صفحه 9 از 32 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 314

موضوع: دانشگاه Oulu

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Oulu

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب والا من از طریق سایتی که فرمودین فهمیدم 4 یا 5 نفر از اولو سایتم را چک کردن و طبق تحقیقات و صحبتی که با چند دانشجوی انجا داشتم ایرانی های رشته من فقط یکنفر هست که بهم گفت دانشگاه خوبیه و معدل فوق و رزومه پژوهشی را بیشتر مبنا قرار می دهند ولی راستش من دانشگاه اقتصاد ترکو هم اپلای کردم و بیشتر دوست دارم اونجا برم چون اب و هوای خیلی بهتری داره و به سوید و دانمارک نزدیکتر هست. البته من هم مثل شما منتظر جواب استرالیا هم هستم اگر استرالیا بشه که خیلی بهتر هست. راستی دوست خوب شما اطلاع داری اگر ما فنلاند از اولو پوزیشن بگیریم و مثلا ویزا هم داشته باشیم بعد استرالیا بورس شیم چطور میشه میشه رفت استرالیا ! مشکلی پیش نمیاد!
    درسته، آب و هوا که به نظر زیاد جالب نمی یاد اما اونجور غیر قابل تحمل هم نیست، ضمن اینکه فکر می کنم Oulu دانشگاه بهتری باشه نسبت به ترکو. در مورد سوال آخر هم فکر نمی کنم قبل از اینکه وارد دوره Research بشیم مشکل خاصی پیش بیاد، چون تا اون موقع که ما بخوایم اونجا مستقر بشیم و کار رو شروع کنیم، تکلیف استرالیا هم کاملا روشن شده! حالا بگذارید از همین اولو پذیرش بگیریم بعد درباره اینکه بریم اینجا یا بریم استرالیا فکر می کنیم، فعلا که همش روی هواست

جواب اپلیکیشن ها اومد و من ریجکت شدم متاسفانه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    جواب اپلیکیشن ها اومد و من ریجکت شدم متاسفانه
    اگه میشه رزومت را بگذار اینجا بتونیم بررسی کنیم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

اگه میشه رزومت را بگذار اینجا بتونیم بررسی کنیم
    3 تا ISI با IF=1.1 IF=1.7 و IF=0.6 ، دو تا ژورنال با ایندکس Scopus (دو تا ISI هم تحت داوری) و چندین کنفرانس بین المللی که اکثرا IEEE بودن (همه کنفرانسها هم معتبر بودن) و توی همه اینها نویسنده اول بودم به جز یکیش که دوم بودم.
    1 سال سابقه تدریس دانشگاه آزاد و علمی کاربردی، داور چند تا ژورنال و کنفرانس و ...
    معدل ارشد 16.34 و کارشناسی 14.42
    تافل 94 ، GRE 302
    رشته برق مخابرات

احتمال می دم مشکل از موضوعی بوده که براش پروپوزال دادم. زیاد با زمینه کاری استادای اونجا تطبیق نداشت، البته بی ربط هم نبود.... نمی دونم

ApplyAbroad Superstar

3 تا ISI با IF=1.1 IF=1.7 و IF=0.6 ، دو تا ژورنال با ایندکس Scopus (دو تا ISI هم تحت داوری) و چندین کنفرانس بین المللی که اکثرا IEEE بودن (همه کنفرانسها هم معتبر بودن) و توی همه اینها نویسنده اول بودم به جز یکیش که دوم بودم.
    1 سال سابقه تدریس دانشگاه آزاد و علمی کاربردی، داور چند تا ژورنال و کنفرانس و ...
    تافل 94 ، GRE 302
    رشته برق مخابرات

احتمال می دم مشکل از موضوعی بوده که براش پروپوزال دادم. زیاد با زمینه کاری استادای اونجا تطبیق نداشت، البته بی ربط هم نبود.... نمی دونم
    دوست خوبم بنظرم یکم معدلت کار دستت داده ولی موافقم با حرفت که گفتی موضوع پروپوزال بنظر من در این پوزیشنا باید پروپوزالت واقعا جذبشون کنه من دانمارک دو بار ذخیره شدم هر بار یکم پروپوزالم ایراد داشت وگرنه تموم بود
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz

تافل 94 ، GRE 302
    رشته برق مخابرات

دوست عزیز در این پوزیشن ها مهمترین مساله موضوع هست! زمینه کاری شما و اینکه قبلا چی کار کردید! در دانشگاه اولو به معدل زیاد حساس نیستن. بلکه موضوع تعیین کننده هست! فاندی که از صنعت یا دولت گرفته میشه برای پروژه هایی هست که دقیقا تعریف شده. حتی اگر زمینه کاری شما به استاد مربوط باشه ولی اون موضوع فاند نداشته باشه استاد بهتون پول نمیده!

الان در اولو دانشجوی مستر با معدل پایین تونسته برای تز مستر پول بگیره چون کار آموزی تابستونش به زمینه کاری و تز تعریف شده توسط استاد ربط داشت. پس به معدل شما ربطی نداره. رزومتون هم خوبه ولی موضوعی که می خواستید کار کنید به زمینه کاری اساتید مربوط نبوده و به همین خاطر فاند نداشته!

ApplyAbroad Hero

آقا ما که هرچی میگردین هیچ پوزیشنی در مورد نانوکامپوزیت های پلیمری پیدا نمیککنم.....میشه راهنمایی کنید؟ مرسی
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Superstar

سلام بچه ها کسی در open position مربوط به انتخاب 107 دانشجوی دکتری در این دانشگاه شرکت کرده? من برای
    Oulu Business School Doctoral Programme (OBSDP) در رشته های مالی - اقتصاد و مدیریت شرکت کردم گفته بودن بین هفته دوم و اخر هفته سوم اکتبر جواب میاد من که چیزی نگرفتم خبری دارید بگید فقط مثل اینکه رشته کامپیوتر را اعلام کردن!

سلام بچه ها کسی در open position مربوط به انتخاب 107 دانشجوی دکتری در این دانشگاه شرکت کرده? من برای
    Oulu Business School Doctoral Programme (OBSDP) در رشته های مالی - اقتصاد و مدیریت شرکت کردم گفته بودن بین هفته دوم و اخر هفته سوم اکتبر جواب میاد من که چیزی نگرفتم خبری دارید بگید فقط مثل اینکه رشته کامپیوتر را اعلام کردن!
    ایمیل بزن بهشون دوست ِ من، اینارو ایمیل نزنی ممکنه هیچوقت نتایج ریجکتی ها رو اعلام نکنن. به من هم وقتی شب قبلش ایمیل زدم لیست قبول شده ها رو اعلام کردن! تا جایی که به من اطلاع دادن کسانی که قبول شدن باید تا 25 اکتبر پوزیشن رو accept می کردن. البته یه احتمال هم هست که گروه شما کلا روش مجزایی در انتخاب دانشجو داشته باشه که اینو نمی دونم

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    آقا ما که هرچی میگردین هیچ پوزیشنی در مورد نانوکامپوزیت های پلیمری پیدا نمیککنم.....میشه راهنمایی کنید؟ مرسی
    متاسفانه دانشگاه Oulu تو همه زمینه ها فعال نیست. شما اگر زمینه خودتون رو با گشتن توی سایت یا گوگل کردن عبارتش پیدا نمی کنید یعنی اینکه استادی وجود نداره که روی این موضوع کار کنه. شاید بد نباشه شانستون رو روی زمینه های نزدیک به موضوع کاریتون آزمایش کنید، هر چند احتمالش بسیار کمه که در این صورت پذیرش بگیرید. در کل به نظر می رسه بیشتر علاقه دارن از دانشجوهای خودشون برای دکتری انتخاب کنن! این فهرست قبول شده های دکتری امسال oulu در infotech هستش، ببینید چند تاشون فنلاندی هستن (غیر فنلاندی ها هم تعداد زیادیشون ارشد توی فنلاند بودن) :

Alahdab, Salim (Kostamovaara, Juha; Mäntyniemi, Antti), 2 years
    Alahäivälä, Tuomas Tapio (Oinas-Kukkonen, Harri), 4 years
    Alasalmi, Tuomo Tapio (Röning, Juha), 2 years 11 months
    Alves, Hirley (Latva-aho, Matti), 9 months
    Asres, Georgies Alene (Kordas, Krisztian; Lloyd Spetz, Anita), 4 years
    Behnke, Gregor (Ojala, Timo), 4 years
    Bibikova, Olga (Kinnunen Matti; Kordas, Krisztian; Popov, Alexey; Bogatyrev Vladimir), 2 years
    Bordallo López, Miguel (Silven, Olli; Hannuksela, Jari), 9 months
    Fylakis, Angelos (Seppänen, Tapio), 4 years
    Gonēalves, Jorge André (Kostakos, Vassilis), 2 years
    Herrera Castro, Daniel (Heikkilä, Janne; Kannala, Juho), 2 years
    Hintikka, Mikko Tapani (Kostamovaara, Juha; Kurtti Sami), 3 years
    Huang, Xiaohua (Pietikäinen, Matti), 1 year
    Jauho, Anna-Maiju (Jämsä, Timo), 2 years
    Keränen, Juho Pekka Matias (Kostamovaara, Juha), 9 months
    Kokkoniemi, Joonas Kustaa (Lehtomäki, Janne; Juntti Markku), 2 year 11 months
    Komulainen, Jukka Markus (Pietikäinen, Matti; Hadid, Abdenour), 2 years
    Li, Xiaobai (Pietikäinen, Matti; Guoing, Zhao), 2 years
    Luoto, Petri Juhani (Latva-aho, Matti), 2 years 11 months
    Nguyen, Vu Thuy Dan (Latva-aho, Matti), 2 years
    Pakanen, Minna Anneli (Kuutti, Kari), 2 years
    Rezazadegan Tavakoli, Hamed (Heikkilä, Janne; Rahtu, Esa), 9 months
    Sabetghadam Jahromi, Sahba (Kostamovaara, Juha), 4 years
    Sįnchez Milara, Ivįn (Riekki, Jukka), 2 years
    Schuss, Christian (Rahkonen, Timo), 2 years
    Siponkoski, Tuomo Kalevi (Juuti, Jari; Jantunen, Heli), 2 years 9 months
    Tervo, Oskari Johannes (Juntti, Markku; Tran Le Nam), 3 years 9 months
    Tiensuu, Henna Marjatta (Röning, Juha), 1 years 10 months