صفحه 4 از 32 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 314

موضوع: دانشگاه Oulu

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Oulu

سلام. من تو رشته IT مقطع کارشناسی پذیرش گرفتم. تو سایت دانشگاه نوشته : information technology - raahe
    معنیش اینه که دانشکده تو Raahe است؟ پس برای اقامت هم باید تو Raahe دنبال جا باشم و نه Oulu؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad86 نمایش پست ها
    سلام. من تو رشته IT مقطع کارشناسی پذیرش گرفتم. تو سایت دانشگاه نوشته : information technology - raahe
    معنیش اینه که دانشکده تو Raahe است؟ پس برای اقامت هم باید تو Raahe دنبال جا باشم و نه Oulu؟
    این یعنی محل دانشکده شما در Raahe هست! این یکی از شهرهای Oulu هست.

مثال: همانند دانشگاه تهران که دانشکده کشاورزیش در کرج هست ولی مرکزیت اکثر دانشکده هاش تو میدان انقلاب تهران هست.
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

Junior Member

سلام
    ممنون به خاطر راهنماییتون
    فقط برای اینکه دوستان به اشتباه نیفتن میگم
    اطلاعات سایت دانشگاه تو بعضی قسمت ها به روز نیست و من رو به اشتباه انداخت.
    دانشکده بچه های IT هم تو شهر Oulu قرار داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

این دانشگاه دندانپزشکی هم داره؟
    و اگر داره امتحان ورودی هم داره یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط amirf1366 نمایش پست ها
    این دانشگاه دندانپزشکی هم داره؟
    و اگر داره امتحان ورودی هم داره یا نه؟
    خیر این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی رشته دندان پزشکی نداره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (Biotechnology- University of Oulu ( Finland

The Biochemistry department of University of OULU is one of the leading figure in Finland and across Europe with advanced equipped labs and greater interactive collaborations across the Atlantic and Europe. The department is pioneering the 4000 euro annual scholarship for International M.Sc program in Protein Science for Non-EU citizens which will cover nearly 100 % living cost. The application period goes from 3-Dec to 31st Jan.
    The department has highly influential faculty across the globe and former students have been 100% successful in securing the PHD position in the world's competitive places.
    It will set an important platform for you and will enable you to reach to the interview stage for PHD admission in Harvard, EMBL, Cornell etc
    This is the pioneering year for the start of scholarship and it will be awarded to 15 students only. In 2012 the 15 students were selected from the pool of 120 and this year it is expected to increase the tight competition. Fasten your knots and get ready to fall in the pool of competition to achieve this cadburry offer. It will be a landmark and turning point of your career to see the world from a genuine and real implications of scientific research.
    It will open new horizons for your career as you are allowed to follow up your pro-graduate thesis any where in the world and former students have been very successful to make use of this opportunity.
    The information will be updated to the website next week. For any rehash of confusion, leave a message to me. Wish you good luck for your future!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (Biotechnology- University of Oulu ( Finland

بچه ها این فرصت را از دست ندهید.... امسال دپارتمان ما(برای رشته ی Protein Science & Biotechnology) علاوه بر اسکلارشیپی که براساس مصاحبه بود و فقط شامل هزینه ی تحصیل میشد ... یه جورایی میخواد فاند هم بده ..اونم سالی 4000 یورو ... این خیلی خوبه.. خیلی ی ی .. اگه من میتونستم انصراف میدادم و دوباره امسال اپلای میکردم ... آخه به ما سالی 4000 نمیدهند...فقط برای ورودی های 2013 .... حیفه این فرصته ...الان همه پاکستانی ها و آفریقایی ها دارند به دوستاشون خبر میدهند که برای 2013 بیایند.... ...اگه من میتونم کمکی کنم حتما برام پیغام بگذارید

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

دوستان توجه داشته باشید که دانشگاه Oulu به تمام دانشجویان اسکالرشیپ شهریه میده! پس نگران شهریه نباشید و اپلای کنید!

http://www.oulu.fi/degree/scholarships

اینجا هم میتونید لیست رشته های مستر به زبان انگلیسی رو ببینید!

http://www.oulu.fi/degree/master_programmes

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

من در مقطع دکترا توی دپارتمان کامپیوتر پذیرش گرفتم. خوشحال میشم که با دوستان این دانشگاه آشنا بشم.

Junior Member

ذوستان، من می خوام واسه ارشد، environmental engineering، برای این دانشگاه اقدام کنم، به جز اون scholarship که ممکنه تعلق بگیره، چقد احتمال واسه TA یا RA هست؟ اصلا یه همچین چیزی براشون معنی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)