صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: نتایج پذیرش رشته مهندسی معدن و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که در رشته معدن پذیرش گرفتن(با فاند یا بدون فاند)

سلام
    من فوق معدن هستم از تربیت مدرس

حدود دو ماه دیگه میرم Queensland Uni of Technology
    بورس گرفتم
    یه مقاله ISI داشتم
    معدل فوقم نزدیکه 18 بود
    اگه کسی تو زمینه استخراج روباز و اقتصاد معدن اطلاعات می خواد بگه بانک اطلاعاتی خوبی هم دارم

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط nogholi نمایش پست ها
    سلام

من فوق معدن هستم از تربیت مدرس
    حدود دو ماه دیگه میرم Queensland Uni of Technology
    بورس گرفتم
    یه مقاله ISI داشتم
    معدل فوقم نزدیکه 18 بود
    اگه کسی تو زمینه استخراج روباز و اقتصاد معدن اطلاعات می خواد بگه بانک اطلاعاتی خوبی هم دارم
    یه مقدار بیشتر از رزومه تون بنویسید.
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Junior Member

رزومم که همین بود دیگه یه چند تا مقاله کنفرانس داخلی داشتم معدل لیسانسم 15/15 بود زبان مدرک PBT داشتم (580)

Junior Member ADOLARIA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering- ikiu

سلام دوستان. کسی از شما در مورد رشته معدن در استرالیا اطلاعی داره و یا برای این رشته اونجا اپلای کرده؟ رنک دانشگاه های استرالیا در این رشته در چه وضعیتیه؟ شنیدم مهندسی معدن اونجا قویه درسته؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

از کدوم یکی از دانشگاه های استرالیا میشه برای مستر معدن بورسیه گرفت؟ شرط اصلی شون برای بورسیه چیه؟ معدل کافیه؟ ممنون.

منابع مالی که بشه برای تحصیل در مقطع مستر در استرالیا ازشون کمک گرفت غیر از فاند چه چیز هایی هستند؟

به نظر میرسه بیشتر دوستان آمریکا و کانادا رو بیشتر برای ادامه تحصیل در رشته معدن انتخاب میکنن در صورتی که استرالیا سطح بالاتری داره. این کار دلیل خاصی داره؟
    ویرایش توسط studentz : August 16th, 2012 در ساعت 05:07 PM دلیل: ترکیب پست ها

دوست عزيز دانشگاههاي استراليا تو اين رشته حرف اول رو تو دنيا مي زنن.اكثر دانشگاههاش هم اين رشته رو دارن
    براي مستر كلا از استراليا بورس گرفتن سخته چون اكثر بورس هاشون به دكترا تعلق ميگيره ولي پذيرش تقريبا راحته

رشته و دانشگاه
    Mining Engineering- ikiu

hello my friends, I was wondering if you could guide me about mining engineering in Luleå University of Technology (sweden). do they have reputation in this field? thanks

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ADOLARIA نمایش پست ها
    hello my friends, I was wondering if you could guide me about mining engineering in Luleå University of Technology (sweden). do they have reputation in this field? thanks
    من خودم در مورد این دانشگاه تحقیق کردم.
    اگر برای مستر می خواید این دانشگاه رو انتخاب بکنید باید بگم اگر فاند SI یا tuition waiver بگیرید تا هزینه های گزاف شهریه رو بپوشونه باز رفتن به این دانشگاه به نظرم صلاح نیست.
    دلایل شخصی من:

1- هیئت علمی ضعیف دانشگاه. با اینکه ادعای تخصص مکانیک سنگ رو دارند فقط دو استاد در این زمینه دارند...
    2- شرایط واقعا بد آب و هوایی شهر لولئا

در مقابل با شهریه بسیار کمتر، با اساتید بسیار بهتر و آزمایشگاه های بهتر METU رو انتخاب بکنید، شهریه اش هم چیزی نیست. هر ترمی 3000-4000

اگر هم دکترا هستید Rock Engineering دانشگاه NTNU نروژ و aalto فنلاند صد درصد می ارزه به این دانشگاه...
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

رشته و دانشگاه
    Mining Engineering- ikiu

Dear hirt-01, thank you very much for your guidance. what about the Montan university Leoben(Austria)? do you have any information about that? what's your opinion about rock mechanics in this university? I think it's part-time, somehow disappointing for me I'm going to apply for master(rock mechanics or exploitation), what's the most suitable choice for university? thanks

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ADOLARIA نمایش پست ها
    Dear hirt-01, thank you very much for your guidance. what about the Montan university Leoben(Austria)? do you have any information about that? what's your opinion about rock mechanics in this university? I think it's part-time, somehow disappointing for me I'm going to apply for master(rock mechanics or exploitation), what's the most suitable choice for university? thanks
    راستش من خودم از بقیه راهنمایی می خوام ولی دانش خیلی کمی رو که دارم رو در اختیارتون می گذارم:

دانشگاه لئوبن مستر انگلیسیش سه ترمه هست ولی این رو توجه کنید که موضوع rock mechanics اکثرا تو دانشکده های civil eng دانشگاه های سوئیس و اتریش هست، ( کلا اروپایی ها آدمایی funny هستند و با سیستم آمریکایی دوست ندارند انطباق داشته باشند!! ) این اتریش هم گواهی کنکور میخواد، زنگ بزنید دانشگاه هایی که geotechnical eng دارند ازشون بپرسید با قبولی تو کنکور ارشد معدن میشه ژئوتکینک بخونم؟ این رو هم اشاره بکنید که مکانیک سنگ تو ایران زیرمجموعه مهندسی معدن هست. در مورد این که رفتن اونجا ارزش داره یا نه، به نظر من لئوبن خیر، ولی دانشگاه های دیگه اتریش که مکانیک سنگ دارند بدون شک ارزش رفتن رو دارند.
    در مورد اینکه چه دانشگاهایی بهتر هستند، یه مقدار از رزومه تون بگید چشم بسته تیر اندازی نکنم

رشته و دانشگاه
    Mining Engineering- ikiu

Imam Khomeini International University, total average until now:17.65, I'm working on an ISI and hope to be accepted, I have not passed TOEFL exam yet, should be easy for me
    ویرایش توسط ADOLARIA : August 18th, 2012 در ساعت 06:59 PM

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)