صفحه 27 از 32 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 314

موضوع: دانشگاه Oulu

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Oulu

نقل قول نوشته اصلی توسط lidaah نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید به دانشجوهای مستر چطوری پذیرش می دهند!؟
    و آیا دانشگاه Oulu رشته statistics رو داره!؟
    من قراره امسال بریم فنلاند آیا برای سال دیگه سپتامبر می تونم تو دانشگاه اولو پذیرش بگیرم!؟؟با توجه به اینکه در ایران معدل کارشناسیم 13/53 هست...
    آیا داشتن مدرک تافل با آیلتس ضروریه!؟
    سلام شما اگر داخل فنلاند باشی و 25 واحد در اپن یونیورسیتی بخونی می تونی بدون مدرک زبان اپلای کنی
    شانس پذیرش را باید از قسمت نتایج پذیرش ببینی
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام...میخواستم بپرسم سطح و اعتبار جهانی دانشگاه Aulto بالاتره یا oulo? برا رشته ی مکانیک

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    رشته های مرتبط به مهندسی مواد و صنایع نفت و نظامی
    من برای یه دوره فرصت مطالعاتی از دانشگاه Oulu پذیرش دارم. از یه طرف شنیدم به ریسرچرها سخت اقامت میدن از طرف دیگه رشته من هم مواد هستش. به نظرتون شانسی برای گرفتن کارت اقامت دارم؟ در ضمن دیدم بعضی ها فاندی که میگیرن رو به سفارت اطلاع نمیدن و برای student اقدام میکنن. این روش میتونه به گرفتن اقامت کمک کنه؟

http://www.oulu.fi/degree/language%20requirements
    این لینک زبان تدریس رشته ها در دانشگاه oulo هستش...

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

شما این حرف رو بر چه اساس زدید؟ اصلا به نظر من داشتن فاند (حداقل ١٢٠٠ یورو در ماه) باید به شما در گرفتن کارت اقامت کمک هم بکنه. چون حداقل این تضمین وجود دارە که فرد سربار جامعه اونجا نمیشه و حداقل هزینه زندگی رو دارە. تازه تو دعوت نامه ای که من دریافت کردم مقدار فاند رو به صراحت نوشتن و فکر نمیکنم بشه با اون دعوت نامه برای کارت اقامت دانشجویی اقدام کرد. بر اساس اونچه که من شنیدم، با کارت اقامت دانشجویی فقط به صورت پارە وقت (حداكثر 25 ساعت در هفته) میشه کار کرد و این چیزی که شما گفتید با این موضوع نمیخونه. من به عنوان یک رسرچر باید به صورت تمام وقت کار کنم و این کار با کارت اقامت دانشجویی امکان پذیر نیست. روند صدور این دو تا هم فکر میکنم کاملا فرق دارە (یکی تحصیله و دیگری کار). اگر اشتباه میکنم دوستان لطف کنن و تصحیح کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sinsad123 نمایش پست ها
    من برای یه دوره فرصت مطالعاتی از دانشگاه Oulu پذیرش دارم. از یه طرف شنیدم به ریسرچرها سخت اقامت میدن از طرف دیگه رشته من هم مواد هستش. به نظرتون شانسی برای گرفتن کارت اقامت دارم؟ در ضمن دیدم بعضی ها فاندی که میگیرن رو به سفارت اطلاع نمیدن و برای student اقدام میکنن. این روش میتونه به گرفتن اقامت کمک کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rebvar1 نمایش پست ها
    شما این حرف رو بر چه اساس زدید؟ اصلا به نظر من داشتن فاند (حداقل ١٢٠٠ یورو در ماه) باید به شما در گرفتن کارت اقامت کمک هم بکنه. چون حداقل این تضمین وجود دارە که فرد سربار جامعه اونجا نمیشه و حداقل هزینه زندگی رو دارە. تازه تو دعوت نامه ای که من دریافت کردم مقدار فاند رو به صراحت نوشتن و فکر نمیکنم بشه با اون دعوت نامه برای کارت اقامت دانشجویی اقدام کرد. بر اساس اونچه که من شنیدم، با کارت اقامت دانشجویی فقط به صورت پارە وقت (حداكثر 25 ساعت در هفته) میشه کار کرد و این چیزی که شما گفتید با این موضوع نمیخونه. من به عنوان یک رسرچر باید به صورت تمام وقت کار کنم و این کار با کارت اقامت دانشجویی امکان پذیر نیست. روند صدور این دو تا هم فکر میکنم کاملا فرق دارە (یکی تحصیله و دیگری کار). اگر اشتباه میکنم دوستان لطف کنن و تصحیح کنن.
    در مورد ریسرچر من اخیرا از هر کی پرسیدم ریجکت شده به همین علت گفتم. بحث مطرح نکردن فاند رو که البته از قول دیگران بود نه خودم، بیشتر در مورد اونهایی گفتم که از ایران برای فرصت مطالعاتی فاند میگیرن که نصف مبلغی هست که شما از اونطرف میگیرید و میشه این پول رو گرفت و به سفارت اطلاع نداد. این فکر به نظرم از اینجا شکل گرفته که حالا که به ریسرچرها سخت ویزا میدن،بهتره که دانشجویی اقدام بشه. البته من هم خیلی مطمئن نیستم این روش کمکی کنه و فقط از قول دیگران گفتم و به همین علت هم اینجا پرسیدم که نظر دوستان رو بدونیم. اگه دوستان نظری دارن لطفا بگن.

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من یکی دوتا موردی که اینجا دوستان نتایجشون رو اعلام کردن دیدم. معمولا به دو دلیل رجکت ها انجام شده. یا اون پولی که باید تو حساب باشه برای ویزای دانشجویی کافی نبوده، یا رشته مورد نظر جزو رشته های بوده که تحریم بودن. این اواخر یکی دو مورد ویزای دانشجویی دیدم که رد شدن و مطمئن نیستم که جزو رشته های تحریمی بودن یا نه، در کل اگر به دلیل رد شدن دوستان توجه کنید، میبینید که دلیل همشون همون تهدید برای فنلاند و روابط بین الملل بوده (همون بند تحریم ها). البته من تو چند تا سایت دیگه خوندم که رد شدن ها دلیل های دیگه ای هم میتونه داشته باشه. مثلا سال ٢٠١٢ حدود ٥٠ درصد درخواست های دانشجویی نیجرجه رد شده بود. چون خیلی هاشون اومده بودن اون مدرک ٦٧٠٠ یورویی رو جعل کرده بودن (سایتش رو دقیق یادم نیست). نمیخوام شما رو نگران کنم. ولی در مورد رشته شما و همچنین رشته خودم هم حساسیت هایی وجود دارە. من کامپیوترم و مواردی بوده که رد شدن. البته این دلیل نمیشه که همه رد بشن. یکی از دوستان بنده برای دورە یک ساله از فنلاند تو رشته نجوم به عنوان رسرچر رفتن و الانم اونجا هستن. ولی همینجا اگه تو نتایج پذیرش نگاه کنید یکی از دوستانی که برای نجوم اقدام کرده رد شده. فکر میکنم دانشجو هم بوده. اگر برای این بحث مدرکی یا سایتی بود، خوشحال میشم لینکش رو اینجا هم به اشتراک بذارید.

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط sinsad123 نمایش پست ها
    در مورد ریسرچر من اخیرا از هر کی پرسیدم ریجکت شده به همین علت گفتم. بحث مطرح نکردن فاند رو که البته از قول دیگران بود نه خودم، بیشتر در مورد اونهایی گفتم که از ایران برای فرصت مطالعاتی فاند میگیرن که نصف مبلغی هست که شما از اونطرف میگیرید و میشه این پول رو گرفت و به سفارت اطلاع نداد. این فکر به نظرم از اینجا شکل گرفته که حالا که به ریسرچرها سخت ویزا میدن،بهتره که دانشجویی اقدام بشه. البته من هم خیلی مطمئن نیستم این روش کمکی کنه و فقط از قول دیگران گفتم و به همین علت هم اینجا پرسیدم که نظر دوستان رو بدونیم. اگه دوستان نظری دارن لطفا بگن.

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

البته تو سایت ادارە مهاجرت فنلاند این رو هم نوشته بود که نقص مدارک ممکنه باعث کند شدن پروسه یا حتی رد درخواست کارت اقامت بشه. این نکته رو هم باید بهش توجه کرد.

Junior Member

من از Oulu برای فرصت مطالعاتی پذیرش دارم. میل زدم به psoas بهم گفتن که فعلا آفری برای دانشجوهای excgange ندارن. به نظرتون اصلا من میتونم از طریق psoas اقدام کنم یا باید از بازار آزاد جایی رو پیدا کنم؟ البته استادم گفته بود که دانشگاه برای اسکان دانشجویان فرصت مطالعاتی احتمالا نمیتونه کمک کنه و اگه تاریخ دقیق اومدنم رو زودتر بهش بگم خودش در این رابطه به من کمک خواهد کرد، ولی من هنوز کارت اقامت ندارم و تاریخ دقیقی رو نمیتونم بهش بگم. دعوت نامه من برای اول اکتبره یعنی حدود 2 ماه دیگه حالا موندم کی بهش بگم؟
    سوال دیگم اینه که میشه تو oulu و از بازار آزاد آپارتمانی با کرایه بین 400 تا 500 یورو پیدا کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر فردوسی مشهد

دوستان تو این دانشگاه کسی هست که رشته کامپیوتر یا برق خونده باشه!؟؟!! به نظرتون برا این دانشگاه با معدل زیر 14 ولی مقاله کنفرانسی و آیلتس 7 و جی آر ای خوب شانسی برای پذیرش هست!؟؟! ممنون میشم راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)