صفحه 11 از 32 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 314

موضوع: دانشگاه Oulu

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Oulu

دوستان این دانشگاه مصاحبه داره ؟؟؟؟!!!!
    کی شروع میشه مصاحبش و ایا همه مصاحبه میشن؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    تا جای که من می‌دونم مصاحبه‌ای نداره،حداقل رشته من که مصاحبه نداشت پارسال

من چهارشنبه مصاحبه دارم. رشته computer science

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra_v67 نمایش پست ها
    من چهارشنبه مصاحبه دارم. رشته computer science
    به سلامتی
    نگفتن از چی سوال میشه ؟

به سلامتی
    نگفتن از چی سوال میشه ؟
    ممنون نه چیزی نگفتن ولی تاپیک های قبلی را بررسی کردم دیدم که بیشتر راجع به این که چرا این رشته و دانشگاه را انتخاب کردم می پرسن و سوابق و ای چیزا. نمی دونم حالا چه اصراریه مصاحبه کنن ما که همه چیزو توضیح دادیم توی مدارک ارسالیمون :-D

Junior Member

ممنون نه چیزی نگفتن ولی تاپیک های قبلی را بررسی کردم دیدم که بیشتر راجع به این که چرا این رشته و دانشگاه را انتخاب کردم می پرسن و سوابق و ای چیزا. نمی دونم حالا چه اصراریه مصاحبه کنن ما که همه چیزو توضیح دادیم توی مدارک ارسالیمون :-D
    دوست عزیز منم مصاحبه دارم computer science میشه بگین چی ازتون پرسیدن؟

Junior Member

سلام بچه ها- خوب برای همین علت ها که چرا این دانشگاه رو انتخاب کردیم چی باید بگیم واقعا ????!! من که از سر ناچاری بود چون بقیه ددلاین ها رو از دست داده بودم اومدم سمت این دانشکاه ها!!!!
    اگه بخوام بگم دانشگاتو ن خیلی تو این رشته قویه و اینا ، بم نمی خندن واقعا??!!!
    چی باید بگیم?
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : دانشگاه Oulu

نقل قول نوشته اصلی توسط rks نمایش پست ها
    سلام بچه ها- خوب برای همین علت ها که چرا این دانشگاه رو انتخاب کردیم چی باید بگیم واقعا ????!! من که از سر ناچاری بود چون بقیه ددلاین ها رو از دست داده بودم اومدم سمت این دانشکاه ها!!!!
    اگه بخوام بگم دانشگاتو ن خیلی تو این رشته قویه و اینا ، بم نمی خندن واقعا??!!!
    چی باید بگیم?
    ممنون
    دوست خوب
    در خود سایتشون کلی اطلاعات خوب وجود دارد که می توانی برای مصاحبه بکار ببری مثلا می تونی رزومه اساتید را بخونی بعد بگی فلان استاد هست که زمینه تحقیقاتی جالبی دارند و من دوست دارم با ایشان کار کنم و ... متن زیر را هم بخوانید
    AACSB Accredited Oulu Business School:
    Economic Sciences and Business Studies in Northern Europe, Finland

Oulu Business School at the University of Oulu is an international research and educational institute for economic sciences. Oulu, a modern growth centre, creates an inspiring and stimulating environment for business studies, work and leisure.Oulu Business School is accredited by AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business), the premier accreditation body for business schools worldwide. In order to achieve accreditation, a school must fulfill rigorous quality criteria that focus on different aspects: strategic management, the quality of the school's faculty, students and processes, and the level of education programmes and student learning. Only some 5 % of the world's business schools have earned AACSB Accreditation.Oulu Business School is one of the six faculties within the University of Oulu, the second largest multidisciplinary university in Finland. With 1400 students and 100 staff members, Oulu Business School (OBS) is solely responsible for the University level Business Education in the whole of Northern Finland (the provinces of Oulu and Lapland; an area covering half of Finland).Oulu Business School consists of six departments and students are offered studies in six different majors; Accounting, Economics, Finance, International Business, Management and Marketing. Studies in Oulu Business School lead to following degrees:

Bachelor of Science (B.Sc.) in Economics and Business Administration
    Master of Science (M.Sc.) in Economics and Business Administration
    Doctor of Science (D.Sc.) in Economics and Business Administration
    Along with the three international Master´s Degree programmes (Finance,Financial and Management Accounting and International Business Management) and a full-time MBA programme, OBS strengthens its position as an international, university level business educator. It has become the most significant provider of English taught courses and degree programmes in the University of Oulu.Martti Ahtisaari Institute

In spring 2008, President Martti Ahtisaari opened an international Research and Education Institute bearing his name: Martti Ahtisaari Institute of Global Business and Economics. The education is carried out in four international Master´s programmes, and research activities are operated under three research programmes within the Oulu Business School.
    و این متن را
    Mission, Vision & Values

Oulu Business School´s mission is in line with the University of Oulu´s mission and the policy of the Ministry of Education and Culture.Oulu Business School´s current Mission and its accompanying Vision and Values are stated as follows:
    Our Vision

As part of the University of Oulu, we aspire to be an international, multidisciplinary, research based business school.
    Our Mission

We generate business competencies in cooperation with the scientific community, business partners and the larger society. We strive to develop expertise, and foster the development of leadership qualities in our students. Through our actions and global mindset, we participate in the development of the economy, especially in Northern Finland.
    Our Values

In all our activities we follow the fundamental values of expertise, responsibility to self and others, and a pioneering spirit.
    لینک زیر هم اسامی اساتید هست بطور مثال دپارتمان اقتصاد هست:
    http://www.oulubusinessschool.fi/con...t_of_economics
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط hulkdx نمایش پست ها
    دوست عزیز منم مصاحبه دارم computer science میشه بگین چی ازتون پرسیدن؟
    خیلی سوالات کی بود در مورد سابقه کاریم پرسید بعد راجع به دانشگاهم سوال کرد بیشتر میگفت راجع بهش توضیح بده سوال خاصی نمی پرسید بعد خودش راجع به فنلاند گفت که اینجا سرده شش ماه تاریکه و این جور حرفا گفت می تونی کنار بیای با این شرایط؟!!! بعد این که چرا فنلاندو انتخاب کردم و چرا این دانشگاهو انتخاب کردم. بعدم پرسید زبانت خیلی خوبه کجا زبان یاد گرفتی چقدر زبان کار می کنی و از این حرفا. خیلی سوالات کلی بود.

Senior Member

خیلی سوالات کی بود در مورد سابقه کاریم پرسید بعد راجع به دانشگاهم سوال کرد بیشتر میگفت راجع بهش توضیح بده سوال خاصی نمی پرسید بعد خودش راجع به فنلاند گفت که اینجا سرده شش ماه تاریکه و این جور حرفا گفت می تونی کنار بیای با این شرایط؟!!! بعد این که چرا فنلاندو انتخاب کردم و چرا این دانشگاهو انتخاب کردم. بعدم پرسید زبانت خیلی خوبه کجا زبان یاد گرفتی چقدر زبان کار می کنی و از این حرفا. خیلی سوالات کلی بود.
    نگفت کی جواب میده تو سایتش نوشته اواخر اپریل
    تاریخ دقیقتری نگفت به شما؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)