صفحه 23 از 32 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 314

موضوع: دانشگاه Oulu

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Oulu

سلام. دانشگاه oulu فقط برای phd باید از طریق Positionهایی که اعلام میکنه، اقدام کرد؟ مثل آمریکا اپلای نداره مستقیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط Parichehr1 نمایش پست ها
    سلام. دانشگاه oulu فقط برای phd باید از طریق Positionهایی که اعلام میکنه، اقدام کرد؟ مثل آمریکا اپلای نداره مستقیم؟

Nope, there is not direct application. But you can also go and contact the professors in department webpages.

Mostly they don't announce any Phd positions, but they get students from the emails they receive

It is the same in most of the european universities.

Junior Member farhadj88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Manchester Metropolitan University, Computer Network Technology

سلام دانشگاه oulo اعلام نیاز برای دوره دکترای Infotech Oulu Doctoral Program (Infotech-DP داره! کسی از سالهای قبل هست قبول شده باشه؟ و یا کلا دکترای کامپیوتر از Oulo که تجارب اقدامش رو برای من بتونه بیان کنه؟ ممنون./. فرهاد

Junior Member

سلام بچه ها
    من واسه یه دوره ریسرچ دارم میرم اولو ..........استاد گفته اگه خوب باشی تو رو به عنوان دانشجوی دکترا میگیرم اما من الان نمره زبان ندارم...........شنیدم که اولو واسه ثبت نام نمره زبان نمیخواد و تایید استاد راهنما کافیه درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarjan نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من واسه یه دوره ریسرچ دارم میرم اولو ..........استاد گفته اگه خوب باشی تو رو به عنوان دانشجوی دکترا میگیرم اما من الان نمره زبان ندارم...........شنیدم که اولو واسه ثبت نام نمره زبان نمیخواد و تایید استاد راهنما کافیه درسته؟
    You can start your Phd with getting a contract. But when you want to apply for study right, there should be some way to prove your English language skills. which that one also can be waived! All you need is a supervisor and a contract!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samadica نمایش پست ها
    You can start your Phd with getting a contract. But when you want to apply for study right, there should be some way to prove your English language skills. which that one also can be waived! All you need is a supervisor and a contract!
    مرسی از جوابتون............حالا این قرار داد جریانش چیه؟ایا اگه یک تاییدیه از یک اموزشگاه تو ایران ببریم کافیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط marmarjan نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون............حالا این قرار داد جریانش چیه؟ایا اگه یک تاییدیه از یک اموزشگاه تو ایران ببریم کافیه؟
    If your professor wants to get you as Phd student, he will hire you and give you an employment contract. That is the most important one!

Junior Member beautifulllll آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    طراحی و نقشه کشی صنعتی علمی کاربردی

با سلام و تشکر ار همه. من امروز سایته دانشگاهو زیرو رو کردم و دیدم که انگار تمام رشته ها به زبان فنلاندیه
    میخوام بدونم من اشتباه دیدمو فهمیدم یا این موضوع واقعیت داره؟ که اگه اینطور باشه باید غید دانشگاهو زد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط beautifulllll نمایش پست ها
    با سلام و تشکر ار همه. من امروز سایته دانشگاهو زیرو رو کردم و دیدم که انگار تمام رشته ها به زبان فنلاندیه
    میخوام بدونم من اشتباه دیدمو فهمیدم یا این موضوع واقعیت داره؟ که اگه اینطور باشه باید غید دانشگاهو زد؟
    درود
    میشه لینکی رو که زیر و رو کردید اینجا بگذارید.
    . . . . . . Never give up

نقل قول نوشته اصلی توسط beautifulllll نمایش پست ها
    http://www.oulu.fi/degree/master_programmes

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)