صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: full fund - partial fund

پیش فرض پاسخ : full fund - partial fund

سلام به دوستان
    لیسانس کامیوتر نرم افزار و فوق لیسانس مدیریت اجرایی هر دو از دانشگاه آزاد گرفتم. برای دکتری میخواسم امریکا پی اچ دی اقدام کنم. 7 سال سابقه کار، هر دو معدلم حدود 19 و دارای مقاله isi هستم. قصدم گرفتن فول فاند هست اما به تازگی شنیدم که دانشگاههای دولتی امریکا به دانشگاه آزادی ها فول فاند نمیده. مایوس شدم، اگر کسی از دوستان کامنت و اطلاعات معتبری داره ممنون میشم شییر کنه. و در ضمن نمره تافلام در آزمون آزمایشی که دادم 85 شد اما بخونم تا 93 میرسم یا شایدم بیشتر.

ممنون از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

سلام. فاندهایی که مطرح هستن و من خوندم یکیش full fund هستش که هم هزینه دانشگاه را میدن و هم هزینه زندگی را. همچنین partial fund را می دونیم که فقط هزینه تحصیل را ویو می کنن و هزینه زندگی را خود شخص باید بده. می خواستم بدونم حالتی بین این دو تا هم هست؟ یعنی مثلا هزینه دانشگاه ویو بشه و نصف هزینه زندگی را بدن؟ یا این که حالت سومی نداریم؟ مرسی

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    سلام. فاندهایی که مطرح هستن و من خوندم یکیش full fund هستش که هم هزینه دانشگاه را میدن و هم هزینه زندگی را. همچنین partial fund را می دونیم که فقط هزینه تحصیل را ویو می کنن و هزینه زندگی را خود شخص باید بده. می خواستم بدونم حالتی بین این دو تا هم هست؟ یعنی مثلا هزینه دانشگاه ویو بشه و نصف هزینه زندگی را بدن؟ یا این که حالت سومی نداریم؟ مرسی
    تعریف فاند کامل و ناقص اینطوری نیست. ببینید دانشگاه ممکنه به شما علاوه بر حذف شهریه یه حقوق ماهانه هم بده، حالا اگه این حقوق بیشتر از هزینه ها باشه در اصطلاح میشه فاند کامل. مثلا به خود من برای دو ترم ta دادن که مبلغش از هزینه های تخمینی یک سال 2000 دلار کمتربود. یعنی من هم فاندم کامل نبود.
    البته بعدا استاد پیدا کردم و گفت که برای تابستون هم ساپورتم میکنه.
    بعضی دانشگاه ها شهریه رو حذف نمی کنن بلکه اونو in state حساب می کنن که خیلی کم میشه ولی به هر حال حذف نشده. بعضی ها مثلا سه واحد یه ترم رو مجانی می کنن.
    بعضی ها به ازای ده ساعت در هفته حقوق میدن که عملا کفاف هزینه رو به طور کامل نمیده و باید از جیب خرج کنید. مدل های مختلفی هست.

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس صنایع معدل 15.08 و ارشد بازرگانی مالی معدل 16.5 هر دو از دانشگاه ازاد دارم ایلتس 6.5
    میخام اپلای کنم ، ولی شهریه ها برای دانشجوهای بین المللی خیلی بالاست 40 هزارتا میشه (واسه ارشد) دکترا هم که نمیدونم
    واسه همین دنبال فاند هستم ولی هیچ اطلاعی ندارم اگه بتونین کمک کنین که چه مدل فاند و کمک هزینه هست و چطور میشه گرفت ممنون میشم
    اصطلاحات زیادی دوستان بکار میبرن که من اصلا متوجه نمیشم مثل : support and financial statement ،bs، TA ،partial fund،RA

Junior Member

سلام . من یه سوال داشتم. بنده از دانشگاه تگزاس فول فاند گرفتم. تو نامه ی فاند اینو نوشته:
    e’d like to offer you funding support totaling $20,000 for the 2018-2019 year, plus full tuition coverage and
    payment towards health insurance in the amount equal to the premium for student health insurance (although you have flexibility in selecting a health insurance plan of your choosing)
    , with a guarantee of continued support through a combination of teaching and/or fellowships for eight to ten semesters (four to five academic years) thereafter.

من اینطور متوجه شدم که هزینه ی شهریه و بیمه کاور میشه به اضافه 20 هزارتا برای زندگی. حالا سوالم اینه که این 20 هزارتا رو چه جوری تخصیص میدن. قطعا نقد که نمیدن دست خودمون. بعد داستان خوابگاه چی میشه. از همین 20 هزار تا کم میشه؟ اصن کلا مبلغ فاند چه جوری به دانشجو داده میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)