صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: full fund - partial fund

Member
    رشته و دانشگاه
    Manufactoring and Production - Industrial and technical university

پیش فرض پاسخ : full fund - partial fund

سلام
    من می خواستم بدونم برای فول فاند گرفتن در رشته ی مکانیک برای دکتری (برای دانشگاه های آمریکا وکانادا) تقریبا حداقل معدل چقدر لازمه ؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mia نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم بدونم برای فول فاند گرفتن در رشته ی مکانیک برای دکتری (برای دانشگاه های آمریکا وکانادا) تقریبا حداقل معدل چقدر لازمه ؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    دوست عزیز این یک پروسه رقابتی یه. حداقلی که بشه براش فاند گارانتی کرد وجود نداره. هرچه بالاتر بهتر. شما سعی کنید معدل و نمره زبان و GRE را هرچه میتوانید بالاتر ببرید که شانس بیشتری داشته باشید برای پذیرش و فاند از جاهای بهتر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز این یک پروسه رقابتی یه. حداقلی که بشه براش فاند گارانتی کرد وجود نداره. هرچه بالاتر بهتر. شما سعی کنید معدل و نمره زبان و GRE را هرچه میتوانید بالاتر ببرید که شانس بیشتری داشته باشید برای پذیرش و فاند از جاهای بهتر.
    مرسی ولی من معدل ارشدم حدود 16:50 و معدل کارشناسیم هم حدود 16:80 هستش .دغدغه ام اینه که می تونم برای دکتری فول فاند برای دانشگاه های زیر رنک 30 اقدام کنم یا بی خیالش بشم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mid نمایش پست ها
    مرسی ولی من معدل ارشدم حدود 16:50 و معدل کارشناسیم هم حدود 16:80 هستش .دغدغه ام اینه که می تونم برای دکتری فول فاند برای دانشگاه های زیر رنک 30 اقدام کنم یا بی خیالش بشم؟
    در بخش شانس پذیرش رزومه کاملتون رو بگذارید (منجمله زبان، GRE و سابقه پژوهشی) تا دوستان بتوانند نظر بدهند.

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer engineering

پیش فرض پاسخ : partial fund یا full fund بدون داشتن استاد

دوستان من برای دانشگاهی در کانادا اقدام کردم و استاد گفته که بهت برای شروع سالی $ 15k سالیانه فلشیپ میدم و این مبلغ تا 19 تا و بیشتر هم افزایش پیدا میکنه (بستگی به عملکرد خودم داره). به نظر شما این مبلغ برای زندگی در کانادا کافی است یا نه؟(فوری)

نقل قول نوشته اصلی توسط nina123 نمایش پست ها
    دوستان من برای دانشگاهی در کانادا اقدام کردم و استاد گفته که بهت برای شروع سالی $ 15k سالیانه فلشیپ میدم و این مبلغ تا 19 تا و بیشتر هم افزایش پیدا میکنه (بستگی به عملکرد خودم داره). به نظر شما این مبلغ برای زندگی در کانادا کافی است یا نه؟(فوری)
    بلی فکر میکنم کافی باشه اینجور که من اطلاعات دارم .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nina123 نمایش پست ها
    کدام شهر؟ شهریه تان را هم باید از همین مبلغ بدهید یا ازشهریه معاف میشوید؟

ApplyAbroad Guru

شما شهریه دانشگاه رو توی سایت دربیارید و با هزینه ماهیانه 1000 دلار یا همین حدود برای اجاره خانه و غذا و رفت و آمد و کتاب و لباس و ... جمع کنید و بعد مبلغ فاند را مقایسه کنید. کلی نمیشه اظهار نظر کرد اما در کانادا مشکل شهریه است که در فاند منظور نمیشه و رقم قابل ملاحظه ای در خصوص دانشجوهای بین المللی هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر

سلام دوستان
    من قبل از اینکه ادمیشن لترم بیاد با استاد در مورد فاند صحبت کردم گفت وقتی بیاد اینجا تی ای میشی و شهریه ات کامل weive میشه.
    هزینه ی دانشگاه 38هزارتاست که شامل 7هزارتا base tuition و 12هزارتا non-resident tuition هستش.
    حالا به من از اینترنشنال آفیس میل زدن که تو 20000هزارتا میگیری و باید یه BS به مبلغ 18000هزارتا بفرستی تا i-20 صادر بشه.
    این یعنی اینکه هیچ پولی واسه زندگی به من نمیدن و فقط از پرداخت شهریه معاف میشم؟
    اگه اینطور باشه، امکانش هست که من فقط شهریه ی ترم بهار(برای بهار پذیرش گرفتم) رو از این پول بدم و بقیه اش صرف هزینه ی زندگی بشه و بتونم برای ترم بعدش منبع مالی دیگه ای پیدا کنم؟ یا اینکه خودشون این پولو از همون اول واسه شهریه ی کل سال برمیدارن؟
    با این اوصاف من برای گرفتن ویزا هم دچار مشکل خواهم شد؟
    و اینکه میل زدن به استاد تاثیری هم داره، ممکنه تجدید نظر بشه تو مبلغش؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام ببخشید به من از طریق ایمیل گفته شده که یه فاند کامل تحصیلی و یه مقدار هزینه (stipend) هم بهم میدن که 6000 تا در سال هست. و من به 6000 تا 7000 تای دیگه احتیاج دارم تا بتونم هزینه خوراک و پوشاک و بیمه مو بدم. با این حساب فکر میکنم اگه support and financial statement همون مقدار مثلا 10000 تا رو داشته باشه کافیه ولی اونا فقط گفتن پر کن فرمشو و برامون بفرست. با این حساب آیا من باید یه حساب با تمام هزینه ها داشته باشم یا همون 10000 تا کافیه؟
    مرسی

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)