صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: نتایج پذیرش رشته مهندسی معدن و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : کسانی که در رشته معدن پذیرش گرفتن(با فاند یا بدون فاند)

Hi men,
    Thank you for collecting the north american mining colleges. I want to add two more unis to Canada category:
    University of Dalhousie
    University of Regina, which works mainly on geological CO2 sequestration

Junior Member ADOLARIA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering- ikiu

Post پاسخ : کسانی که در رشته معدن پذیرش گرفتن(با فاند یا بدون فاند)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezayi نمایش پست ها
    سلام من هم از فارغ التحصیلان معدن هستم. گرایش من مهندسی استخراج و دانشگاه محل تحصیلم دانشگاه صنعتی سهند تبریز هست. برای فوق لیسانس از دانشگاه New Mexico Tech از آمریکا برای fall 2010 پذیرش داشتم. امیدوارم در این ارتباط هم از شما کمک بگیرم هم اگه اطلاعاتی داشتم، بهتون کمک کنم
    Dear rezayi please explain about your "resume" with more details. thanks a lot
    انسان دانا به جای آنکه در انتظار رسیدن فرصت خوب در زندگی باشد، خود آن را به وجود می آورد. (فرانسیس بیکن) /ضعیف الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض می شود. (ادگار آلن پو)

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط ADOLARIA نمایش پست ها
    I see a large number of universities, "according to my resume" which of them do i have more chance for admission(master) plus "FUND" ? funding is really important for me and of course most of us. A primary question: how can i get contact with professors? i mean can i find the email address at the university website? where? I will cross my fingers for you. thanks
    Actually I was expecting Reza will answer your question but my dear friend I have A question! Are you going to apply for 2013?
    if so, start to e-mailing professors and if you want to apply for US, you should take GRE as well. show interest to every one who you don't abhor him/her researching area!! mining eng is cool, don't think like mid 50's! rock mechanic is not utopia of mining engineering. mine ventilation, ocean mining, automation, mine waste management and ... are pretty MABHAS too!

Beside that I recommend you apply at least for 10 unis

CA: Alberta, UBC ( both mining and geological ), Queens, Saskatchewan (( for geoengineering ) U of T ( if you think you have chance!)

US:
    South Dakota School of Mine, Southern Illinois, U of Arizona, Colorado schools of mines ( or Missouri S&T ) U of Nevada

EU:
    apply for 2 of them won't make you indigent!
    METU-TR ( full English uni with very good reputation in world + good faculty and labs ) NTNU- Norway ( or aalto Finland ) cheap to apply + and good uni's
    TU Delft ( there is 1 Iranian PhD student in mining section- find her in Linkden and ask her whether to apply or not )

Most important than all I said:
    search uni's site and choose wisely where you want to apply.
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج پذیرش رشته مهندسی معدن و مسائل مرتبط

سلام دوستان. من فوق استخراج تربیت مدرس خوندم البته سال 87 فارغ التحصیل شدم و 3 سال سابقه کار مرتبط هم دارم.. نمره تافل ibt من 87شده. معدل ارشدم 16.67. 4 تا مقاله داخلی کنفرانسی دارم. نمره GRE هم خوب نشده 302 شدم. به نظر شما میتونم امید داشته باشم از کانادا یا آمریکا برای fall 2013پذیرش فول فاند بگیرم؟ ممنون میشم کمکم کنین.

Junior Member

سلام دوستان عزيز
    خسته نباشيد
    واقعا اطلاعات و راهنمايي هاي خوبي مكنيد دستتون درد نكنه . راستش من در مورد پذيرش خيلي تحقيق كردم ولي به اندازه شما اطلاعات ندارم . من رشته تحصيليم استخراج . ميخوام بدونم برا گرفتن پذيرش معدل خيلي مهمه . اخه معدل كارشناسي من 13 خرده اي . نميشه كم بودن معدل رو با مقاله جبران كرد؟ ممنون ميشم اگه كسي راهنماييم كنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط trueman نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    خسته نباشيد
    واقعا اطلاعات و راهنمايي هاي خوبي مكنيد دستتون درد نكنه . راستش من در مورد پذيرش خيلي تحقيق كردم ولي به اندازه شما اطلاعات ندارم . من رشته تحصيليم استخراج . ميخوام بدونم برا گرفتن پذيرش معدل خيلي مهمه . اخه معدل كارشناسي من 13 خرده اي . نميشه كم بودن معدل رو با مقاله جبران كرد؟ ممنون ميشم اگه كسي راهنماييم كنه.
    چرا میشه جبران کرد.چیزی که مهمه اینه که استاد ازت خوشش بیاد و بفهمه که آدمه کاری ای هستی.که مقاله (البته ISI) می تونی به راحتی به استادت نشون بدی که دانشجوی فعالی هستی.البته اینو بدون که یک پای پذیزش شانسه.
    Watch your thoughts; they become words. Watch your words; they become actions. Watch your actions; they become habits. Watch your habits; they become character. Watch your character; it becomes your destiny

Junior Member

سلام.
    من لیسانس مهندسی معدن با معدل 14.55 و فوق لیسانس ژئوفیزیک با معدل 17.88 دارم و نمره تافل 95 و فقط دارای 5 مقاله کنفرانسی داخلی هستم
    می خواستم ببینم با این شرایط از دانشگاهای آمریکا و یا کانادا می تونم پذیرش با فاند بگیرم والبته زیاد هم اسم و رنکینگ دانشگاس برام مهم نیست..
    اگه دوستان عزیز راهنماییم کنند ممنون می شوم

با سلام منم دانشجوی تربیت مدرس هستم. لطف کنید در مورد اون بانک اطلاعاتتون میخاستم بپرسم.

میشه یه کم بیشتر در مورد فاند و نوع جستو جوتون برای دانشگاه خوب توضیح بدید؟
    با تشکر محمودی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering

چقدر سوت و کوره بخش معدن. یعنی هیچ کس جدیدآ معدن پذیرش نگرفته بیاد اینجا شرایطش رو اعلام کنه. تو بخش نتایج پذیرش هم کسی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط spoot نمایش پست ها
    چقدر سوت و کوره بخش معدن. یعنی هیچ کس جدیدآ معدن پذیرش نگرفته بیاد اینجا شرایطش رو اعلام کنه. تو بخش نتایج پذیرش هم کسی نیست.
    Master of Earth Resources Engineering-University of Bologna,Italy
    GPA:13.6
    University:Urmia University of Technology
    GRE:161 Q, 142 V, 2.5 AW
    TOEFL IBT:83
    Paper: 1

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)