صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: کارت دانشجویی بین المللی- کاربرد ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارت دانشجویی بین المللی- کاربرد ها

سلام
    تجربه من از خرید این کارت در ژاپن:
    برای تخفیف ایرلاین فقط بعضی ایرلاین های خاص مثل امارات و غیر هست تازه اونم شروع پرواز باید از دوبی باشه. البته خوده تخفیف به اینصورته که از ظرفیت پروازهای سوپر سیور که تو حالت عادی پر هست برات کنار میزاره.
    برای آکواریوم قرار بود ۲۵ درصد بده رفتیم گفتن امروز هیچ تخفیفی رو اعمال نمی کنیم.
    برای موزه با کارت دانشجویی معمولی هم همون ۲۰۰ ین رو میدن.
    برای خرید از شرکت دل قیمتی که با تخفیف ۱۰ درصد میداد از سایت دل تو کشورهای دیگه و آمازون بالاتر بود
    برای خرید از اپل قرارداد اکسپایرد شده بود
    برای خرید نرم افزارهای خاص مهندسی شیمی ظاهرا تا ۲۰ درصد بود ولی امتحان نکردم ببینم واقعیت داره یا نه!!!
    کلا فقط شماره شما تایید و یه حس موفقیت میده و من نتونستم یک ین از این کارت استفاده کنم. شاید بقیه کشورها مفیدتر باشه.
    برا هتل تو رنج گرون ترین ها پیشنهاد و تخفیف میده که به درد دانشجو نمی خوره
    بنظرم تو ژاپن هیچ نیازی نیست شما الکی حق عضویت برا این تیپ کارتها بدید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارت دانشجویی بین المللی- کاربرد ها

همانطور که حدس می زدم این شرکت داره به طرز کاملا قانونی از دانشجوها سو استفاده می کنه. امروز دو تا نرم افزار رو به قصد خرید تحقیق کردم
    اولی نرم افزار endnote خوب بیشتر دوستان احتمالا آشنا هستن. اول اینکه نسخه ۷ که ورژن قدیمی هست براحتی می شه تو نت با قیمت مناسب پیدا کرد و خیلی هم کاربردیه. اما ظاهرا بعد از اینکه نسخه ۸ با قیمت تقریبا دو برابر عرضه می شه خیلی از کاربرا اعلام می کنن که این نسخه بخصوص تو ورژن های مک پایدار نیست و شرکت هم پاسخگو نیست. در نتیجه فروش اون تقریبا به صفر میرسه و حتی چند تا از دانشگاه ها به نرم افزار های دیگه مهاجرت می کنن. سایت ISIC دقیقا نسخه ۸ رو به نصف قیمت عرضه می کنه که عملا بدرد نخور و پر از باگ هست و خبری از نسخه ۷ برای فروش نیست.
    نرم افزار Parallel Desktop برای مک. در واقع عنوان نرم افزار فروش نرم افزار اصلی برای دانشجویان هست و وقتی مقایسه می کنید این حس رو می ده که داره ۲۰ درصد پایین تر عرضه می کنه در حالیکه این نسخه فقط نسخه آپدیت روی نرم افزار اصلی هست و حتی گرونتر از آپدیت اصلی داره عرضه می شه. دقیقا از واژه هایی استفاده می کنن که خریدار متوجه این قضیه نشه و برای توجیه هم یه کوچولو پایین نوشتن باید حتما یک نسخه میهمان از قبل داشته باشید. تو سایت اصلی نرم افزار قشنگ تو عنوان فروش مشخصه نسخه اصلی و نسخه آپدیت در حالیکه اینجا دارن دانشجوی تازه کار رو می چاپن. فقط می تونم بگم متاسفم.

لازم به ذکره بنده از ژاپن اقدام کردم برای دریافت کارت و خرید و کلیه تجربیات هم مربوط به کشور ژاپن هست.

تو این اواخر که دقت می کنم حتی اینجور موارد رو تو سایت های اصلی آمازون با لیبل پرایم هم دیدم پس حواستون موقع خرید خیلی خیلی جمع باشه.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)