلف زیادی هست.
    خوب و اما مورد بعدی.
    خوب دوستان سوال کردن که این کارت برای آمریکا هم معتبره یا نه.
    بله.
    این کارت بین المللی هست.و در تمام جاهای دنیا اعتبار داره.
    فرق نمیکنه شما پیام نور هستی غیر انتفاعی هستی علمی کاربردی هستی روزانه ای شبانه ای...همش یه اعتبار در سراسر دنیا داره.و دانشگاه کوچیک شما با دانشگاههای بزرگ کالیفرنیا از لحاظ اعتبار یکی هست.
    تا تحریم نکردن این یکیو بدوین درخواستشو بدید.هزینه اون 40/000 تومان هست که بعد درخواستتون از اون سایتی که گفتم با پست پیشتاز میفرستن دم در خونتون.
    خوب بعدی.
    از طریق لینک زیر به تمامی یکصد و بیست کشوری که این کارت و امکاناتش رو ارائه میدن دسترسی پیدا میکنید.
    http://isicard.ir/about-isic-card/isic
    هر کدوم از اون آدرس ها مال یک کشور هست.مثلا ایران آخر آدرسهامون همیشه ir داره.مال آذربایجان آخرش az داره و ...
    بعدی:
    ما که تحریم هستیم نمیتونیم ویزا کارت یا مستر کارت رو تهیه کنیم اما اگر خارج ایران کسی این کارتها رو داره میتونه از محصولات اصل و orginal خود شرکت مایکروسافت انواع محصولات خودش رو با 90 درصد تخفیف سفارش بده.مثلا ویندوز اصل آنتی ویروس اصل و... حتی برای ایرانیا هم یک سری محصولات رو مایکروسافت گذاشته که با شماره سریال روی این کارت میتونید دانلودش کنید.کاملا اصل و ارجینال.
    بعدی:
    مثلا از این لینک زیر میتونید تو سیدنی استرالیا این همه مزیت بگیرید.چون انگلیسیش رو پیدا نکردم نفهمیدم چی هست اما ظاهرا ورزشهای هوایی مفت هست و لب ساحل برای دانشجویان هم ینطور هتل و ...زیاد نفهمیدم:
    http://www.isic.com.ar/blog/post/int...-y-seguros/115
    شما هر کشوری رو که میخواین از اون لیست انتخاب کنید سایتشو ببینید چی داره.بعد قشنگ کل سایتو وقت بذارید مطالعه کنید نتیجه مطالعاتتونم اینجا بگید بقیه هم بهره مند شن.
    بعدی:
    راستی این رو هم بهتون بگم اخیرا ایرانیا بر خلاف سابق که مثل افغانیو حسابمون میکردن به دلیل مشخص شدن درجه علمیشون اعتبار خیلی بالایی در سرتاسر دنیا کسب کردن.
    وقتی دنیا فهمید که چقدر ایرانیا از تکنولوژی روز دنیا بر خلاف دولتشون در تمام زمینه ها حتی از آمریکا جلوتر هستن جنبه تبلیغاتی پیدا کرد.الآن خیلی احترام بهمون قائل هستن.البته از زرنگیشونه.
    مثلا تو آمریکا اگر یه متخصص بمونه زمین دولت خودشو به آب و آتیش میزنه که مبادا یه آدم معمولی از اون متخصص استفاده کنه.اما تو ایران برعکس هست این قضیه.پر متخصص ارزون هست.برای همین همه جای دنیا ایرانیای متخصص که خیلی زیادم هستن داره جذب میکنه.ملاک اونا علم هست.نه مدرک.اما اینجا ملاک مثلا اینه که چطوری وضو بگیریم.نمیدونم با وضو گرفتن میشه یه نفر رو جراحی مغز کرد یا نه.خلاصه اعتبارمون از فرش به عرش رسیده.
    سعی کنیم فرهنگ غلط هامون رو بذاریم کنار تا به زمان کوروش و داریوش برگردیم.
    بعدی:
    ترکیه:
    http://www.isic.org.tr/home

استفاده رایگان از wifi در 150 کشور جهان با استفاده از لینک زیر:
    http://campaigns.isic.org/trustive.html
    فقط شماره سریال رو کارت رو باید وارد کنید.خودتون هم این متن رو یه ترجمه بکنید بعد استفادش کنید.
    بعدی:
    مهم::
    از این سایت میتونید هتل هایی رو تو هر کشور و شهر دنیا که میخواین با در صدهای تخفیف بسیار بسیار بسیار بالا مثلا 85 درصد رزرو کنید :
    http://www.hostelworld.com/

از آدرس بالا خیلی کارها میتونید بکنید.
    بلیط هواپیما رو هنوز پیدا نکردم.
    با این کارت میتونید تو کشورهای دیگه بیشتر اقامت کنید.

اگر در کشوری هستید که امکان دریافت داروی شما (در صورت بیماری شما)وجود ندارد مانند عراق ، میتوانید با شماره ای که قبلا به شما داده ام تماس بگیرید و آنها برای شما شرایطی فراهم میکنند که داروی شما سریعا به دستتان رسیده و پزشک های متبحر دنیا نیز به شما تلفنی راهنمایی های لازم را میدهند.
    ویرایش توسط shaherik : August 21st, 2013 در ساعت 11:31 AM

Junior Member

[QUOTE=shaherik;1335724]
    نقل قول نوشته اصلی توسط shaherik نمایش پست ها
    اطلاعات خوبی در مورد این کارت دارم جمع میکنم. فعلا اینها رو بدم به شما تا راجع به نرخ تخفیف های هواپیمایی سایر کشورهای دنیا هم تحقیق کنم.توجه کنید»:

مدارک لازم:

مثلا پاسپورت شما رو دزدیدن و شما تو کشور دیگه گیر افتادی تصادف کردی یه کشور دیگه و پول هم نداری کیف پولتو زدن و اینکه هر مشکل اضطراری دیگه ای که به وجود اومد براتون با شماره زیر تماس میگیرید.
    004420876288110
    هزینه به عهده سازمان و شماره ای که با اون تماس گرفتید هست و مشکل خودتون رو به سه زبون انگلیسی اسپانیایی و آلمانی(اخیرا میگویند فارسی هم اضافه شده)به آنها میگویید.آنها با کنسول و سفارت کشور شما هماهنگی های لازم را انجام داده و شما را حمایت میکنند.
    از شما سریال نامبر روی کارتتون رو میخوان بعد که تماس گرفتید.کارت که به دستتون برسه سریال نامبرش مشخصه.
    در کشورهای دیگر این کارت اگر راجع به اون اطلاعات کافی داشته باشید حتی میتونه هزینه سفر شما رو به یک چهارم هم برسونه.
    شما یه اتوموبیل رو در نظر بگیرید.اگر بلد نباشید اون رو برونید میگید این آهن پاره چیه که این همه فضا رو اشغال کرده.
    خوب بگذریم.
    مثلا الان تو مرداد 92 برابر با سپتامبر هستیم.تو ماه اکتبر یعنی شهریور همین ماهی که میرسه به عنوان مثال همین کشور آذربایجان یه پارک دلفین داره که در شرایط عادی شما باید بالای 25 دلار ورودیش رو بدید اما برای دارندگان این کارت رایگان گذاشته.این حالا مثال بود.
    هتل داریم هواپیما داریم رستوران داریم جاهای مختلف زیادی هست.
    خوب و اما مورد بعدی.
    خوب دوستان سوال کردن که این کارت برای آمریکا هم معتبره یا نه.
    بله.
    این کارت بین المللی هست.و در تمام جاهای دنیا اعتبار داره.
    فرق نمیکنه شما پیام نور هستی غیر انتفاعی هستی علمی کاربردی هستی روزانه ای شبانه ای...همش یه اعتبار در سراسر دنیا داره.و دانشگاه کوچیک شما با دانشگاههای بزرگ کالیفرنیا از لحاظ اعتبار یکی هست.
    تا تحریم نکردن این یکیو بدوین درخواستشو بدید.هزینه اون 40/000 تومان هست که بعد درخواستتون از اون سایتی که گفتم با پست پیشتاز میفرستن دم در خونتون.
    خوب بعدی.
    از طریق لینک زیر به تمامی یکصد و بیست کشوری که این کارت و امکاناتش رو ارائه میدن دسترسی پیدا میکنید.
    http://isicard.ir/about-isic-card/isic
    هر کدوم از اون آدرس ها مال یک کشور هست.مثلا ایران آخر آدرسهامون همیشه ir داره.مال آذربایجان آخرش az داره و ...
    بعدی:
    ما که تحریم هستیم نمیتونیم ویزا کارت یا مستر کارت رو تهیه کنیم اما اگر خارج ایران کسی این کارتها رو داره میتونه از محصولات اصل و orginal خود شرکت مایکروسافت انواع محصولات خودش رو با 90 درصد تخفیف سفارش بده.مثلا ویندوز اصل آنتی ویروس اصل و... حتی برای ایرانیا هم یک سری محصولات رو مایکروسافت گذاشته که با شماره سریال روی این کارت میتونید دانلودش کنید.کاملا اصل و ارجینال.
    بعدی:
    مثلا از این لینک زیر میتونید تو سیدنی استرالیا این همه مزیت بگیرید.چون انگلیسیش رو پیدا نکردم نفهمیدم چی هست اما ظاهرا ورزشهای هوایی مفت هست و لب ساحل برای دانشجویان هم ینطور هتل و ...زیاد نفهمیدم:
    http://www.isic.com.ar/blog/post/int...-y-seguros/115
    شما هر کشوری رو که میخواین از اون لیست انتخاب کنید سایتشو ببینید چی داره.بعد قشنگ کل سایتو وقت بذارید مطالعه کنید نتیجه مطالعاتتونم اینجا بگید بقیه هم بهره مند شن.
    بعدی:
    راستی این رو هم بهتون بگم اخیرا ایرانیا بر خلاف سابق که مثل افغانیو حسابمون میکردن به دلیل مشخص شدن درجه علمیشون اعتبار خیلی بالایی در سرتاسر دنیا کسب کردن.
    وقتی دنیا فهمید که چقدر ایرانیا از تکنولوژی روز دنیا بر خلاف دولتشون در تمام زمینه ها حتی از آمریکا جلوتر هستن جنبه تبلیغاتی پیدا کرد.الآن خیلی احترام بهمون قائل هستن.البته از زرنگیشونه.
    مثلا تو آمریکا اگر یه متخصص بمونه زمین دولت خودشو به آب و آتیش میزنه که مبادا یه آدم معمولی از اون متخصص استفاده کنه.اما تو ایران برعکس هست این قضیه.پر متخصص ارزون هست.برای همین همه جای دنیا ایرانیای متخصص که خیلی زیادم هستن داره جذب میکنه.ملاک اونا علم هست.نه مدرک.اما اینجا ملاک مثلا اینه که چطوری وضو بگیریم.نمیدونم با وضو گرفتن میشه یه نفر رو جراحی مغز کرد یا نه.خلاصه اعتبارمون از فرش به عرش رسیده.
    سعی کنیم فرهنگ غلط هامون رو بذاریم کنار تا به زمان کوروش و داریوش برگردیم.
    بعدی:
    ترکیه:
    http://www.isic.org.tr/home

استفاده رایگان از wifi در 150 کشور جهان با استفاده از لینک زیر:
    http://campaigns.isic.org/trustive.html
    فقط شماره سریال رو کارت رو باید وارد کنید.خودتون هم این متن رو یه ترجمه بکنید بعد استفادش کنید.
    بعدی:
    مهم::
    از این سایت میتونید هتل هایی رو تو هر کشور و شهر دنیا که میخواین با در صدهای تخفیف بسیار بسیار بسیار بالا مثلا 85 درصد رزرو کنید :
    http://www.hostelworld.com/

از آدرس بالا خیلی کارها میتونید بکنید.
    بلیط هواپیما رو هنوز پیدا نکردم.
    با این کارت میتونید تو کشورهای دیگه بیشتر اقامت کنید.

اگر در کشوری هستید که امکان دریافت داروی شما (در صورت بیماری شما)وجود ندارد مانند عراق ، میتوانید با شماره ای که قبلا به شما داده ام تماس بگیرید و آنها برای شما شرایطی فراهم میکنند که داروی شما سریعا به دستتان رسیده و پزشک های متبحر دنیا نیز به شما تلفنی راهنمایی های لازم را میدهند.
    آدرس زیر isic ترکیه آنکارا هست.شماره تلفنش رو هم میذارم.لطفا یک نفر اینجا بره و تمام اطلاعات اون رو به بقیه بده.فکر میکنم این بیشتر به درد ایرانیا بخوره:
    http://www.alternatifecs.com/
    00903124665388

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)